Domov / Termokamery
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Termovízia FLIR SCION™ OTM136 pre nočné videnie


Žiadne hodnotenie. Kód: ab1249 Produktové číslo: 849815010114 Nový model! Odporúčame
FLIR SCION™ OTM je termokamera, ktorá ponúka rozlíšenie 320 x 256 pixelov a robustné krytie IP 67. Je určená na pozorovanie prírody, lov a poľovníctvo aj pre bezpečnostné aplikácie.
Výrobca: Teledyne FLIRTeledyne FLIR
Dostupnosť: NA DOTAZ
Zlacnené z 3.745 € s DPH (Naša normálna cena.)
teraz len
2.656 € bez DPH
3.214 € s DPH
 
Termovízia FLIR SCION™ OTM136 pre nočné videnie

FLIR Scion™ OTM (OUTDOOR THERMAL MONOCULAR) je aktuálne najvybavenejšia, monokulárna, bezpečnostná termokamera (taktiež termovízna kamera) dostupná na trhu. Táto termokamera je vhodná pre použitie v bezpečnostných aplikáciách, ale výborným pomocníkom môže byť tiež pri love a poľovníctve. S jej pomocou možno tiež ľahko vyhľadávať osoby za akýchkoľvek podmienok, pretože jej funkčnosť nie je obmedzená žiadnymi zmenami počasia, ani tmou či svetlom.

Termokamery FLIR Scion sú ponúkané s rôznymi objektívmi: 13,8 mm, 18 mm alebo 25 mm. Objektív 25 mm pri OTM366 je najpokročilejší a umožňuje manuálne ostrenie..

Prístroj umožňuje snímať scénu s obrazovou frekvenciou až 60 Hz (pre bližšie informácie nás, prosím, kontaktujte). V teréne sa iste môže hodiť tiež robustné krytie, ktoré FLIR Scion ponúka – IP 67. Veľkou výhodou tiež môže byť fakt, že k zachyteným snímkam možno ukladať GPS pozície (v závislosti na konkrétnom modeli).

Kľúčové vlastnosti:

 • Rozlíšenie senzora: 320 x 240 px.
 • Možnosť zaznamenávať jednotlivé termogramy alebo videá.
 • Snímkovacia frekvencia až 60 Hz.
 • Možnosť rozšírenia internej pamäti (2 GB) o microSD kartu (až 128 GB).
 • Pripojenie cez Bluetooth a WiFi.
 • Príjemné ovládanie, ergonomický dizajn.
 • 12 um detektor, veľký HD OLED displej.
 • Výmenná batéria.

 

Súčasťou dodávky termokamery FLIR SCION OTM je kompletné príslušenstvo.

Sme oficiálny dodávateľ FLIR pre ČR a SR.

Súčasťou dodávky termokamery FLIR je okrem štandardného príslušenstva rad bonusov:

 • Odborné školenia v Centre termografie s certifikátom
 • Predĺžená záruka na detektor kamery na 10 rokov
 • Servis a podpora spoločnosti W-Technika ako oficiálneho zastúpenia FLIR

Sme oficiálnym zastúpením najväčšieho svetového výrobcu termokamier a termovíznych systémov, t.j. švédsko-americkej spoločnosti FLIR Systems pre ČR a SR. V rámci mnohoročnej spolupráce a zákazníckeho servisu sme od roku 2015 držiteľmi certifikátu FLIR Platinum partner..

Spoločnosť W-Technika Group s.r.o. je tiež partnerskou spoločnosťou Centra termografie, ktoré je Asociáciou technických diagnostikov (ATD ČR) schváleným školiacim pracoviskom pre oblasť “Technik diagnostik termografie”. Preto ku všetkým termokamerám ponúkame zaškolenie v rámci kurzu „Základy práce s termokamerou" práve v Centre termografie. Zákaznícky servis i zaškolenie u nás vykonávajú držitelia certifikátu „Technik diagnostik termografie”.

Spoločnosť W-Technika zaisťuje tiež technickú a odbornú podporu v priebehu procesu voľby a nákupu termokamier FLIR. Jej odborníci poskytujú zákazníkom poradenstvo v počiatočných fázach merania, vykonávajú testovacie merania a tiež sú schopní zostaviť metodiku termodiagnostického merania v podniku na mieru. V prípade záujmu o akúkoľvek z týchto služieb nás neváhajte kontaktovať.

Pozn.: Produktové snímky uvedené v galérii majú iba ilustračný charakter. V niektorých prípadoch ukazujú aj príslušenstvo, ktoré nie je zahrnuté v štandardnom balení, ale je možné ho ku kamere dokúpiť.

 

Súbory

Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?