Domov / Drony
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Dron DJI Mavic 2 Enterprise ZOOM


Žiadne hodnotenie. Kód: d0099 + Školenia zadarmo Odporúčame
DJI Mavic 2 Enterprise je malý, ľahký, veľmi skladný, prenosný dron, ktorý je určený najmä pre oblasť záchranných, pátracích a protipožiarnych aplikácií. Nachádza ale tiež uplatnenie pri menej náročných industriálnych inšpekciách.
Výrobca: DJIDJI
Dostupnosť: SKLADOM
8.637 € bez DPH
10.451 € s DPH
 
Dron DJI Mavic 2 Enterprise ZOOM

DJI Mavic 2 Enterprise je ďalšou evolúciou radu DJI Mavic, ktorá odpovedá na aktuálny trend zmenšovania dronov a to nielen v oblasti pre bežných používateľov, ale aj v sfére dronov určených pre profesionálne využitie. DJI Mavic 2 Enterprice prináša oproti svojmu predchodcovi kameru s dvojnásobným optickým a trojnásobným digitálnym zoomom. Kamera ponúka 12 MPx rozlíšenie a senzor s veľkosťou 1/2,3“ s technológiou CMOS. Video je potom robené v rozlíšení 4 K pri 30 snímkach za sekundu. Váha dronu aj s batérií je iba 905 g.

DJI Mavic 2 Enterprise sa teraz ovláda z profesionálnej aplikácie DJI Pilot.

Ďalej bol na tele dronu (nad kamerou) vytvorený špeciálny port na uchytenie a napájanie niektorého z voliteľného príslušenstva:

  • Maják

Na zaistenie vyššej bezpečnosti pri prevádzke dronu.

 

  • Reproduktor

Z reproduktora je možná živá komunikácia, alebo prehrávanie vopred nahraných audiostôp.

 

  • LED svetlo

Určené pre osvetľovanie plôch, vyhľadávanie porúch povrchu, nasvecovanie objektov na fotografovanie atď.

 

Ďalšie vylepšenie prišlo v oblasti úložného priestoru. 24 GB pamäť sa nachádza priamo v internom úložisku v tele dronu. Problémy so zabudnutou SD kartou tak odpadávajú. Zvýšená bola aj bezpečnosť a zjednodušenie letu a to v nasledujúcich bodoch.

DJI AirSense 

DJI AirSense je systém na predchádzanie kolíziám s inými dronmi. Aplikácia získava dáta v reálnom čase od ostatných dronov v leteckom priestore. Zamedzuje tak tomu, že sa dostanete do nebezpečnej blízkosti ostatných dronov, alebo sa dokonca zrazíte. Navyše možno na rad DJI Mavic 2 Enterprise voliteľne nasadiť majáčik, dron tak bude lepšie videný aj vami (čo oceníte najmä pri záchranných operáciách, protipožiarnych zásahoch s prítomnosťou dymu a pod.).

 

Prihlasovanie sa do dronu

Pre manipuláciu s dronom (vzlet a ďalšie pracovné úkony) je nutné sa teraz používateľsky prihlásiť. Vďaka tejto, na prvý pohľad nepraktickej, veci sa ale zvyšuje bezpečnosť, pretože každý pilot má teraz prístup iba k dátam a funkciám pre neho určeným.

 

Vylepšená detekcia prekážok

Detekcia prekážok teraz funguje až v 8 smeroch a to vďaka 2 infračerveným senzorom na stranách dronu a 8 kamerám na spodku, chrbte aj vrchu dronu. Ďalej je k dispozícii Advanced Pilot Assistance system, ktorý sa postará o hladký a autonómny prelet stiesnenými priestormi.

 

OcuSync 2.0 

Inovovaná verzia predchádzajúceho veľmi úspešného, spoľahlivého a výkonného systému novo prináša nižšiu latenciu, možnosť oddeliť ovládacie a videofrekvencie do dvoch pásiem a rýchlejšie zahájenie návratu domov po prípadnej strate signálu.

 

Inteligentné batérie

Nová inovovaná inteligentná batéria má v sebe teraz integrovaný systém pre vlastné zahrievanie. Umožňuje tak poskytovať dostatočný výkon i v nižších vonkajších teplotách.

 

Discreet mode 

Pre diskrétne a nerušené lety, kedy nie je potrebné osvetlenie dronu, sa vďaka tomuto módu dá osvetlenie kompletne vypnúť.

 

EXIF  

Urobené videá a fotografie sa teraz spájajú s GPS súradnicami, dátumom a časom urobenia. Dáta sa automaticky uložia k spravenému materiálu. Profesionálne drony DJI od priameho zastúpenia

Profesionálne drony DJI od priameho zastúpenia

Spoločnosť W-Technika Group s.r.o. je priamym dovozcom techniky DJI s označením DJI Enterprise pre ČR a SR. Špecializujeme sa na drony, ktoré sú určené na profesionálne nasadenie v oblasti priemyselných inšpekcií, protipožiarnych zásahov, pátracích akcií a pod.

