Domov / Drony / Priemyselná inšpekcia
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

DJI ZENMUSE H20 – Hybridná kamera na dron DJI M300 RTK


Žiadne hodnotenie. Kód: d0042
Hybridná kamera DJI Zenmuse H20 s tromi integrovanými senzormi – širokouhlá 12 Mpx kamera, 20 Mpx zoom kamera a laserový merač vzdialenosti v jednom tele kamery.
Výrobca: DJIDJI
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
DJI ZENMUSE H20 – Hybridná kamera na dron DJI M300 RTK

DJI Zenmuse H20 revolučná priemyselná a vyhľadávacia kamera

Hybridná kamera DJI Zenmuse H20 prináša 3 integrované senzory, ktoré možno využiť v širokom spektre aplikácií, a to napr. vo 2D a 3D mapovaní alebo v priemyselnej inšpekcii, táto kamera je rovnako vhodná pre záchranné zložky izs.

 

 

Inteligentné režimy – pridaná hodnota

Kamera Zenmuse H20 dokáže inteligentne obstarať a zaznamenať zadanú scénu vo viac režimoch.

Prvý z nich je teda možnosť automatického snímania zadaného objektu v rôznych časových intervaloch, môžeme pomocou neho zistiť, či sa napr. mení korózia na stĺpoch vedenia vysokého napätia, prípadne či sa rozširuje trhlina v mostovke, a tak podobne. 

Druhým je potom režim, v ktorom kamera podrobne urobí súpravu fotografií zadaného objektu pomocou zoom kamery vo vysokom rozlíšení, máte teda k dispozícii podrobné 20 MPx snímky každej maličkosti.

Tretím je potom funkcia, ktorá pomocou laserového merača vzdialenosti, jeho náklonu a gps pozície dronu dokáže vypočítať presnú gps pozíciu vybraného objektu na obrazovke. 

Ďalším je potom možnosť pomocou zoomovacej kamery (a v prípade pohybujúceho sa objektu i pomocou pohybu dronu) automaticky sledovať zadaný objekt na obrazovke a okamžite k nemu dostávať informácie o jeho polohe, rýchlosti a výške.

Nočný režim potom upravuje ziskovosť svetla a v obraze sú tak omnoho lepšie vykreslené detaily i v zlých svetelných podmienkach. 

Snímacia technika integrovaná v DJI Zenmuse H20

Širokouhlá 12 Mpx kamera

S ohniskovou vzdialenosťou 24 mm, uhlom záberu 82,9° a rozlíšením 12 Mpx ide o ideálnu kameru  pre 2D mapovanie a alebo 3D modelovanie. 

Zoomovacia 20 Mpx kamera s 23-násobným optickým zoomom

S optickým zoomom 23x, digitálnym zoomom 200x, rozlíšením 20 Mpx a rozlíšením videa 4K ide o najpokročilejšiu komerčnú RGB kameru na drone vôbec. Táto kamera je perfektným nástrojom na vykonávanie priemyselných inšpekcií. Viac informácií o priemyselných inšpekciách dronom zhŕňa tento článok.

 

Laserový merač vzdialenosti

Na zistenie vzdialeností dronu od objektov či ľudí od 3 do 1200 m s presnosťou 20 cm. Pohľad zhora skresľuje, a preto je potrebné pri inšpekčných alebo vyhľadávacích prácach zistiť ako je daný objekt či osoba ďaleko, je tak možné zistiť i gps pozíciu označenej osoby či objektu.

Profesionálne drony DJI od priameho zastúpenia

Spoločnosť W-Technika Group s.r.o. je priamym dovozcom techniky DJI s označením DJI Enterprise pre ČR a SR. Špecializujeme sa na drony, ktoré sú určené na profesionálne nasadenie v oblasti priemyselných inšpekcií, protipožiarnych zásahov, pátracích akcií a pod.

DJI Enterprise pro ČR

Svojim zákazníkom ponúkame nielen dron DJI so všetkým dostupným príslušenstvom, ale tiež celý proces od zaškolenia a poradenstva, až po prevedenie procesom získania leteckého oprávnenia (licencia) na ÚCL (úrad pre civilné letectvo). Poprípade aj získanie certifikácie „technik diagnostik – termografia“ na termovíznu inšpekciu a ďalšie."

Súbory


Štítky
Doplnky a súvisiace
Držiak pre 2 kamery na DJI M300 RTK Držiak pre 2 kamery na DJI M300 RTK Kód: d0040
NA DOTAZ
Držiak pre 2 kamery alebo ďalšie príslušenstvo na DJI M300 RTK.
 
Detail
Horný držiak kamery pre DJI M300 RTK Horný držiak kamery pre DJI M300 RTK Kód: d0041
NA DOTAZ
Držiak na uchytenie kamery na hornú palubu DJI M300 RTK.
 
Detail
Stojí za pozornosť
Kamera pre dron DJI Zenmuse X5S Kamera pre dron DJI Zenmuse X5S Kód: d0005
NA DOTAZ
DJI Zenmuse X5S je profi kamera ponúkajúca 5,2 K video, dátový tok 4,2 Gbps a nastavovateľnú clonu.
1.934 € bez DPH
Detail
DJI ZENMUSE H20T – termokamera na dron DJI M300 RTK DJI ZENMUSE H20T – termokamera na dron DJI M300 RTK Kód: d0043
NA DOTAZ
Hybridná termokamera na dron DJI M300 RTK. Kamera má integrované 4 senzory. Termokameru s rozlíšením 640 x 512 px, širokouhlú kameru s 12 Mpx, laserový diaľkomer a zoomovaciu kameru s …
 
Detail
Kamera DJI ZENMUSE Z30 Kamera DJI ZENMUSE Z30 Kód: ab0430
NA DOTAZ
DJI Zenmuse Z30 je kamera určená na profesionálne použitie, ponúka 30x optický a 6x digitálny zoom. V súčasnej dobe predstavuje jednoznačne najlepšiu kameru, ktorú spoločnosť DJI pre s…
2.697 € bez DPH
Detail
Wiris Agro R Wiris Agro R Kód: ab1037
NA DOTAZ
Wiris Agro R alebo CWSI (crop water stress index) kamera je špeciálne patentovaná kamera určená na hodnotenie stresu a riadenia vody v plodinách na veľkých plochách. Rozlíšenie kamery …
 
Detail
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?