Domov / Termokamery / Pozorovanie prírody, Nočné videnie / Nočné videnie / Noktovízory
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Nočné videnie FLIR ARMASIGHT SPARK


Žiadne hodnotenie. Kód: pa0007
Monokulárny noktovízor FLIR SPARK, klasický a odolný
Výrobca:
Dostupnosť: NA DOTAZ
0,00 € bez DPH
0,00 € s DPH
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
Nočné videnie FLIR ARMASIGHT SPARK

FLIR Spark je kompaktný monokulárny noktovízor zlepšujúci orientáciu v priestore počas zlých svetelných podmienok. Robustný kryt z kompozitu a zabudovaný infračervený iluminátor umožňujú s jeho pomocou zachytiť ostrý obraz i v náročných poveternostných podmienkach alebo v úplnej tme. Pre pozorovanie divokých zvierat na dlhú vzdialenosť je možno zvoliť z dvoch objektívov – s trojnásobným a päťnásobným zväčšením – a využiť prídavné infračervené iluminátory s veľkým výkonom.

Klasické, kompaktné a odolné zariadenie pre nočné videnie

 

Robustná trubica zosilňovača CORE a integrovaný infračervený iluminátor umožňujú nepretržité pozorovanie v náročných podmienkach. Možnosti montáže na hlavu, helmu a zbraň umožňujú jednoduché ovládanie bez použitia rúk. Pre lepší výkon na dlhú vzdialenosť sú k dispozícii šošovky optického zväčšenia a zabudovaný XLR IR iluminátor.

Monokulárny noktovízor FLIR SPARK

Dodávané príslušenstvo

Mäkké transportné puzdro, jedna lítiová batéria CR123A, škatuľa balenia, šošovky, návod na použitie so záručným listom.

Ponúkame i test kamery v reálnych podmienkach v sprievode odborníka – za tmy v krásnom prostredí Divokej Šárky alebo zvernice Hvězda.

Súbory


Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?