Domov / Drony
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Zostava: Workswell WIRIS Pro & DJI M600 Pro & DJI RONIN-MX


Žiadne hodnotenie. Kód: ab1047 Výroba byla ukončená
Balíček produktov obsahuje: termokameru Workswell WIRIS Pro, hexakoptéru DJI M600 Pro a profesionálny stabilizátor DJI Ronin-MX.
Výrobca: WorkswellWorkswell
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Zostava: Workswell WIRIS Pro & DJI M600 Pro & DJI RONIN-MX

Balíček produktov spoločností Workswell a DJI na snímanie termovíznych snímok v spojení s prostriedkami bezpilotného letectva.

Obsah balíčka

termokamera Workswell WIRIS Pro, hexakoptéra DJI M600 Pro a profesionálny stabilizátor DJI Ronin-MX.

✅ Workswell WIRIS Pro

Workswell WIRIS Pro je univerzálna termokamera použiteľná v spojení s bezpilotnými leteckými prostriedkami (drony/UAV). Táto termokamera je použiteľná v priemyselných aplikáciách (metrológia), v precíznom hospodárstve, alebo napr. v archeológii. LWIR mikrobolometrický senzor termokamery disponuje rozlíšením 640×512 px(v pásme 7,5 – 13,5 μm) s možnosťou funkcie Super resolution mode s rozlíšením výsledného termogramu 1280 x 1024 px.

https:/workswell.cz/workswell-wiris-pro-inspekcni-kamera-s-ultrazoomem-uav/

✅ DJI M600 Pro

DJI M600 PRO je profesionálna hexakoptéra riadená trojnásobne redundantnou jednotkou A3Pro a je kompatibilná so širokým množstvom (termo)kamier.

https:/www.w-technika.cz/dji-m600-pro.html

✅ DJI Ronin-MX

DJI Ronin-MX je profesionálny stabilizátor na využitie napr. aj vo filmovom priemysle. Je špeciálne navrhnutý pre čo najširšie spektrum kamier.

https:/www.w-technika.cz/dji-ronin-mx.html?listtype=searchfulltext&searchparamfull=ronin

Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?