Domov / Drony
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

DJI M300 RTK – dron na inšpekcie a vyhľadávanie


Žiadne hodnotenie. + Školení zdarma Novinka Doporučujeme
Nový dron DJI M300 RTK s predĺženou dobou letu až 55 min., novou skladacou konštrukciou, integrovaným RTK modulom na presné mapovanie a troma možnosťami upnutia inteligentnej kamery.
Výrobca:
Dostupnosť: SKLADOM
0,00 € bez DPH
0,00 € s DPH
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
DJI M300 RTK – dron na inšpekcie a vyhľadávanie

DJI M300 RTK – nový dron na inšpekcie, mapovanie a vyhľadávanie osôb

DJI M300 RTK prichádza s celým radom noviniek a vylepšení, podporuje kamery DJI Zenmuse H20 a DJI Zenmuse H20T. Dron s termokamerou H20T tak môže slúžiť na priemyselné inšpekcie alebo vyhľadávanie osôb.

Všestranný dron s (termo) kamerou – to je DJI M300 RTK

Teraz je predĺžená doba letu až na 55 min, v prípade inštalácie hybridnej kamery DJI Zenmuse H20 sa dostávame na 45 min reálneho letového času, dron môže niesť až 3 kamery v jednu chvíľu, a to v rozložení 2 kamery v podvese a 1 kamera na hornej palube. Dron chránia protinárazové senzory v 6 smeroch a odolá miernemu dažďu vďaka krytiu IP45. Zároveň je možné, aby dron lietal v teplotách od –20 °C do 50 °C, batéria totiž má samozahrievaciu funkciu. Inteligentnú batériu TB60 možno meniť i bez vypnutia dronu, skráti sa tak čas na výmenu batérií, zároveň je možné pomocou servisného manažmentu zisťovať zásadné technické parametre dronu a batérií.

Dron DJI M300 RTK má dosah až 15 km, lietať by sa ale malo na dohľad, a to ako podľa starej, tak i novej legislatívy. Prenos cez OcuSync môže byť zašifrovaný AES-256 a dron dokáže z troch kanálov zároveň streamovať video s fullHD rozlíšením, zároveň stream podporuje frekvencie 2,4 GHz a 5,8 GHz, medzi ktorými dokáže automaticky prepínať.

Prepracovaná konštrukcia

K prepracovaniu konštrukcie DJI M300 RTK došlo z dôvodu úspory energie. Dron prúdiaci z vrtúľ, ktoré sú upnuté pod ramenom totiž nemusí prekonávať odpor vzduchu, ktorý v prípade klasického upnutia spôsobujú vzdušné víry obtekajúce rameno. Preto je konštrukcia upravená tak, aby vzduch z vrtule odchádzal čo najľahšou cestou. Vďaka tomu dosiahneme letovú dobu až 55 min, maximálnu rýchlosť 82,8 km/h a možnosť s dronom pracovať v nadmorských výškach až 7000 m. Zároveň dron odolá vetru s rýchlosťou 54 km/h.

Inteligentná inšpekcia

DJI M300 RTK prichádza s 3 možnosťami na vykonávanie automatizovanej inšpekcie alebo kontroly.

Nahratie priebehu misie na neskoršie autonómne zopakovanie

Dron si zaznamená pohyby páčok na ovládači, orientáciu a naklopenie gimbálu, momenty fotenia a zoomovanie kamery.

Kontrola objektov pomocou umelej inteligencie

Dron pomocou kamier dokáže zaznamenať výšku, polohu a natočenie dronu a kamery. Dokáže zároveň identifikovať zadaný objekt na vykonanie inšpekcie a urobiť tak fotku či súpravu fotiek z rovnakého uhla záberu i výšky. Je tak možné v priebehu času kontrolovať napr. postupujúcu koróziu, rozpadajúce sa izolátory, alebo praskanie mostovky.

Waypoints 2.0

Na vykonanie misie je možné si zaznamenať až 65 535 bodov a ku každému priradiť činnosť, a to napr. urobenie fotografie kamerou, zastavenie dronu v tomto bode na 30 s, zmeniť naklopenie kamery a pod.

Pokročilá práca s obrazom

Pomocou pokročilých algoritmov je tiež možné v obraze označiť objekt, pre ktorý dron vypočíta presnú GPS súradnicu. Pozícia tohto objektu je potom  nazdieľaná vo všetkých spárovaných ovládačoch a je možné ju odoslať do centrály a zobraziť ju pomocou DJI FligtHub.

Funkcia Smart Track umožňuje inteligentne sledovať vozidlá, či osoby. Takto zameraný objekt je dron schopný sledovať autonómne, dokáže teda držať objekt v zábere kamery, držať i jeho rýchlosť a objekt autonómne zazoomovať. Meniaca sa pozícia sledovaného objektu môže byť odosielaná do vlastnej centrály DJI FightHub a na základe nej môžete robiť rozhodnutia a riadiť danú misiu z jedného miesta centrálne.

Nová architektúra rozloženia informácií v ovládacej aplikácii umožňuje sledovať letové informácie dronu, ale zároveň prehľadne ukazuje rýchlosť, vzdialenosť a výšku sledovaného objektu.

