Domov / Počítače
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Vecow priemyselné PC SPC-2845/ X/ R/ RS


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0270
• Priemyselné PC s pasívnym chladením a procesorom Intel® Atom™ Quad Core. PC má k dispozícii 2x Gigabit PoE+ LAN a 4x USB 3.0, ďalej tiež 8 izolovaných DIO. Pracovná teplota PC je –25°C – 70°C.
Výrobca: VecowVecow
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Vecow priemyselné PC SPC-2845/ X/ R/ RS

SPC-2845/X/R/RS je ultra-kompaktný priemyselný počítač, ktorý beží na procesore Intel® Atom™ Quad Core E3845, s pasívnym chladením a prevádzkovou teplotou –25 °C až 70 °C. Ďalej obsahuje 2x GigE LAN až 4x USB 3.0, možnosť rôzneho rozhrania WiFi/3G/4G/UMTS/GPS, napájanie od 6 V do 36 V s 80 V prepäťovou ochranou, je veľmi kompaktný a aj napriek tomu ponúka vysokú spoľahlivosť i v ťažkých podmienkach. Vecow SPC-2900 séria pasívne chladený kontrolný systém je vhodný pre projekty z oblasti strojového videnia, priemyselnú automatizáciu, ovládanie robotov a real-timové zabudované aplikácie.

Špecifikácia
Váha 1.6 kg
Dĺžka 0.106 m
Šírka 0.1504 m
Výška 0.089 m
Súbory

Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?