Domov / Meracie prístroje
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

VLHKOMER FLIR MR55


Žiadne hodnotenie. Kód: ab1046
„Pin-based“ ručné meradlo vlhkosti s bezdrôtovým pripojením, ktoré umožňuje pohodlné prezeranie meraných údajov z mobilného zariadenia (s využitím aplikácie FLIR tools mobile).
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
VLHKOMER FLIR MR55

PRESNÉ MERANIA

Testovanie prebieha s využitím 11 materiálových skupín pomocou pinových sond. Meranie prebieha počas automatickej kompenzácie okolitej teploty.

OPTIMALIZÁCIA PRÁCE

Jednoduché prezeranie meraných údajov je možné na mobilnom zariadení s využitím Bluetooth® pripojenia alebo na displeji meráka.

ĽAHKÁ INŠPEKCIA KDEKOĽVEK

MR55 obsahuje vymeniteľné elektródové piny, štandardné batérie AA, podsvietený displej a jasný pracovný reflektor, ktorý vám uľahčí prácu.

Súbory


Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?