Domov / Akustické kamery
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Akustická kamera FLIR Si2


Žiadne hodnotenie. Produktové číslo: 7332558033036
Predstavujeme sériu akustických kamier FLIR Si2, ktorá zahŕňa modely Si2-Pro, Si2-LD a Si2-PD, ktoré posúvajú hranice možností pri detekcii únikov vzduchu a plynu, mechanických porúch a čiastočných výbojov.
Výrobca: Teledyne FLIRTeledyne FLIR
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Akustická kamera FLIR Si2

Predstavujeme revolučnú sériu akustických kamier FLIR Si2. Rad zahŕňa modely Si2-Pro, Si2-LD a Si2-PD. Tie sú určené na zisťovanie únikov stlačeného vzduchu, špeciálnych plynov, mechanických porúch a čiastočných výbojov. Tieto inovatívne kamery poskytujú vynikajúci výkon. Ponúkajú integráciu podnikových údajov a nové funkcie. Patrí medzi ne zobrazovanie úniku plynu, vyhodnocovanie čiastočných výbojov a meranie mechanických porúch na mieste.

Kamery sa vyznačujú najlepšou kvalitou obrazu na trhu a pokročilými akustickými technológiami. Umožňujú odhaliť problémy na väčšie vzdialenosti s vyššou citlivosťou. Vďaka týmto vlastnostiam sa rýchlo stávajú najúčinnejšími nástrojmi na detekciu akustických emisií. Sú ideálne pre výrobný, elektrotechnický a energetický priemysel.

 

 

Si2-Pro je priemyselná akustická kamera. Používa sa na detekciu únikov pod tlakom, mechanických porúch a čiastočných výbojov. Umožňuje posúdenie závažnosti priamo na zariadení. Model Si2-LD je prispôsobený na detekciu únikov a mechanických porúch v priemysle. Model Si2-PD sa špecializuje na detekciu čiastočných výbojov na kontrolu energetickej infraštruktúry.


 


Vďaka technológii FLIR vrátane automatického filtrovania a nového "mech režimu" môžu profesionáli rýchlo identifikovať a nahlásiť problémy. Integrácia so softvérom FLIR Thermal Studio uľahčuje zaznamenávanie údajov a zdieľanie správ. Tým sa skracuje čas potrebný na kontroly na rôznych miestach.

Séria FLIR Si2 zvyšuje bezpečnosť a pomáha predchádzať nákladným poruchám. Ponúka špičkové riešenia na profesionálne použitie v rôznych situáciách. Tento rad potvrdzuje svoje prvenstvo ako najkomplexnejšie riešenie pre toto odvetvie.

Sme oficiálny dodávateľ FLIR pre ČR a SR.

Súčasťou dodávky termokamery FLIR je okrem štandardného príslušenstva rad bonusov:

  • Odborné školenia v Centre termografie s certifikátom
  • Predĺžená záruka na detektor kamery na 10 rokov
  • Servis a podpora spoločnosti W-Technika ako oficiálneho zastúpenia FLIR

Sme oficiálnym zastúpením najväčšieho svetového výrobcu termokamier a termovíznych systémov, t.j. švédsko-americkej spoločnosti FLIR Systems pre ČR a SR. V rámci mnohoročnej spolupráce a zákazníckeho servisu sme od roku 2015 držiteľmi certifikátu FLIR Platinum partner..

Spoločnosť W-Technika Group s.r.o. je tiež partnerskou spoločnosťou Centra termografie, ktoré je Asociáciou technických diagnostikov (ATD ČR) schváleným školiacim pracoviskom pre oblasť “Technik diagnostik termografie”. Preto ku všetkým termokamerám ponúkame zaškolenie v rámci kurzu „Základy práce s termokamerou" práve v Centre termografie. Zákaznícky servis i zaškolenie u nás vykonávajú držitelia certifikátu „Technik diagnostik termografie”.

Spoločnosť W-Technika zaisťuje tiež technickú a odbornú podporu v priebehu procesu voľby a nákupu termokamier FLIR. Jej odborníci poskytujú zákazníkom poradenstvo v počiatočných fázach merania, vykonávajú testovacie merania a tiež sú schopní zostaviť metodiku termodiagnostického merania v podniku na mieru. V prípade záujmu o akúkoľvek z týchto služieb nás neváhajte kontaktovať.

Pozn.: Produktové snímky uvedené v galérii majú iba ilustračný charakter. V niektorých prípadoch ukazujú aj príslušenstvo, ktoré nie je zahrnuté v štandardnom balení, ale je možné ho ku kamere dokúpiť.

Špecifikácia
Rozlíšenie videa 1280 × 720 px
Digitálný zoom Digital Zoom 8X
Teplotný rozsah -10°C to 50°C
Zorné pole 75°
Fotoaparát Digitální kamera: 12MP
Displej 5 palců, 1280 × 720 px
Wi-Fi Ano
Doba provozu až 2.5 hod
Rozmery 288 mm × 182 mm × 159 mm
Súbory
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?