Domov / Vysokorychlostné kamery
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

VVysokorýchlostná kamera Phantom VEO-E 340L


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0196
Kamera Phantom VEO-E 340L je kompaktná, ľahká a spoľahlivá. Rad kamier Phantom VEO je určený pre vysokorýchlostné zobrazovanie založené na výkonnom softvéri.
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
VVysokorýchlostná kamera Phantom VEO-E 340L

Phantom VEO-E 340L je vysokorýchlostná kamera s dátovou priepustnosťou 3 Gpx/s a snímačom 4 Mpx dodávaným vo formáte 35 mm. Táto kombinácia nachádza ideálne využitie vo vysokoškolskom a laboratórnom prostredí, lebo umožňuje výskumným pracovníkom používať vysokokvalitnú a zároveň dostupnú techniku na dosiahnutie rýchlosti potrebnej pre zobrazenie rôznych detailov.

Flexibilita je v tejto kategórii zásadná. Vymeniteľné držiaky objektívu zvyšujú flexibilitu fotoaparátu tým, že umožňujú používateľom rozhodnúť, ktorý z objektívov je najlepší pre danú činnosť. Objektívy Nikon, PL, C a Canon EF (s elektronickým ovládaním) sú kompatibilné s VEO-E a ich výmena je jednoduchá a rýchla.

Telo kamery VEO-E je vyrobené z mletého hliníka a je navrhnuté tak, aby bolo veľmi ľahké. Najľahší rad Phantom, kamery VEO, majú telo E, ktoré je prispôsobené na ochranu najcitlivejších vnútorných častí kamery. Elektronika je utesnená, aby odolala prúdeniu vzduchu. Tým je znížená pravdepodobnosť, že sa na snímači bude zhromažďovať prach.

Kľúčové vlastnosti

  • HDMI a SDI video výstupy
  • Automatická spúšť na základe obrazu (IBAT)
  • Programovateľné I/O
  • Cine RAW formát

Balenie obsahuje

  • Napájací zdroj s XLR predlžovačom
  • Ethernetový kabel
  • Vytlačená príručka
  • Phantom PCC Software

 

Špecifikácia
Závit bajonetu Nikon F-mount, Canon EOS mount, PL-mount, C-mount
Vnútorná pamäť 18 GB, 36 GB vysokorychlostní RAM
Rozhranie 1 Gb Ethernet
Maximálne rozlíšenie senzora 4 Mpx (2560 x 1600 px)
Rýchlosť pri maximálnom rozlíšení 800 fps
Maximálna rýchlosť pri zníženom rozlíšení 287000 fps
Súbory

Datasheet

Kapka vody - kamera VEO640 (@1500FPS)

Zapalovač - VEO640

Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?