Domov / Vysokorychlostné kamery
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Vysokorýchlostná kamera Mega Speed MS-35K DVR


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0206
Kamera disponuje rozlíšením 1920 x 1080 px a maximálnou snímkovacou frekvenciou až 2 000 fps. Kamera nemá vysokorýchlostnú pamäť RAM.
Výrobca: Mega SpeedMega Speed
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Vysokorýchlostná kamera Mega Speed MS-35K DVR

MS35K DVR je zostava vysokorýchlostnej kamery MS35K a vysokovýkonného DVR systému. Vysokorýchlostné DVR kamery majú rovnakú funkciu ako stacionárne alebo prenosné kamery s tým rozdielom, že je tento systém vyvinutý pre nahrávanie vysokorýchlostného videa rad hodín či dní. Nemajú SDRAM, streamujú video priamo do počítača v reálnom čase. Systém môže byť použitý na Vašej výrobnej linke alebo na testovacom stanovišti. Tieto typy kamier sú používané na výrobných linkách alebo na testovacích staniciach, kde nahrávajú problematické udalosti i v dobe, kedy nie ste prítomný. Môžu nahrať a uložiť detail každej minúty, umožniť vám rýchlo sa pozrieť späť v čase a diagnostikovať problém. Môžete rovnako začleniť tento systém do riadiaceho programu pre automatické nahrávanie a ukladanie súborov, ktoré si zaslúžia zvláštnu pozornosť. Tieto typy kamier sa používajú pre záznam zriedka sa vyskytujúcich výrobných problémov alebo pre archiváciu celého procesu dlhšie časové obdobie.

Parametre snímania sú závislé na pripojenej kamere. V prípade systému s MS35K je rýchlosť snímania v rozmedzí 25 – 2000 fps. Rozlíšenie pri minimálnej rýchlosti je FullHD (1920 x 1080), pri maximálnej 320 x 240 pixelov. Vďaka tomu má kamerový systém veľmi široký rozsah použitia, od pomalých dejov s nutnosťou snímania veľkých detailov, až po veľmi rýchle snímkovanie dejov s minimom podrobností.

 

Technické parametre

  • Model: Mega Speed MS-35K DVR
  • Rozlíšenie: 1920 x 1080 px
  • Maximálna rýchlosť (pri VGA): 2000 fps
  • Rýchlosť pri max. rozlíšení: 25 fps
  • RAM pamäť: Nemá
  • Operačná teplota: 0 °C – 45 °C
  • Hmotnosť kamery: 1600 g
  • Rozmery: 10,7 cm x 10,7 cm x 15 cm
  • Rozhranie: GigE Ethernet
  • Závit objektívu: C-mount
Špecifikácia
Váha 1.6 kg
Dĺžka 0.107 m
Šírka 0.107 m
Výška 0.15 m
Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?