Domov / Drony
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

DJI M300 RTK – dron na inšpekcie a vyhľadávanie


Žiadne hodnotenie. Kód: d0058 Výroba byla ukončená
VÝROBA BOLA UKONČENÁ Nový dron DJI M300 RTK s predĺženou dobou letu až 55 min., novou skladacou konštrukciou, integrovaným RTK modulom na presné mapovanie a troma možnosťami upnutia inteligentnej kamery.
Výrobca: DJIDJI
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
DJI M300 RTK – dron na inšpekcie a vyhľadávanie

VÝROBA BOLA UKONČENÁ

 

DJI M300 RTK – nový dron na inšpekcie, mapovanie a vyhľadávanie osôb

DJI M300 RTK prichádza s celým radom noviniek a vylepšení, podporuje kamery DJI Zenmuse H20 a DJI Zenmuse H20T. Dron s termokamerou H20T tak môže slúžiť na priemyselné inšpekcie alebo vyhľadávanie osôb.

Všestranný dron s (termo) kamerou – to je DJI M300 RTK

Teraz je predĺžená doba letu až na 55 min, v prípade inštalácie hybridnej kamery DJI Zenmuse H20 sa dostávame na 45 min reálneho letového času, dron môže niesť až 3 kamery v jednu chvíľu, a to v rozložení 2 kamery v podvese a 1 kamera na hornej palube. Dron chránia protinárazové senzory v 6 smeroch a odolá miernemu dažďu vďaka krytiu IP45. Zároveň je možné, aby dron lietal v teplotách od –20 °C do 50 °C, batéria totiž má samozahrievaciu funkciu. Inteligentnú batériu TB60 možno meniť i bez vypnutia dronu, skráti sa tak čas na výmenu batérií, zároveň je možné pomocou servisného manažmentu zisťovať zásadné technické parametre dronu a batérií.

Dron DJI M300 RTK má dosah až 15 km, lietať by sa ale malo na dohľad, a to ako podľa starej, tak i novej legislatívy. Prenos cez OcuSync môže byť zašifrovaný AES-256 a dron dokáže z troch kanálov zároveň streamovať video s fullHD rozlíšením, zároveň stream podporuje frekvencie 2,4 GHz a 5,8 GHz, medzi ktorými dokáže automaticky prepínať.

Prepracovaná konštrukcia

K prepracovaniu konštrukcie DJI M300 RTK došlo z dôvodu úspory energie. Dron prúdiaci z vrtúľ, ktoré sú upnuté pod ramenom totiž nemusí prekonávať odpor vzduchu, ktorý v prípade klasického upnutia spôsobujú vzdušné víry obtekajúce rameno. Preto je konštrukcia upravená tak, aby vzduch z vrtule odchádzal čo najľahšou cestou. Vďaka tomu dosiahneme letovú dobu až 55 min, maximálnu rýchlosť 82,8 km/h a možnosť s dronom pracovať v nadmorských výškach až 7000 m. Zároveň dron odolá vetru s rýchlosťou 54 km/h.

Inteligentná inšpekcia

DJI M300 RTK prichádza s 3 možnosťami na vykonávanie automatizovanej inšpekcie alebo kontroly.

Nahratie priebehu misie na neskoršie autonómne zopakovanie

Dron si zaznamená pohyby páčok na ovládači, orientáciu a naklopenie gimbálu, momenty fotenia a zoomovanie kamery.

Kontrola objektov pomocou umelej inteligencie

Dron pomocou kamier dokáže zaznamenať výšku, polohu a natočenie dronu a kamery. Dokáže zároveň identifikovať zadaný objekt na vykonanie inšpekcie a urobiť tak fotku či súpravu fotiek z rovnakého uhla záberu i výšky. Je tak možné v priebehu času kontrolovať napr. postupujúcu koróziu, rozpadajúce sa izolátory, alebo praskanie mostovky.

Waypoints 2.0

Na vykonanie misie je možné si zaznamenať až 65 535 bodov a ku každému priradiť činnosť, a to napr. urobenie fotografie kamerou, zastavenie dronu v tomto bode na 30 s, zmeniť naklopenie kamery a pod.

Pokročilá práca s obrazom

Pomocou pokročilých algoritmov je tiež možné v obraze označiť objekt, pre ktorý dron vypočíta presnú GPS súradnicu. Pozícia tohto objektu je potom  nazdieľaná vo všetkých spárovaných ovládačoch a je možné ju odoslať do centrály a zobraziť ju pomocou DJI FligtHub.

