Domov / Termokamery / Veda a výskum
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Vysokorýchlostná termokamera FLIR X8500sc MWIR pre vedu a vývoj


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0393
Termokamera FLIR X8500sc je vhodná pre aplikácie vo vede a výskume. Kamera ponúka vysoké rozlíšenie 1280 x 1024 pixelov a spektrálny rozsah 3,0 – 5,0 µm alebo 1,5 – 5,0 µm.
Výrobca: Teledyne FLIRTeledyne FLIR
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Vysokorýchlostná termokamera FLIR X8500sc MWIR pre vedu a vývoj

Pokročilá termokamera pre vedu a výskum

FLIR X8500sc MWIR je chladená infračervená kamera od renomovaného nemeckého výrobcu FLIR. Ide o kameru, ktorá je súčasťou najvýkonnejšieho radu prístrojov určených pre využitie vo vede a výskume.

Vynikajúca kvalita obrazu

Táto termokamera využíva chladený InSb fotónový detektor v pásme MWIR (3,0 – 5,0 µm alebo 1,5 – 5,0 µm). Tento detektor využíva veľmi moderné Stirlingovo chladenie, čo mu umožňuje pracovať s výbornou teplotnou citlivosťou <25 mK (typicky až 18 mK).

FLIR X8500sc umožňuje snímať scénu v rozlíšení až 1280 x 1024 px využitím obnovovacej frekvencie až 180 Hz. Vďaka špeciálnemu subwindowing režimu, možno nakonfigurovať detektor tiež na nižšie rozlíšenie a zvýšiť tak snímkovaciu frekvenciu až na 29 kHz. Integračné časy sú plne nastaviteľné od hodnoty 270 ns.

Široké možnosti komunikačných rozhraní

Kamera disponuje celým radom komunikačných rozhraní, ktoré používateľ môže využívať podľa vlastnej potreby: GigE, USB, RS-232, Camera Link, CXP (GenICam protocol supported over GigE or CXP). Voliteľne možno do kamery zabudovať presný IRIG-B časový modul.

Špecifikácia
Rozlíšenie senzora 1280 x 1024px
Teplotný rozsah -20°C až 350°C
Teplotná citlivosť <25 mK
Ostrenie Manuálné
Súbory Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?