DJI Enterprise pro ČR

Svojim zákazníkom ponúkame nielen dron DJI so všetkým dostupným príslušenstvom, ale tiež celý proces od zaškolenia a poradenstva, až po prevedenie procesom získania leteckého oprávnenia (licencia) na ÚCL (úrad pre civilné letectvo). Poprípade aj získanie certifikácie „technik diagnostik – termografia“ na termovíznu inšpekciu a ďalšie."

SúboryŠtítky
Doplnky a súvisiace
Kód: d0101
NA DOTAZ
 
Detail
ŠKOLENIE – PRÍPRAVA NA SKÚŠKU NA ÚCL ŠKOLENIE – PRÍPRAVA NA SKÚŠKU NA ÚCL Kód: ab1019
SKLADOM
Dvojdňový kurz je určený pre všetkých, ktorí budú prevádzkovať bezpilotné lietadlá profesionálne a čaká ich teda skôr či neskôr skúška na Úrade pre civilné letectvo (ÚCL).
 
Detail
Náhradná krytka pre dron DJI Mavic 2 Enterprise DUAL/PRO Náhradná krytka pre dron DJI Mavic 2 Enterpr… Kód: d0039
SKLADOM
Náhradná krytka pre DJI Mavic 2 Enterprise DUAL alebo pre DJI Mavic 2 PRO
16 € bez DPH
Detail
Sprevádzkovanie dronu a zaškolenie pri odovzdaní Sprevádzkovanie dronu a zaškolenie pri odovzdaní Kód: ab1017
SKLADOM
Základné predstavenie modelu lietadla/bezpilotného lietadla a jeho funkcií, zoznámenie s ovládaním bezpilotného lietadla a s jeho údržbou. Diskusia nad príslušnou legislatívou a obmedz…
62 € bez DPH
Detail
Náhradné vrtule pre drony DJI Mavic 2 a Mavic 2 Enterprise Náhradné vrtule pre drony DJI Mavic 2 a Mavi… Kód: d0038
NA DOTAZ
Pár náhradných vrtúľ pre modelový rad DJI Mavic 2
14 € bez DPH
Detail
KURZ LETECKÉHO MAPOVANIA A 3D MODELOVANIa KURZ LETECKÉHO MAPOVANIA A 3D MODELOVANIa Kód: ab1020
SKLADOM
Špecializovaný kurz je určený pre záujemcov z radov profesionálnych prevádzkovateľov UAV, ktorí chcú rozšíriť svoju oblasť činnosti o letecké mapovanie a tvorbu 3D modelov použitím sof…
 
Detail
Fly more kit pre dron DJI Mavic 2 Enterprise (DUAL) Fly more kit pre dron DJI Mavic 2 Enterprise (DUAL) Kód: d0037
NA DOTAZ
Fly more kit je súprava príslušenstva na zaistenie dlhšieho letu
410 € bez DPH
Detail
Základný kurz lietania s dronom Základný kurz lietania s dronom Kód: ab1018
SKLADOM
Jednodňový kurz je vhodný predovšetkým pre pilotov, ktorí majú už základné skúsenosti s lietaním, a chcú rozšíriť svoje znalosti ako v oblasti právnych predpisov a terminológie vzdušné…
 
Detail
Hub na nabíjanie 4 batérií pre dron DJI Mavic 2 Hub na nabíjanie 4 batérií pre dron DJI Mavic 2 Kód: d0036
SKLADOM
Nabíjací hub pre 4 batérie pre DJI Mavic 2
74 € bez DPH
Detail
Batéria pre Mavic 2 Enterprise (DUAL) Batéria pre Mavic 2 Enterprise (DUAL) Kód: ab0396
NA DOTAZ
Náhradný akumulátor pre rad DJI Mavic 2, konkrétne Enterprise (DUAL)
168 € bez DPH
Detail
Nabíjačka do auta pre drony radu DJI Mavic 2 Nabíjačka do auta pre drony radu DJI Mavic 2 Kód: d0040
SKLADOM
Autonabíjačka pre DJI Mavic 2
83 € bez DPH
Detail
Adaptér na vytvorenie powerbanky z batérie Mavic 2 Adaptér na vytvorenie powerbanky z batérie Mavic 2 Kód: ab1021
NA DOTAZ
S týmto adaptérom budete môcť nabíjať pomocou USB priamo z batérie pre DJI Mavic 2.
27 € bez DPH
Detail
Stojí za pozornosť
DJI M300 RTK – dron na inšpekcie a vyhľadávanie DJI M300 RTK – dron na inšpekcie a vyhľadávanie Kód: d0058
NA DOTAZ
Nový dron DJI M300 RTK s predĺženou dobou letu až 55 min., novou skladacou konštrukciou, integrovaným RTK modulom na presné mapovanie a troma možnosťami upnutia inteligentnej kamery.
 
Detail
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?