Domov / Vysokorychlostné kamery
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Vysokorýchlostná kamera Mega Speed MS-55K


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0220
Kamera disponuje rozlíšením 1280 x 1020 px a maximálnou snímkovacou frekvenciou až 100 000 fps. Kamera má vysokorýchlostnú pamäť RAM s veľkosťou až 32 GB.
Výrobca: Mega SpeedMega Speed
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Vysokorýchlostná kamera Mega Speed MS-55K

MS-55K je stacionárna vysokorýchlostná kamera, ktorá je svojou univerzálnosťou predurčená pre veľké množstvo najrôznejších priemyselných aplikácií. Vďaka vysokokvalitnému CMOS senzoru (vo farebnom či monochromatickom prevedení) s rozlíšením 1280 × 1024 môže kamera snímať rýchlosťou až 1020 fps pri plnom rozlíšení. Redukciou rozlíšenia na „riadok“ 1280 × 16 pixelov je možné rýchlosť snímania zvýšiť až na neuveriteľných 100 000 snímok za jednu sekundu. Tento obrovský rozsah rýchlostí robí z tejto kamery praktický nástroj pre kontrolu ako veľmi rýchlych, tak i opticky náročných scén a sledovanie väčších detailov, než u predchádzajúcich modelov.

Kamera MS-55K má zabudovanú internú SDRAM pamäť pre rýchle ukladanie snímok. V základnom variante je pamäť veľká 8 GB, je možné ju rozšíriť až na 32 GB. Pri takto veľkej pamäti možno uložiť cca 43 s záznamu maximálnou rýchlosťou. Vysokorýchlostné video (vo formátoch AVI, JPG alebo BMP) je ukladané do pamäti kamery, odkiaľ je po prijatí pokynu od používateľa stiahnuté do počítača. Počas nahrávania je možné sledovať na počítači náhľad s nižšou snímkovacou frekvenciou vo formáte VGA a štandardom PAL alebo NTSC.

Pre ovládanie a sťahovanie videí využíva kamera pripojenie cez rozhranie Gigabit Ethernet (štandardná vzdialenosť 5 m, voliteľne až 100 m). Môže byť objednaná i vo variante s rozhraním s optickými vláknami, čím sa pracovná vzdialenosť predlžuje rádovo na desiatky kilometrov. Kamery možno s pomocou Ethernetového rozbočovača prepojiť do siete a spravovať tak viac než 5 kamier zároveň.

Technické prevedenie kamery zodpovedá požiadavkám priemyselnej praxe. Kamera je ľahká (1600 g), kompaktná, s rozmerom cca 10 x 10 x 15 cm bez objektívu. Objektív možno pripevniť pomocou C (voliteľne i F závitu). Vďaka tomu si používateľ môže zvoliť zo širokej škály štandardných C-mount objektívov tak, aby vyhovoval použitej aplikácii.

Táto kamera bola použitá v rade ukážkových aplikácií, ktoré nájdete v našom prehľade. Ako príklad je možné uviesť najrôznejšie výstrely, výbuchy, crash testy, ale i reklamné videá či videá z prírody.

Možnosť rozšírenia:

  • F-mount, G-mount závit objektívu
  • Vnútorná pamäť 8 GB
  • Vnútorná pamäť 16 GB
  • Vnútorná pamäť 32 GB
Špecifikácia
Váha 1.6 kg
Dĺžka 0.102 m
Šírka 0.102 m
Výška 0.153 m
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?