Domov / Vysokorychlostné kamery
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Vysokorýchlostná kamera Phantom VEO4K 590


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0213
Phantom VEO4K 590 je kamera s rozlíšením 9,4 Mpx, ktorá je chránená v robustnom a kompaktnom kryte. Dostupná je v dvoch verziách, L (ľahké) a S (plné).
Výrobca:
Dostupnosť: NA DOTAZ
0,00 € bez DPH
0,00 € s DPH
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
Vysokorýchlostná kamera Phantom VEO4K 590

VEO4K 590 prináša veľmi kvalitné a konzistentné výsledky snímania predovšetkým do vedeckých a výskumných aplikácií.

Priepustnosť 5 Gpx poskytuje obraz s vysokým rozlíšením a nízkym šumom v plnom formáte 35 mm. Tým je zaistená možnosť zaznamenania jemných detailov bez ohrozenia rýchlosti snímania.

Flexibilitu prístroja zaisťuje možnosť rýchlej zmeny upevnenia objektívu. Phantom VEO4K 590 môže využívať objektívy Nikon, PL, C a Canon EF (s elektronickým ovládaním).

Dizajn VEO4K 590, rovnako ako všetkých kamier VEO, je kompaktný, ľahký (2,8 kg) a odolný, aby sa zvýšila životnosť prístroja aj v náročných prostrediach. Obe možnosti L (ľahšia verzia) a S (plná verzia so všetkými funkciami) sú vyrobené z frézovaného hliníka a majú uzatvorenú časť senzora a elektroniky. Uzatvorená elektronika zaisťuje, že prúdenie vzduchu neumožňuje dopad prachu na citlivé súčiastky.

Špecifikácia
Váha 2.5 kg
Dĺžka 0.127 m
Šírka 0.14 m
Výška 0.15 m
Súbory


Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?