Domov / Meracie prístroje
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Vlhkomer FLIR MR77


Žiadne hodnotenie. Kód: ab1005
Prístroj pre meranie vlhkosti. Snímanie až 19 mm pod povrchom. Integrovaný infračervený teplomer. Pripojenie cez Bluetooth a MATERLiNK kompatibilita.
Výrobca: Teledyne FLIRTeledyne FLIR
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Vlhkomer FLIR MR77

Vlhkomer FLIR MR77

FLIR MR77 obsahuje bezdotykový senzor pre meranie vlhkosti, ďalej kolíkovú sondu, snímač teploty a relatívnej vlhkosti a IR teplomer. Tento vlhkomer podporuje komunikáciu cez Bluetooth® pre diaľkové sledovanie a šírenie, rovnako ako technológiu METERLiNK® pre bezdrôtové vkladanie dát do rádiometrických infračervených snímok na kompatibilných termokamerách FLIR.

Všetky senzory, ktoré potrebujete, v jednom prístroji

All-in-one nástroj s integrovaným bezdotykovým senzorom vlhkosti, sondou typu pin, snímačom teploty a relatívnej vlhkosti a infračerveným teplomerom.

Rýchle vytváranie hlásenia

Bezdrôtové pripojenie ku kompatibilnému mobilnému zariadeniu pre podelenie sa o dáta uľahčuje komunikáciu s vaším smartfónom alebo počítačom.

Spoľahlivosť na prvom mieste

Dvojité, lisované, pogumované, robustné puzdro je odolné proti nárazom a vodoodolné od kvapiek až do hĺbky dvoch metrov. Zaistená tak je ako spoľahlivosť, tak trvanlivosť prístroja.

Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?