Domov / Nočné videnie / Noktovízory
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Nočné videnie FLIR ARMASIGHT DISCOVERY5X GEN 2HD


Žiadne hodnotenie. Kód: ab1244
Binokulárny noktovízor FLIR DISCOVERY5X GEN 2HD
Výrobca: ArmasightArmasight
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Nočné videnie FLIR ARMASIGHT DISCOVERY5X GEN 2HD

Šikovné ergonomické telo a päťnásobne zväčšujúce šošovky činia z binokuláru FLIR Discovery noktovizor ideálny na dlhé nočné pozorovania na veľkú vzdialenosť. Prídavný diaľkový infračervený iluminátor na extra dlhý dosah a automatické ovládanie jasu zaisťujú jasný obraz i v minimálnych svetelných podmienkach. Možnosti tubusov multigeneračného zosilňovača a dostupné čiernobiele zobrazovanie typu „Quick Silver“ umožňujú adaptáciu na špecifické použitie – od zabezpečenia sektora až po pozorovanie divokej prírody.

Komfortné dlhé pozorovanie na veľké vzdialenosti

Celosklenený päťnásobný optický zoom zaisťuje ostrý obraz na dlhú vzdialenosť a spolu s infračerveným iluminátorom s extra dlhým dosahom umožňujú isté a úplne utajené pozorovanie. Príjemný ergonomický tvar ľahkých úchopových držiakov a nadstavec na statív, spolu s binokulárnym systémom, zaisťujú pohodlie i pri mnohohodinovom pozorovaní. Dlhú životnosť zariadenia garantuje viacvrstvová ochrana povrchu šošovky, pokročilá ochrana elektrických obvodov a telo odolné proti poveternostným vplyvom.

Binokulárny noktovízor FLIR Discovery 5x s dlhým dosahom nočného videnia

Vyrába sa v šiestich variantoch

DISCOVERY5X GEN 2HD

DISCOVERY5X GEN 2ID

DISCOVERY5X GEN 2SD

DISCOVERY5X GEN 3A

DISCOVERY5X GEN 3AG

DISCOVERY5X GEN 2QS

Dodávané príslušenstvo

XLR-IR850 odnímateľný infračervený lúč s dlhým dosahom, iluminátor, škatuľa balenia, nadstavec Lenyard, mäkké transportné puzdro, jedna lítiová batéria CR123A, návod na použitie so záručným listom, objektív

Ponúkame i test kamery v reálnych podmienkach v sprievode odborníka – v tme v krásnom prostredí Divokej Šárky alebo zvernice Hvězda.

Sme oficiálny dodávateľ FLIR pre ČR a SR.

Súčasťou dodávky termokamery FLIR je okrem štandardného príslušenstva rad bonusov:

  • Odborné školenia v Centre termografie s certifikátom
  • Predĺžená záruka na detektor kamery na 10 rokov
  • Servis a podpora spoločnosti W-Technika ako oficiálneho zastúpenia FLIR

Sme oficiálnym zastúpením najväčšieho svetového výrobcu termokamier a termovíznych systémov, t.j. švédsko-americkej spoločnosti FLIR Systems pre ČR a SR. V rámci mnohoročnej spolupráce a zákazníckeho servisu sme od roku 2015 držiteľmi certifikátu FLIR Platinum partner..

Spoločnosť W-Technika Group s.r.o. je tiež partnerskou spoločnosťou Centra termografie, ktoré je Asociáciou technických diagnostikov (ATD ČR) schváleným školiacim pracoviskom pre oblasť “Technik diagnostik termografie”. Preto ku všetkým termokamerám ponúkame zaškolenie v rámci kurzu „Základy práce s termokamerou" práve v Centre termografie. Zákaznícky servis i zaškolenie u nás vykonávajú držitelia certifikátu „Technik diagnostik termografie”.

Spoločnosť W-Technika zaisťuje tiež technickú a odbornú podporu v priebehu procesu voľby a nákupu termokamier FLIR. Jej odborníci poskytujú zákazníkom poradenstvo v počiatočných fázach merania, vykonávajú testovacie merania a tiež sú schopní zostaviť metodiku termodiagnostického merania v podniku na mieru. V prípade záujmu o akúkoľvek z týchto služieb nás neváhajte kontaktovať.

Pozn.: Produktové snímky uvedené v galérii majú iba ilustračný charakter. V niektorých prípadoch ukazujú aj príslušenstvo, ktoré nie je zahrnuté v štandardnom balení, ale je možné ho ku kamere dokúpiť.

Špecifikácia
Hmotnosť 0.765 kg
Životnost batérie 3V až 60 h, 1,5 V až 30 h
Automatické vypínanie ANO
Indikátor stavu batérie ano
Ovládanie citlivosti manuálné
Infračervený iluminátor odnímatelný s velkým dosahem
Kompenzácia dioptrií ne
Eliminácia jasného světla ANO
Zvětšenie 1x
Upevnenie na statív ne
Minimálna zaostrovacia vzdialenosť 10 m
Zorné pole 12°
Rozmery 150x100x83 mm mm
Súbory


Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?