Funkcia Smart Track umožňuje inteligentne sledovať vozidlá, či osoby. Takto zameraný objekt je dron schopný sledovať autonómne, dokáže teda držať objekt v zábere kamery, držať i jeho rýchlosť a objekt autonómne zazoomovať. Meniaca sa pozícia sledovaného objektu môže byť odosielaná do vlastnej centrály DJI FightHub a na základe nej môžete robiť rozhodnutia a riadiť danú misiu z jedného miesta centrálne.

Nová architektúra rozloženia informácií v ovládacej aplikácii umožňuje sledovať letové informácie dronu, ale zároveň prehľadne ukazuje rýchlosť, vzdialenosť a výšku sledovaného objektu.

Zároveň je možné odovzdávať kompletné ovládanie dronu a kamery z ovládača na ovládač a dosiahnuť tak väčší akčný rádius.

Bezpečnosť a spoľahlivosť

Dokonalejšie a výkonnejšie protinárazové senzory zvyšujú letovú stabilitu a bezpečnosť. Teraz sú senzory zo všetkých 6 strán dronu a je možné detegovať objekty, ktoré sú vzdialené až 40 m. Takto výkonné senzory pomáhajú udržať drahú techniku v bezpečí a zároveň pomáhajú ochrániť osoby a majetok na zemi.

Bezpečnosť a spoľahlivosť dronu DJI M300 RTK ďalej zvyšuje nový Health magement system, ktorý sleduje dôležité životné funkcie dronu a zároveň úroveň opotrebovania dôležitých častí, ako napr. inteligentná batéria TB60.

Dron zároveň používa viac riadiacich jednotiek a senzoriky a je tak reduntantný. Zdvojené, teda reduntantné sú potom: IMU jednotky, barometre, RTK prijímače, kompasy, batérie, antény, 

Dron novo podporuje možnosť pristáť iba s 3 funkčnými motormi resp. vrtuľami. Ovládanie je síce obmedzené, ale základné povely, ako klesanie, stúpanie a pohyby vpred, vzad, doľava, doprava zostávajú, hoci sú menej presné. Nestane sa teda, že dron spadne nekontrolovane.

DJI M300 RTK využíva tiež ADS-B prijímač, pomocou ktorého dokáže detegovať ostatné lietadlá a vyhnúť sa im. Zníženie rizika s ostatnými účastníkmi letovej premávky znižuje tiež zábleskový maják.

 

DJI M300 RTK aktuálne podporuje kamery DJI Zenmuse H20, DJI Zenmuse H20T, DJI Zenmuse XT2, DJI Zenmuse Z30.

Pre viac informácií ohľadom tohto produktu nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle 731 161 199 alebo na e-maili miroslav.kleinbauer@w-technika.cz

Profesionálne drony DJI od priameho zastúpenia

Spoločnosť W-Technika Group s.r.o. je priamym dovozcom techniky DJI s označením DJI Enterprise pre ČR a SR. Špecializujeme sa na drony, ktoré sú určené na profesionálne nasadenie v oblasti priemyselných inšpekcií, protipožiarnych zásahov, pátracích akcií a pod.

DJI Enterprise pro ČR

Svojim zákazníkom ponúkame nielen dron DJI so všetkým dostupným príslušenstvom, ale tiež celý proces od zaškolenia a poradenstva, až po prevedenie procesom získania leteckého oprávnenia (licencia) na ÚCL (úrad pre civilné letectvo). Poprípade aj získanie certifikácie „technik diagnostik – termografia“ na termovíznu inšpekciu a ďalšie."

SúboryŠtítky
Doplnky a súvisiace
Batéria TB60 pre DJI M300 RTK Batéria TB60 pre DJI M300 RTK Kód: d0053
SKLADOM
Nová inteligentná batéria DJI TB60 pre DJI M300 RTK. V balení je 1 kus, na prevádzku dronu sú potrebné 2 ks batérií.
672 € bez DPH
Detail
Vrtule DJI 2110 pre DJI M300 RTK – pár Vrtule DJI 2110 pre DJI M300 RTK – pár Kód: d0052
NA DOTAZ
Inovovaná vrtuľa DJI 2110 pre nový dron DJI M300 RTK. V balení je jedna pravotočivá a jedna ľavotočivá vrtuľa.
 
Detail
DJI ZENMUSE H20 – Hybridná kamera na dron DJI M300 RTK DJI ZENMUSE H20 – Hybridná kamera na dron DJ… Kód: d0042
NA DOTAZ
Hybridná kamera DJI Zenmuse H20 s tromi integrovanými senzormi – širokouhlá 12 Mpx kamera, 20 Mpx zoom kamera a laserový merač vzdialenosti v jednom tele kamery.
 