Zároveň je možné odovzdávať kompletné ovládanie dronu a kamery z ovládača na ovládač a dosiahnuť tak väčší akčný rádius.

Bezpečnosť a spoľahlivosť

Dokonalejšie a výkonnejšie protinárazové senzory zvyšujú letovú stabilitu a bezpečnosť. Teraz sú senzory zo všetkých 6 strán dronu a je možné detegovať objekty, ktoré sú vzdialené až 40 m. Takto výkonné senzory pomáhajú udržať drahú techniku v bezpečí a zároveň pomáhajú ochrániť osoby a majetok na zemi.

Bezpečnosť a spoľahlivosť dronu DJI M300 RTK ďalej zvyšuje nový Health magement system, ktorý sleduje dôležité životné funkcie dronu a zároveň úroveň opotrebovania dôležitých častí, ako napr. inteligentná batéria TB60.

Dron zároveň používa viac riadiacich jednotiek a senzoriky a je tak reduntantný. Zdvojené, teda reduntantné sú potom: IMU jednotky, barometre, RTK prijímače, kompasy, batérie, antény, 

Dron novo podporuje možnosť pristáť iba s 3 funkčnými motormi resp. vrtuľami. Ovládanie je síce obmedzené, ale základné povely, ako klesanie, stúpanie a pohyby vpred, vzad, doľava, doprava zostávajú, hoci sú menej presné. Nestane sa teda, že dron spadne nekontrolovane.

DJI M300 RTK využíva tiež ADS-B prijímač, pomocou ktorého dokáže detegovať ostatné lietadlá a vyhnúť sa im. Zníženie rizika s ostatnými účastníkmi letovej premávky znižuje tiež zábleskový maják.

 

DJI M300 RTK aktuálne podporuje kamery DJI Zenmuse H20, DJI Zenmuse H20T, DJI Zenmuse XT2, DJI Zenmuse Z30.

Pre viac informácií ohľadom tohto produktu nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle 731 161 199 alebo na e-maili miroslav.kleinbauer@w-technika.cz

Profesionálne drony DJI od priameho zastúpenia

Spoločnosť W-Technika Group s.r.o. je priamym dovozcom techniky DJI s označením DJI Enterprise pre ČR a SR. Špecializujeme sa na drony, ktoré sú určené na profesionálne nasadenie v oblasti priemyselných inšpekcií, protipožiarnych zásahov, pátracích akcií a pod.

DJI Enterprise pro ČR

Svojim zákazníkom ponúkame nielen dron DJI so všetkým dostupným príslušenstvom, ale tiež celý proces od zaškolenia a poradenstva, až po prevedenie procesom získania leteckého oprávnenia (licencia) na ÚCL (úrad pre civilné letectvo). Poprípade aj získanie certifikácie „technik diagnostik – termografia“ na termovíznu inšpekciu a ďalšie."

