Domov / Vysokorychlostné kamery
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Vysokorýchlostná kamera Mega Speed HHC-X4 PRO


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0239
Kamera disponuje rozlíšením 1280 x 1020 px a maximálnou snímkovacou frekvenciou až 40 000 fps. Kamera má vysokorýchlostnú pamäť RAM s veľkosťou 8 GB (max. 16 GB). Komunikačnými rozhraniami kamery sú: 2x USB, GigE (Ethernet), HDMI a TRIGGER IN, Sync In a I
Výrobca: Mega SpeedMega Speed
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Vysokorýchlostná kamera Mega Speed HHC-X4 PRO

Vysokorýchlostná kamera Mega Speed X4 PRO je špeciálnym typom zo série prenosných kamier. Tento model s označením PRO umožňuje nepretržitý záznam videa na SSD disk. Kamera má integrovaný VGA obrazový senzor s rozlíšením 1280 x 1020 pixelov pri prenosovej rýchlosti 600 snímok za sekundu. Kamera umožňuje redukovať rozlíšenie s výsledným zvýšením prenosovej rýchlosti až na 40 000 snímok za sekundu.

Použitím aktívneho chladiaceho systému vo vnútri kamery dochádza k rýchlemu odvodu stratového tepla z internej elektroniky a vplyvom toho k minimálnej tepelnej strate cez ochranný kryt kamery. Dôsledkom je možnosť použiť kameru v širokom rozsahu operačných teplôt a zaistiť dlhodobú stabilitu obrazových parametrov a kvality výsledného obrazu.

Zákazník si môže vybrať z monochromatického či farebného variantu obrazového senzoru. Kamera má na prednej strane okolo objektívu umiestnený vysokovýkonný LED reflektor pre nasvietenie meranej scény. Puzdro kamery je vyrobené z ľahkého, odolného ABS plastu s celkovou hmotnosťou iba 1550 gramov. Na zadnej strane kamery je umiestnený veľký dotykový displej pre kompletné nastavenie všetkých parametrov kamery.

Základná konfigurácia obsahuje: HHC model X4 PRO, vysokorýchlostný VGA senzor s rozlíšením 1280 x 1020 pixelov pri 600 snímkach za sekundu, 8 GB SDRAM pamäť, USB flash disk, SDHC kartu, SATA III disk, kabeláž, napájací adaptér, ochranný kufor, kompletný softvér pre analýzu a meranie v obraze a používateľský manuál. Za príplatok možno doplniť: vnútornú SDRAM na výslednú hodnotu 16 GB či prikúpiť ďalší veľkokapacitný SSD disk. Model Mega Speed X4 bol navrhovaný predovšetkým pre nepretržitý záznam bez toho, aby zákazník stratil kľúčové obrazové parametre a prenosovú rýchlosť.

Možnosť rozšírenia:

  • Rozšírenie pamäti na 16 GB RAM
  • F-mount závit objektívu
  • Titánovo-hliníkový obal (340 g)
Špecifikácia
Váha 1.55 kg
Dĺžka 0.078 m
Šírka 0.228 m
Výška 0.125 m
Súbory

Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?