Domov / Termokamery / Integrácia do auta
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Integrácia do auta

(1)
Automobilový priemysel sa neustále zameriava na inovácie, ktoré zvyšujú bezpečnosť a pohodlie vodiča. Termokamery určené na integráciu do vozidiel sa stávajú čoraz populárnejším riešením, ktoré ponúka mnoho výhod. Napríklad termovízna kamera FLIR PathFindIR II je špeciálne navrhnutá pre automobily a poskytuje vodičom lepšiu viditeľnosť v tme, hmle alebo za zlých poveternostných podmienok.
Jednou z hlavných výhod týchto termokamier je schopnosť zistiť tepelné zmeny v prostredí, ktoré môžu zahŕňať ľudí, zvieratá alebo predmety na ceste, skôr ako ich vodič dokáže vizuálne zaznamenať. Toto včasné varovanie môže vodičovi poskytnúť viac času na reakciu, čo môže zabrániť potenciálnym nehodám.
Ďalšou kľúčovou výhodou je lepšia viditeľnosť v náročných podmienkach. Zatiaľ čo tradičné svetlomety môžu byť v hmle, daždi alebo snehu obmedzené, termokamery ako FLIR PathFindIR II dokážu zobraziť jasný a ostrý obraz bez ohľadu na svetelné podmienky.
Vo svete, kde automobilové technológie neustále napredujú, predstavujú termokamery vo vozidlách ďalší krok k ešte vyššej úrovni bezpečnosti a pohodlia na cestách.

Vyberte parametre tovaru
Výrobcovia
Skladom
Cena
Výrobkov na stranu: 12 24 48 108 Tretinová galéria Malé riadky
 Sklad Názov Cena
Termokamera FLIR PathFindIR II pre automobily Termokamera FLIR PathFindIR II pre automobily Kód: ab0084
NA DOTAZ
Termokamera FLIR PathFindIR II patrí medzi najkompaktnejšie termokamery a ponúka rozlíšenie 320 x 240 pixelov, teplotnú citlivosť <0,1 °C a detekčnú vzdialenosť osôb presahujúcu 400 m.
 
Detail
Výrobkov na stranu: 12 24 48 108
 Sklad Názov Cena

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?