Súbory

Představení DJI M300 RTK v AJ

Datový list a specifikace DJI M300 RTK

Inteligentní režimy kamery DJI Zenmuse H20 na DJI M300 RTK

Štítky
Doplnky a súvisiace
Baterie TB60 pro DJI M300 RTK Baterie TB60 pro DJI M300 RTK
NA DOTAZ
Nová inteligentní baterie DJI TB60 pro DJI M300 RTK. V balení je 1 kus, pro provoz dronu je potřeba 2 ks baterií.
0,00 € bez DPH
Detail
Vrtule DJI 2110 pro DJI M300 RTK - pár Vrtule DJI 2110 pro DJI M300 RTK - pár
NA DOTAZ
Inovovaná vrtule DJI 2110 pro nový dron DJI M300 RTK. V balení je jedna pravotočivá a jedna levotočivá vrtule.
0,00 € bez DPH
Detail
DJI ZENMUSE H20 - Hybridní kamera na dron DJI M300 RTK DJI ZENMUSE H20 - Hybridní kamera na dron DJ…
NA DOTAZ
Hybridní kamera DJI Zenmuse H20 s třemi integrovanými senzory-širokoúhlá 12 Mpx kamera, 20 Mpx zoom kamera a laserový měřič vzdálenosti v jednom těle kamery.
0,00 € bez DPH
Detail
DJI ZENMUSE H20T - termokamera na dron DJI M300 RTK DJI ZENMUSE H20T - termokamera na dron DJI M300 RTK
NA DOTAZ
Hybridní termokamera na dron DJI M300 RTK. Kamera má integrované 4 senzory. Termokameru o rozlišení 640x512 px, širokoúhlou kameru s 12 Mpx, laserový dálkoměr a zoomovací kameru s 20 n…
0,00 € bez DPH
Detail
DJI M300 RTK bez baterie DJI M300 RTK bez baterie
NA DOTAZ
Vlajková loď DJI ve verzi bez baterie. Dron má prodlouženou dobu letu až na 55 min, dosah až 15 km, integrované RTK, přepracovanou konstrukci a další vylepšení.
0,00 € bez DPH
Detail
Pojištění pro DJI M300 RTK - DJI Shield Plus Pojištění pro DJI M300 RTK - DJI Shield Plus
NA DOTAZ
Havarijní pojištění pro DJI M300 RTK, které kryje poškození způsobené např. nesprávnou pilotáží, havárií, anebo vodou.
45.900,00 € bez DPH
Detail
Stojí za pozornosť
Sestava: Wiris Agro R kamera & DJI M600 Pro & DJI RONIN-MX Sestava: Wiris Agro R kamera & DJI M600 … Kód: ab1042
NA DOTAZ
Balíček produktů obsahuje: termokameru CWSI, hexakoptéru DJI M600 Pro a profesionální stabilizátor DJI Ronin-MX.
0,00 € bez DPH
Detail
Sestava: Workswell WIRIS Pro & DJI M200 V2.0 Sestava: Workswell WIRIS Pro & DJI M200 V2.0
NA DOTAZ
Balíček produktů obsahuje: termokameru Workswell WIRIS Pro s integrovaným gimbalem a profesionální kvadrokoptéru DJI M200 V2.0.
0,00 € bez DPH
Detail
Sestava: Workswell WIRIS Pro & DJI M210 RTK V2.0 Sestava: Workswell WIRIS Pro & DJI M210 RTK V2.0
NA DOTAZ
Balíček produktů obsahuje: termokameru Workswell WIRIS Pro s integrovaným gimbalem a profesionální kvadrokoptéru DJI M210 RTK V2.0.
0,00 € bez DPH
Detail
Sestava: Workswell WIRIS Pro & DJI M210 V2.0 Sestava: Workswell WIRIS Pro & DJI M210 V2.0
NA DOTAZ
Balíček produktů obsahuje: termokameru Workswell WIRIS Pro s integrovaným gimbalem a profesionální kvadrokoptéru DJI M210 V2.0.
0,00 € bez DPH
Detail
Dron DJI M200 V2.0 Dron DJI M200 V2.0 Kód: ab0361 + Školení zdarma
NA DOTAZ
DJI Matrice 200 V2.0 je dron určený převážně pro inspekce, s možností zavěšení 2 kamer současně ve viditelném spektru, v IR spektru a také kamer třetích stran, podporou Mobile SDK a Di…
0,00 € bez DPH
Detail
Dron DJI M210 V2.0 Dron DJI M210 V2.0 Kód: ab0360 + Školení zdarma
NA DOTAZ
DJI Matrice 210 V2.0 je dron určený převážně pro inspekce, nově s možností zavěšení až 2 kamer naráz, nebo jedné shora dronu a to jak ve viditelném, tak v IR spektru, případně i kamer …
0,00 € bez DPH
Detail
Dron DJI M210 RTK V2.0 Dron DJI M210 RTK V2.0 Kód: ab0359 + Školení zdarma
NA DOTAZ
DJI Matrice 210 RTK V2.0 je dron určený převážně pro inspekce, nově s možností zavěšení až 2 kamer naráz, nebo jedné shora dronu a to jak ve viditelném, tak v IR spektru, případně i ka…
0,00 € bez DPH
Detail
Dron DJI M600 Pro Dron DJI M600 Pro Kód: ab0142 + Školení zdarma
SKLADOM
DJI M600 PRO je profesionální hexakoptéra řízena trojnásobně redundantní jednotkou A3Pro a je kompatibilní s širokým množstvím (termo)kamer a také s gimbaly a kamerami ZENMUSE.
131.990,00 € bez DPH
Detail
Dron DJI M600 Dron DJI M600 Kód: ab0140 + Školení zdarma
NA DOTAZ
DJI M600 je profesionální hexakoptéra řízena dvojnásobně redundantní jednotkou A3Pro a je kompatibilní s širokým množstvím (termo)kamer a také s gimbaly a kamerami ZENMUSE.
0,00 € bez DPH
Detail
Sestava: Workswell WIRIS Pro & DJI M600 Pro & DJI RONIN-MX Sestava: Workswell WIRIS Pro & DJI M600 … Kód: ab1039
NA DOTAZ
Balíček produktů obsahuje: termokameru Workswell WIRIS Pro, hexakoptéru DJI M600 Pro a profesionální stabilizátor DJI Ronin-MX.
0,00 € bez DPH
Detail
Sestava: Workswell WIRIS Security & DJI M600 Pro & DJI RONIN-MX Sestava: Workswell WIRIS Security & DJI … Kód: ab1038
NA DOTAZ
Balíček produktů obsahuje: termokameru Workswell WIRIS Security, hexakoptéru DJI M600 Pro a profesionální stabilizátor DJI Ronin-MX.
0,00 € bez DPH
Detail
Pojištění DJI Shield pro dron DJI M210 V2.0 Pojištění DJI Shield pro dron DJI M210 V2.0 Kód: ab0461
NA DOTAZ
Havarijní pojištění pro DJI M210 V2.0, které kryje poškození způsobené např. nesprávnou pilotáží, havárií, nebo vodou.
27.103,00 € bez DPH
Detail
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?