Domov / Termokamery
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Termokamera pre drony DJI ZENMUSE XT2


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0138
DJI Zenmuse XT2 je duálna kamera integrujúca mikrobolometrickú termokameru FLIR TAU 2 s rozlíšením 640 x 512 px alebo 336 x 256 a obrazovou frekvenciou 30 Hz (9 Hz pri zázname rádiometrického videa) spolu s 12 Mpx (4 K video) RGB kamerou vo viditeľnom spe
Výrobca: DJIDJI
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Termokamera pre drony DJI ZENMUSE XT2

Pokročilý termovízny senzor FLIR poskytuje kamere Zenmuse XT2 vysokú teplotnú citlivosť pre monitoring a inšpekcie infraštruktúry, energetické inšpekcie, práce záchranných zložiek a na vyhľadávanie a záchranu osôb. Termokamera je vybavená mikrobolometrickým senzorom s rozlíšením 640 x 512 px alebo 336 x 256 px a obrazovou frekvenciou 30 Hz (9 Hz pri zázname rádiometrického videa). Dáta sú ukladané na SD kartu. Kamera je určená pre drony DJI M600, M210 a ich varianty.

S plne integrovanými senzormi poskytuje táto bispektrálna kamera profesionálne dáta, a to ako vo viditeľnom spektre tak aj LWIR termografickom spektre. Kamera v jednu chvíľu zaznamenáva termovízne dáta aj obraz v RGB teda viditeľnom spektre. Rozlíšenie RGB kamery je 12 MPx a kamera umožňuje nahrávať video s maximálnym rozlíšením 4 K pri 30 snímkach za sekundu.

Kamera disponuje ochranou proti vode s krytím stupňa IP 44. To umožňuje prevádzku senzora v ľahkom daždi, snežení či hmle.

DJI Zenmuse XT2 so senzorom FLIR ďalej disponuje technológiou FLIR MSX, ktorá vkladá do termogramu hrany/krivky z kamery z viditeľného spektra. Tým je dosiahnutá lepšia orientácia v snímke a lepšie vykreslenie prechodov.

Pri kúpe kamery je možné zvoliť si ohnisko objektívu. V ponuke sú potom objektívy 9 mm, 13 mm, 19 mm, 25 mm. Toto ohnisko je nemenné.

Kamera tiež vie spracovávať dáta pomocou radu pomocných algoritmov v reálnom čase a zobrazovať ich na tablete. K dispozícii je i celý rad pomocných režimov napr.:

  • teplotný alarm (prekročenie nastavenej maximálnej/minimálnej teploty),
  • sledovanie najteplejšieho miesta,
  • FLIR MSX režim.

Ďalej je možné voliť farebné palety a ďalšie potrebné nastavenia kamery.

Profesionálne drony DJI od priameho zastúpenia

Spoločnosť W-Technika Group s.r.o. je priamym dovozcom techniky DJI s označením DJI Enterprise pre ČR a SR. Špecializujeme sa na drony, ktoré sú určené na profesionálne nasadenie v oblasti priemyselných inšpekcií, protipožiarnych zásahov, pátracích akcií a pod.

DJI Enterprise pro ČR

Svojim zákazníkom ponúkame nielen dron DJI so všetkým dostupným príslušenstvom, ale tiež celý proces od zaškolenia a poradenstva, až po prevedenie procesom získania leteckého oprávnenia (licencia) na ÚCL (úrad pre civilné letectvo). Poprípade aj získanie certifikácie „technik diagnostik – termografia“ na termovíznu inšpekciu a ďalšie."

Súbory


Štítky
Doplnky a súvisiace
Dron DJI M200 V2.0 Dron DJI M200 V2.0 Kód: d0010 Výroba byla ukončená
NA DOTAZ
DJI Matrice 200 V2.0 je dron určený prevažne pre inšpekcie, s možnosťou zavesenia 2 kamier súčasne vo viditeľnom spektre, v IR spektre a tiež kamier tretích strán, s podporou Mobile SD…
 
Detail
Dron DJI M210 RTK V2.0 Dron DJI M210 RTK V2.0 Kód: d0008 Výroba byla ukončená
NA DOTAZ
DJI Matrice 210 RTK V2.0 je dron určený prevažne pre inšpekcie, novo s možnosťou zavesenia až 2 kamier naraz, alebo jednej zhora dronu a to ako vo viditeľnom, tak v IR spektre, prípadn…
 
Detail
Dron DJI M210 V2.0 Dron DJI M210 V2.0 Kód: d0009 Výroba byla ukončená
NA DOTAZ
DJI Matrice 210 V2.0 je dron určený prevažne pre inšpekcie, novo s možnosťou zavesenia až 2 kamier naraz, alebo jednej zhora dronu a to ako vo viditeľnom, tak v IR spektre, prípadne aj…
 
Detail
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?