Domov / Meracie prístroje
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Vlhkomer FLIR MR77


Žiadne hodnotenie. Kód: ab1005
Prístroj pre meranie vlhkosti. Snímanie až 19 mm pod povrchom. Integrovaný infračervený teplomer. Pripojenie cez Bluetooth a MATERLiNK kompatibilita.
Výrobca: Teledyne FLIRTeledyne FLIR
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Vlhkomer FLIR MR77

Vlhkomer FLIR MR77

FLIR MR77 obsahuje bezdotykový senzor pre meranie vlhkosti, ďalej kolíkovú sondu, snímač teploty a relatívnej vlhkosti a IR teplomer. Tento vlhkomer podporuje komunikáciu cez Bluetooth® pre diaľkové sledovanie a šírenie, rovnako ako technológiu METERLiNK® pre bezdrôtové vkladanie dát do rádiometrických infračervených snímok na kompatibilných termokamerách FLIR.

Všetky senzory, ktoré potrebujete, v jednom prístroji

All-in-one nástroj s integrovaným bezdotykovým senzorom vlhkosti, sondou typu pin, snímačom teploty a relatívnej vlhkosti a infračerveným teplomerom.

Rýchle vytváranie hlásenia

Bezdrôtové pripojenie ku kompatibilnému mobilnému zariadeniu pre podelenie sa o dáta uľahčuje komunikáciu s vaším smartfónom alebo počítačom.

Spoľahlivosť na prvom mieste

Dvojité, lisované, pogumované, robustné puzdro je odolné proti nárazom a vodoodolné od kvapiek až do hĺbky dvoch metrov. Zaistená tak je ako spoľahlivosť, tak trvanlivosť prístroja.

Sme oficiálny dodávateľ FLIR pre ČR a SR.

Súčasťou dodávky termokamery FLIR je okrem štandardného príslušenstva rad bonusov:

  • Odborné školenia v Centre termografie s certifikátom
  • Predĺžená záruka na detektor kamery na 10 rokov
  • Servis a podpora spoločnosti W-Technika ako oficiálneho zastúpenia FLIR

Sme oficiálnym zastúpením najväčšieho svetového výrobcu termokamier a termovíznych systémov, t.j. švédsko-americkej spoločnosti FLIR Systems pre ČR a SR. V rámci mnohoročnej spolupráce a zákazníckeho servisu sme od roku 2015 držiteľmi certifikátu FLIR Platinum partner..

Spoločnosť W-Technika Group s.r.o. je tiež partnerskou spoločnosťou Centra termografie, ktoré je Asociáciou technických diagnostikov (ATD ČR) schváleným školiacim pracoviskom pre oblasť “Technik diagnostik termografie”. Preto ku všetkým termokamerám ponúkame zaškolenie v rámci kurzu „Základy práce s termokamerou" práve v Centre termografie. Zákaznícky servis i zaškolenie u nás vykonávajú držitelia certifikátu „Technik diagnostik termografie”.

Spoločnosť W-Technika zaisťuje tiež technickú a odbornú podporu v priebehu procesu voľby a nákupu termokamier FLIR. Jej odborníci poskytujú zákazníkom poradenstvo v počiatočných fázach merania, vykonávajú testovacie merania a tiež sú schopní zostaviť metodiku termodiagnostického merania v podniku na mieru. V prípade záujmu o akúkoľvek z týchto služieb nás neváhajte kontaktovať.

Pozn.: Produktové snímky uvedené v galérii majú iba ilustračný charakter. V niektorých prípadoch ukazujú aj príslušenstvo, ktoré nie je zahrnuté v štandardnom balení, ale je možné ho ku kamere dokúpiť.

Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?