Domov / Vysokorychlostné kamery
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Vysokorýchlostná kamera Phantom VEO 640


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0207
VEO 640 je vysokorýchlostná kamera, ktorá prináša rozlíšenie 4 Mpx na kompaktné a robustné telo. K dispozícii je v dvoch prevedeniach, L (ľahké) a S (plné). Kamera je vďaka svojim funkciám vhodná tak pre potreby vedeckého, ako aj mediálneho priemyslu.
Dostupnosť: SKLADOM
40.805 € bez DPH
49.374 € s DPH
 
Vysokorýchlostná kamera Phantom VEO 640

Frézované hliníkové telo je k dispozícii v dvoch prevedeniach. Model L má minimalizované funkcie a typicky sa objavuje v laboratórnych prostriedkoch, zatiaľ čo model S pridáva rad funkcií pre pripojenie a správu dát, ktoré sú užitočné pri výrobných procesoch.

Phantom VEO 640 je vysokorýchlostná kamera s výkonom 6 Gpx/s a so snímačom 4 Mpx. Plnohodnotný snímač CMOS umožňuje väčšie zväčšenie zorného poľa, hĺbku ostrosti a citlivosť. Vymeniteľné držiaky objektívu zvyšujú flexibilitu kamery tým, že umožňujú používateľom rozhodnúť, ktorý z objektívov je najlepší pre danú činnosť. Model VEO 340 môže využívať objektívy Nikon, PL, C a Canon EF (s elektronickým ovládaním).

Teleso VEO 640 je vyrobené z hliníka, ktorý udržuje dizajn ľahký a kompaktný na váhe iba 2,5 kg. Telo kamery je utesnené, takže prach a špina nemôžu preniknúť tam, kde sa nachádza citlivá elektronika a snímač. Vzduch prechádza iba cez chladiace časti kamery.

Model S sa môže pochváliť radom pokročilých možností pre zvýšenie flexibility. Ovládacie prvky kamery pre vzdialené a neviazané nahrávanie, robustné konektory a vymeniteľné médium CFast 2.0 činí prácu s kamerou pohodlnejšou.

Model L (ľahký) je vhodný predovšetkým pre laboratóriá alebo kancelárie. Tento model poskytuje základné softvérové vybavenie bez zbytočných funkcií.

Kľúčové vlastnosti

 • Výstupy SDI a HDMI
 • S-Model zahŕňa:
  • Média CFast 2.0
  • Vstup 12 V batéria
  • Ovládacie prvky na fotoaparáte
 • Programovateľný vstup/výstup
 • Možnosť 10 Gb Ethernet
 • Cine Raw formát

Balenie obsahuje

 • Napájací zdroj s XLR predlžovačom
 • Ethernetový kábel
 • Mini-SDI video kábel
 • Vytlačená príručka
 • Phantom PCC software
Špecifikácia
Váha 2.5 kg
Dĺžka 0.127 m
Šírka 0.127 m
Výška 0.127 m
Závit bajonetu Nikon F-mount, Canon EOS mount, C-mount
Vnútorná pamäť 18 GB, 36 GB, 72 GB vysokorychlostní RAM
Rozhranie až 10 Gb Ethernet
Maximálne rozlíšenie senzora 4 Mpx (2560 x 1600 px)
Rýchlosť pri maximálnom rozlíšení 1400 fps
Maximálna rýchlosť pri zníženom rozlíšení 290000 fps
Súbory

Datasheet

Kapka vody - kamera VEO640 (@1500FPS)

Zapalovač - VEO640

Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?