Domov / Drony
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Zostava: Workswell WIRIS Security & DJI M600 Pro & DJI RONIN-MX


Žiadne hodnotenie. Kód: ab1038 Výroba byla ukončená
Balíček produktov obsahuje: termokameru Workswell WIRIS Security, hexakoptéru DJI M600 Pro a profesionálny stabilizátor DJI Ronin-MX
Výrobca: WorkswellWorkswell
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Zostava: Workswell WIRIS Security & DJI M600 Pro & DJI RONIN-MX

Balíček produktov spoločností Workswell a DJI na snímanie termovíznych snímok v spojení s prostriedkami bezpilotného letectva.

Obsah balíčka

termokamera Workswell WIRIS Security, hexakoptéra DJI M600 Pro a profesionálny stabilizátor DJI Ronin-MX.

✅ Workswell WIRIS Security

Workswell WIRIS Security je termokamera vyvinutá špeciálne na použitie s prostriedkami bezpilotného letectva (UAV či drony). Je určená predovšetkým pre bezpečnostné aplikácie, ako napríklad stráženie objektov a perimetrov, pátranie po stratených osobách, protipožiarne zásahy, prieskum terénu, vyhľadávanie a sčítanie zveri a pod. Spektrálny rozsah kamery je 7,5 – 13,5 μm (LWIR). Úplne bezkonkurenčné rozlíšenie je však rozlíšenie mikrobolometra s veľkosťou 800 x 600 px, ktoré je v tejto kategórii najvyššie dostupné.

https://workswell.cz/termovizni-kamera-pro-drony-nocni-videni-bezpecnostni/

✅ DJI M600 Pro

DJI M600 PRO je profesionálna hexakoptéra riadená trojnásobne redundantnou jednotkou A3Pro a je kompatibilná so širokým množstvom (termo)kamier.

https:/www.w-technika.cz/dji-m600-pro.html

✅ DJI Ronin-MX

DJI M600 PRO je profesionálna hexakoptéra riadená trojnásobne redundantnou jednotkou A3Pro a je kompatibilná so širokým množstvom (termo)kamier.

https:/www.w-technika.cz/dji-ronin-mx.html?listtype=searchfulltext&searchparamfull=ronin

Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?