Domov / Meracie prístroje
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Vlhkomer FLIR MR160


Žiadne hodnotenie. Kód: ab1004 Odporúčame
Presný prístroj pre meranie vlhkosti s integrovanou termokamerou. Meranie vlhkosti pomocou pin a pinless merania.
Výrobca: Teledyne FLIRTeledyne FLIR
Dostupnosť: NA DOTAZ
716 € bez DPH
866 € s DPH
 
Vlhkomer FLIR MR160

Vlhkomer FLIR MR160

S podporou infračerveným svetlom navádzaným meraním (IGM), FLIR MR160 pomáha k rýchlej detekcii problémov s vlhkosťou. Vizuálne vás navedie na miesto, kde môžete s istotou vykonávať merania a analyzovať hodnoty. Integrovaný pinless senzor a externá kolíková sonda zaisťujú flexibilitu pri vykonávaní meraní. MR160 môže slúžiť ako rýchly nástroj pre riešenie problémov priamo v teréne – alebo ako dokonalý doplnok k akejkoľvek termokamere s vysokým rozlíšením, ktorú už vlastníte.

Rýchle odstraňovanie chýb

Prístroj Vám umožní ľahké rozpoznanie problémov s izoláciou a vlhkosťou pomocou pinless technológie. Využiť ďalej môžete tiež externé sondy pre nedeštruktívne a kontaktné merania.

Identifikácia a overovanie vlhkosti

Využite zabudované termokamery na lokalizáciu oblastí vlhkosti. Skutočnú vlhkosť presne zistíte pomocou pin a pinless technológie.

Prenosný a pritom robustný prístroj

Robustný dizajn v kombinácii s malými rozmermi a zabudovaná dobíjacia batéria zaisťujú pohodlné prenášanie.

Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?