Domov / Osvetlenie
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Vysokorýchlostné svetlo MultiLED R100/ R200


Žiadne hodnotenie. Kód: ab1173
MultiLED R100/R200 je riešenie pre makroaplikácie. Súprava obsahuje kruhové svetlá R100 a R200. Osvetlenie v zaostrenom mieste až milióny luxov.
Výrobca: GS VitecGS Vitec
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Vysokorýchlostné svetlo MultiLED R100/ R200

Komplexné riešenie osvetlenia pre makroaplikácie

R-SERIES je najlepším vysokorýchlostným riešením osvetlenia pre makroaplikácie.

Výrobky MultiLED sú vhodné pre všetky aplikácie vysokorýchlostných kamier, a tiež mnoho aplikácií strojového videnia. Monochromatické svetlo vám poskytne dostatok svetla po dobu mikrosekúnd pre úplné uzatvorenie clony v niektorých časoch expozície. Výrobky MultiLED boli navrhnuté na základe desaťročí skúseností a tisícov zákazníckych projektov a ponúkajú mimoriadne silné osvetlenie za dostupnú cenu.

Kľúčové vlastnosti MultiLED R100/200:

  • Do miesta zaostrenia umožňujú sústrediť až niekoľko miliónov luxov. V závislosti na citlivosti kamery možno dosiahnuť až clony 22 pri 1 mikrosekundovej expozícii.
  • Farebná LED iba pre R100
  • Najvyšší výkon LED je zaostrený 50 mm od prednej strany jednotky na miesto 40 x 40 mm
  • Pasívne chladenie, 10 % pracovný cyklus v kontinuálnom režime alebo až 2 min. prevádzka pri 100 % výkone. Kontinuálny režim vyžaduje prevádzku s prídavným chladiacim modulom.
Súbory

Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?