Detail
DJI ZENMUSE H20T – termokamera na dron DJI M300 RTK DJI ZENMUSE H20T – termokamera na dron DJI M300 RTK Kód: d0043
NA DOTAZ
Hybridná termokamera na dron DJI M300 RTK. Kamera má integrované 4 senzory. Termokameru s rozlíšením 640 x 512 px, širokouhlú kameru s 12 Mpx, laserový diaľkomer a zoomovaciu kameru s …
 
Detail
Stojí za pozornosť
Zostava: CWSI kamera & DJI M600 Pro & DJI RONIN-MX Zostava: CWSI kamera & DJI M600 Pro &… Kód: ab1042 Výroba byla ukončená
NA DOTAZ
Balíček produktov obsahuje: termokameru CWSI, hexakoptéru DJI M600 Pro a profesionálny stabilizátor DJI Ronin-MX.
 
Detail
Zostava: Workswell WIRIS Pro & DJI M200 V2.0 Zostava: Workswell WIRIS Pro & DJI M200 V2.0 Kód: d0047 Výroba byla ukončená
NA DOTAZ
Balíček produktov obsahuje: termokameru Workswell WIRIS Pro s integrovaným gimbálom a profesionálnu kvadrokoptéru DJI M200 V2.0.
 
Detail
Zostava: Workswell WIRIS Pro & DJI M210 RTK V2.0 Zostava: Workswell WIRIS Pro & DJI M210 RTK V2.0 Kód: d0046
NA DOTAZ
Balíček produktov obsahuje: termokameru Workswell WIRIS Pro s integrovaným gimbálom a profesionálnu kvadrokoptéru DJI M210 RTK V2.0.
 
Detail
Zostava: Workswell WIRIS Pro & DJI M210 V2.0 Zostava: Workswell WIRIS Pro & DJI M210 V2.0 Kód: d0045
NA DOTAZ
Balíček produktov obsahuje: termokameru Workswell WIRIS Pro s integrovaným gimbálom a profesionálnu kvadrokoptéru DJI M210 V2.0.
 
Detail
Dron DJI M200 V2.0 Dron DJI M200 V2.0 Kód: d0010 Výroba byla ukončená
NA DOTAZ
DJI Matrice 200 V2.0 je dron určený prevažne pre inšpekcie, s možnosťou zavesenia 2 kamier súčasne vo viditeľnom spektre, v IR spektre a tiež kamier tretích strán, s podporou Mobile SD…
 
Detail
Dron DJI M210 V2.0 Dron DJI M210 V2.0 Kód: d0009 Výroba byla ukončená
NA DOTAZ
DJI Matrice 210 V2.0 je dron určený prevažne pre inšpekcie, novo s možnosťou zavesenia až 2 kamier naraz, alebo jednej zhora dronu a to ako vo viditeľnom, tak v IR spektre, prípadne aj…
 
Detail
Dron DJI M210 RTK V2.0 Dron DJI M210 RTK V2.0 Kód: d0008 Výroba byla ukončená
NA DOTAZ
DJI Matrice 210 RTK V2.0 je dron určený prevažne pre inšpekcie, novo s možnosťou zavesenia až 2 kamier naraz, alebo jednej zhora dronu a to ako vo viditeľnom, tak v IR spektre, prípadn…
 
Detail
Dron DJI M600 Pro Dron DJI M600 Pro Kód: d0007 Výroba byla ukončená
NA DOTAZ
DJI M600 PRO je profesionálna hexakoptéra riadená trojnásobne redundantnou jednotkou A3Pro a je kompatibilná so širokým množstvom (termo)kamier a tiež s gimbálmi a kamerami ZENMUSE.
5.478 € bez DPH
Detail
Zostava: Workswell WIRIS Pro & DJI M600 Pro & DJI RONIN-MX Zostava: Workswell WIRIS Pro & DJI M600 … Kód: ab1047 Výroba byla ukončená
NA DOTAZ
Balíček produktov obsahuje: termokameru Workswell WIRIS Pro, hexakoptéru DJI M600 Pro a profesionálny stabilizátor DJI Ronin-MX.
 
Detail
Zostava: Workswell WIRIS Security & DJI M600 Pro & DJI RONIN-MX Zostava: Workswell WIRIS Security & DJI … Kód: ab1038 Výroba byla ukončená
NA DOTAZ
Balíček produktov obsahuje: termokameru Workswell WIRIS Security, hexakoptéru DJI M600 Pro a profesionálny stabilizátor DJI Ronin-MX
 
Detail
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?