Domov / Robotický pes
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Unitree Go2 Edu


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0998
Tento malý, cenovo dostupný robot posúva hranice inovácií v oblasti štvornohých robotických psov. Uvedením robota Go2 spoločnosť Unitree predstavila výrazne lepšieho, rýchlejšieho a obratnejšieho robota.
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Unitree Go2 Edu

Unitree Go2 Edu

Unitree Go2 je štvornohý robot určený na vzdelávanie, výskum a zábavu. Je vybavený štyrmi mapovacími senzormi 4D LiDAR L1, ktoré mu poskytujú zorné pole 360° x 90° a maximálnu vzdialenosť snímania 30 metrov. Go2 je tiež vybavený 12 motormi s kolennými kĺbmi, ktoré mu umožňujú plynulý a presný pohyb.

Model Edu obsahuje aj dokovaciu stanicu, stroj je podporený 100Topovým výpočtovým výkonom s algoritmami umelej inteligencie a skvelou technickou podporou. Tento pokročilý robot je vybavený hĺbkovou kamerou Realsense D435i. Na montáž a manipuláciu sú k dispozícii aj voliteľné externé servopohony.

 

 

Vo všeobecnosti je Go2 vybavený snímačom 4D LiDAR L1, ktorý mu poskytuje zorné pole 360° x 90° a maximálnu vzdialenosť snímania 30 metrov. Vďaka tomu sa Go2 môže ľahko orientovať v okolí a vyhýbať sa prekážkam. Go2 je vybavený 12 motormi s kolennými kĺbmi, ktoré umožňujú plynulý a presný pohyb. Vďaka tomu je Go2 vhodný na rôzne úlohy, ako je prenášanie predmetov, chôdza po nerovnom teréne a vykonávanie akrobacie.

Robot je vybavený aj inteligentným systémom sledovania bočných strán (ISS 2.0), ktorý mu umožňuje tesne sledovať ľudskú obsluhu. To je užitočné pri aplikáciách, ako je napríklad pátranie a záchrana, kde môže Go2 pomáhať človeku v nebezpečných alebo ťažko prístupných oblastiach. Dlhá výdrž batérie: Go2 je napájaný batériou s kapacitou 8 000 mAh, vďaka čomu vydrží pracovať až 4 hodiny. Vďaka tomu je Go2 ideálny na dlhodobé používanie v aplikáciách, ako sú bezpečnostné hliadky a dohľad.

 

 


Unitree Go2 je výkonný a všestranný štvornohý robot, ktorý je ideálny na rôzne aplikácie. Je vhodný na vzdelávanie, výskum a zábavu a môže sa používať aj na komerčné účely, napríklad na bezpečnostné hliadkovanie a sledovanie.

Príklady použitia a aplikácií robotického psa Unitree Go2:

Vzdelávanie: Go2 sa môže používať ako učebný nástroj v školách a na univerzitách, kde sa študenti učia o robotike, umelej inteligencii a strojovom učení.
Výskum: Go2 môžu využívať výskumníci na vývoj nových algoritmov a technológií pre roboty.

Zábava: Go2 sa môže používať na zábavné účely, napríklad na vykonávanie trikov a kaskadérskych kúskov.

Komerčné účely: Go2 sa môže používať na komerčné účely, napríklad na bezpečnostné hliadky a sledovanie.

Bezpečnosť: Go2 sa môže používať na miestach, kde je pohyb človeka nebezpečný a kde hrozí riziko zranenia. Ideálne je potom prepojenie snímačov, špeciálne vybavených termovíznym a detekčným systémom. Robotického psa je možné pripojiť a integrovať aj medzi záchranné zložky.

 

 

Ak hľadáte výkonného a všestranného štvornohého robota, Unitree Go2 je skvelou voľbou.

Je vhodný na rôzne aplikácie a určite zaujme svojím sofistikovaným pohybom.
Rôzne činnosti a pózy

Go2 sa môže pochváliť rôznymi pózami, ako je skákanie, naťahovanie, podávanie rúk, povzbudzovanie, hádzanie a sedenie.
Kapacita a výdrž batérie zvýšená o 150 %

Go2 má kapacitu batérie zvýšenú na 8 000 mAh, ako aj voliteľnú extra dlhú batériu s kapacitou 15 000 mAh a napätie zvýšené na 28,8 V s cieľom zlepšiť účinnosť, výkon a stabilitu motora.

Zvýšenie výkonu motora o 30 %

Go2 sa môže pochváliť špičkovým krútiacim momentom 45 N.m, novou technikou spájania vnútorných spojov a vnútornými chladičmi, ktoré účinne znižujú teplotu.

Inteligentný systém bočného sledovania ISS2.0

Vďaka použitiu novej technológie bezdrôtového vektorového polohovania a riadenia sa presnosť polohovania technicky zvýšila o 50 %, vzdialenosť diaľkového ovládania je viac ako 30 m a v kombinácii s optimalizovanou stratégiou vyhýbania sa prekážkam sa robot dokáže lepšie pohybovať v náročnom teréne.

 

 

K dispozícii sú rôzne verzie Edu

Go2 Edu Plus (40 výpočtových vrcholov): 40 vrcholov výpočtového výkonu s algoritmami umelej inteligencie
Go2 Edu Plus (100 výpočtových špičiek): 100Topov mega výpočtového výkonu s algoritmami umelej inteligencie

Go2 Edu Plus 3D (Mid-360 LiDAR): 100 vrcholov mega výpočtového výkonu + Mid-360 3D LIDAR s navigačnými algoritmami.
Go2 Edu Plus 3D (XT16 LiDAR): 100Tops mega výpočtového výkonu + Hesai XT16 3D LIDAR s navigačnými algoritmami

 


Jeho hlavné funkcie sú:

4D LIDAR: Tento LiDAR vyvinutý spoločnosťou Unitree ponúka 360° x 90° hemisférickú ultraširokou detekciu, veľmi malý mŕtvy bod a minimálnu detekčnú vzdialenosť iba 0,05 m.
Integrovaná umelá inteligencia.

Zvýšená životnosť batérie a autonómia.
Výkonnejšie motory: maximálny kĺbový krútiaci moment zvýšený na 45 N.m.

Vylepšená presnosť určovania polohy a vzdialenosť diaľkového ovládania až 30 metrov.

Lepšie možnosti pripojenia: Go2 je vybavený 4G, Wi-Fi 6 a Bluetooth 5.2.

Rýchlejší: Go2 je najrýchlejší robotický pes na trhu (až 18 km/h).

 

Prečo si vybrať Go2 Edu Plus?

  • Cenovo najdostupnejší robot na trhu s takouto úrovňou výkonu.
  • Programovateľný a kompatibilný s ROS.
  • Vysoko výkonné senzory: 4D hemisférický LiDAR, hĺbková kamera Intel® RealSense D435i, sledovací senzor, senzory sily v nohách.
  • Obsahuje model jazyka GPT.
  • Aktualizácie OTA (Over The Air): po autorizácii používateľom sa robot automaticky pripojí ku cloudovej službe OTA a aktualizuje svoje vlastné programy.
Špecifikácia
Protinárazové senzory ANO
Podporované kamery Lidar, termo
Diaľkové ovládanie Remote control ANO
Kapacita batérie 15000 mAh
Maximálna výška stúpania 16 cm
Maximální úhel sklonu stoupání 40 °
Bluetooth / WiFi ANO
Hmotnosť 15 kg
Súbory


Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?