Domov / Počítače
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

VECOW PRIEMYSELNÉ PC ECS-9600


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0201
Výrobca: VecowVecow
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
VECOW PRIEMYSELNÉ PC ECS-9600

ECS-9601/9610 je priemyselný počítač, ktorého vysoký výkon zaisťujú procesory Quad Core 6. generácie Intel® Xeon ™ i7/i5/i3, s pasívnym chladením a prevádzkovou teplotou –40 °C až 75 °C. Ďalej obsahuje 2 GigE LAN, ľahko vymeniteľné PCI/PCIe x16 slotmi, možnosť napájania od 6 V do 36 V s 80 V prepäťovou ochranou, možnosť vzdialeného zapínania a vysokú spoľahlivosť i v ťažkých podmienkach. Vecow ECS-9600 séria pasívne chladený kontrolný systém je vhodný pre projekty z oblasti strojového videnia, priemyselnú automatizáciu, ovládanie robotov a mobilné DVR/NVR.

Špecifikácia
Váha 3.5 kg
Dĺžka 0.26 m
Šírka 0.215 m
Výška 0.079 m
Súbory

Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?