Domov / Nočné videnie / Noktovízory
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Nočné videnie FLIR ARMASIGHT SPARK


Žiadne hodnotenie. Kód: agm0012
Monokulárny noktovízor FLIR SPARK, klasický a odolný
Výrobca: ArmasightArmasight
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Nočné videnie FLIR ARMASIGHT SPARK

FLIR Spark je kompaktný monokulárny noktovízor zlepšujúci orientáciu v priestore počas zlých svetelných podmienok. Robustný kryt z kompozitu a zabudovaný infračervený iluminátor umožňujú s jeho pomocou zachytiť ostrý obraz i v náročných poveternostných podmienkach alebo v úplnej tme. Pre pozorovanie divokých zvierat na dlhú vzdialenosť je možno zvoliť z dvoch objektívov – s trojnásobným a päťnásobným zväčšením – a využiť prídavné infračervené iluminátory s veľkým výkonom.

Klasické, kompaktné a odolné zariadenie pre nočné videnie

 

Robustná trubica zosilňovača CORE a integrovaný infračervený iluminátor umožňujú nepretržité pozorovanie v náročných podmienkach. Možnosti montáže na hlavu, helmu a zbraň umožňujú jednoduché ovládanie bez použitia rúk. Pre lepší výkon na dlhú vzdialenosť sú k dispozícii šošovky optického zväčšenia a zabudovaný XLR IR iluminátor.

Monokulárny noktovízor FLIR SPARK

Dodávané príslušenstvo

Mäkké transportné puzdro, jedna lítiová batéria CR123A, škatuľa balenia, šošovky, návod na použitie so záručným listom.

Ponúkame i test kamery v reálnych podmienkach v sprievode odborníka – za tmy v krásnom prostredí Divokej Šárky alebo zvernice Hvězda.

Sme oficiálny dodávateľ FLIR pre ČR a SR.

Súčasťou dodávky termokamery FLIR je okrem štandardného príslušenstva rad bonusov:

  • Odborné školenia v Centre termografie s certifikátom
  • Predĺžená záruka na detektor kamery na 10 rokov
  • Servis a podpora spoločnosti W-Technika ako oficiálneho zastúpenia FLIR

Sme oficiálnym zastúpením najväčšieho svetového výrobcu termokamier a termovíznych systémov, t.j. švédsko-americkej spoločnosti FLIR Systems pre ČR a SR. V rámci mnohoročnej spolupráce a zákazníckeho servisu sme od roku 2015 držiteľmi certifikátu FLIR Platinum partner..

Spoločnosť W-Technika Group s.r.o. je tiež partnerskou spoločnosťou Centra termografie, ktoré je Asociáciou technických diagnostikov (ATD ČR) schváleným školiacim pracoviskom pre oblasť “Technik diagnostik termografie”. Preto ku všetkým termokamerám ponúkame zaškolenie v rámci kurzu „Základy práce s termokamerou" práve v Centre termografie. Zákaznícky servis i zaškolenie u nás vykonávajú držitelia certifikátu „Technik diagnostik termografie”.

Spoločnosť W-Technika zaisťuje tiež technickú a odbornú podporu v priebehu procesu voľby a nákupu termokamier FLIR. Jej odborníci poskytujú zákazníkom poradenstvo v počiatočných fázach merania, vykonávajú testovacie merania a tiež sú schopní zostaviť metodiku termodiagnostického merania v podniku na mieru. V prípade záujmu o akúkoľvek z týchto služieb nás neváhajte kontaktovať.

Pozn.: Produktové snímky uvedené v galérii majú iba ilustračný charakter. V niektorých prípadoch ukazujú aj príslušenstvo, ktoré nie je zahrnuté v štandardnom balení, ale je možné ho ku kamere dokúpiť.

Špecifikácia
Infračervený iluminátor ano
Kompenzácia dioptrií +-5 dioptrii
Minimálna zaostrovacia vzdialenosť 0.25 m
Automatické vypínanie ne
Hmotnosť 0,37 kg
Životnost batérie až 40 h
Upevnenie na statív ne
Zvětšenie 1x
Zorné pole 35°
Rozmery 181× 49 × 82 mm mm
Súbory


Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?