Domov / Nočné videnie
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Nočné videnie

(13) Přístroje pro noční vidění - termokamery a noktovizory

Nočné videnie je technológia, ktorá umožňuje vidieť v tme a pri slabom osvetlení, čo ľudské oko samo o sebe nedokáže. Vďaka modernej technológii nočného videnia môžeme získať jasný obraz v úplnej tme, čo je neoceniteľné v mnohých oblastiach - od vojenských operácií až po dobrodružné aktivity v prírode.
Medzi výhody nočného videnia patrí možnosť plynulého pohybu a navigácie v tme, bezpečné sledovanie objektov alebo osôb za súmraku a v noci a schopnosť zaznamenávať udalosti v nehostinných podmienkach bez rušivého svetla. Nočné videnie poskytuje aj taktickú výhodu v situáciách, keď je dôležité zostať neodhalený.
Zariadenia na nočné videnie môžu mať mnoho podôb, od okuliarov cez monokuláre až po zariadenia namontované na prilbe alebo na zbrani (Konkrétne príklady výrobkov v tejto kategórii by mali nasledovať).


Vyberte podkategórie Nočné videnie :
Vyberte parametre tovaru
Výrobcovia
Skladom
Cena
Strana 1 / 2
1
Výrobkov na stranu: 12 24 48 108 Tretinová galéria Malé riadky
 Sklad Názov Cena
Noktovizor AGM WOLF 14 NL2i green Noktovizor AGM WOLF 14 NL2i green Kód: agm0001
NA DOTAZ
Modelový rad noktovízorov AGM WOLF poskytuje veľmi dobrý výkon za rozumnú cenu, ide o noktovízor použiteľný ako pre lovcov, tak pre ozbrojené zložky. Tento noktovízor má integrovaný in…
 
Detail
Noktovizor binokulár AGM FOXBAT LE6 ZS Noktovizor binokulár AGM FOXBAT LE6 ZS Kód: agm0002
NA DOTAZ
Modelová řada binokulárů AGM FOXBAT se zeleným obrazem poskytuje velmi dobrý výkon za rozumnou cenu, jde o noktovizor odlehčené konstrukce.
 
Detail
Noktovízor AGM PVS 14 ZS Noktovízor AGM PVS 14 ZS Kód: agm0003
NA DOTAZ
Modelový rad noktovízorov AGM PVS so zeleným obrazom poskytuje veľmi dobrý výkon za rozumnú cenu, ide o noktovízor tradičnej najslávnejšej konštrukcie. Tento noktovízor má možnosť opti…
 
Detail
Noktovizor binokulár AGM FOXBAT 5 NL2 ZS Noktovizor binokulár AGM FOXBAT 5 NL2 ZS Kód: agm0004
NA DOTAZ
Modelový rad binokulárov AGM FOXBAT NL so zeleným obrazom poskytuje dobrú kvalitu obrazu za rozumnú cenu, Tento noktovízor má päťnásobné optické priblíženie pomocou kvalitného objektív…
 
Detail
Noktovizor AGM PVS 14 BS Noktovizor AGM PVS 14 BS Kód: agm0005
NA DOTAZ
Modelový rad noktovízorov AGM PVS s bielym obrazom poskytuje veľmi dobrý výkon za rozumnú cenu, ide o noktovízor tradičnej najslávnejšej konštrukcie. Tento noktovízor má možnosť priblí…
 
Detail
Noktovizor binokulár AGM FOXBAT LE6 BS Noktovizor binokulár AGM FOXBAT LE6 BS Kód: agm0006
NA DOTAZ
Modelový rad binokulárov AGM FOXBAT s bielym obrazom poskytuje veľmi dobrý výkon za rozumnú cenu, ide o noktovízor odľahčenej konštrukcie.
 
Detail
Noktovízor binokulár AGM FOXBAT 5 NL2 BS Noktovízor binokulár AGM FOXBAT 5 NL2 BS Kód: agm0007
NA DOTAZ
Modelový rad binokulárov AGM FOXBAT NL so zeleným obrazom poskytuje dobrú kvalitu obrazu za rozumnú cenu. Tento noktovízor má päťnásobné optické priblíženie pomocou kvalitného objektív…
 
Detail
Okuliare s funkciou noktovízora AGM WOLF-7 Okuliare s funkciou noktovízora AGM WOLF-7 Kód: agm0008
NA DOTAZ
Okuliare s nočným videním AGM WOLF poskytujú dobrý pomer medzi výkonom a rozumnou cenou, ide o noktovízor odľahčenej konštrukcie.
 
Detail
Okuliare s funkciou noktovízora AGM PVS-7 Okuliare s funkciou noktovízora AGM PVS-7 Kód: agm0009
NA DOTAZ
Okuliare s nočným videním AGM PVS poskytujú veľmi dobrý výkon za rozumnú cenu, ide o noktovízor odľahčenej konštrukcie, ktorý sa vyrába už dlhé roky, sú tak preverené a vychytané..
 
Detail
Nočné videnie FLIR ARMASIGHT SPARK Nočné videnie FLIR ARMASIGHT SPARK Kód: agm0012
NA DOTAZ
Monokulárny noktovízor FLIR SPARK, klasický a odolný
 
Detail
Předsádka puškohledu AGM Commanche 22 Předsádka puškohledu AGM Commanche 22 Kód: agm0013
NA DOTAZ
Předsádka s nočním viděním na Váš stávající puškohled, to je AGM Commanche, který poskytuje dobrý poměr mezi výkonem a rozumnou cenou, jde o předsádku odlehčené a zmenšené konstrukce …
 
Detail
Puškohled s nočním viděním AGM Wolverine 4 Puškohled s nočním viděním AGM Wolverine 4 Kód: agm0014
NA DOTAZ
Puškohled s nočním viděním AGM WOLF poskytují dobrý poměr mezi výkonem a rozumnou cenou, jde o noktovizor odlehčené konstrukce, který nabízí 4x přiblížení.
 
Detail
Strana 1 / 2
1
Výrobkov na stranu: 12 24 48 108
 Sklad Názov Cena

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?