Domov /
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Termokamera FLIR T420bx pre stavebníctvo


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0015
VÝROBA ZASTAVENÁ: Termokamera FLIR T420bx je termokamerou vyššej strednej triedy určená predovšetkým pre stavebníctvo a stavebnú diagnostiku. Ponúka úplne bezkonkurenčnú teplotnú citlivosť 0,03 °C.
Kategória: Čierne telesá
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Termokamera FLIR T420bx pre stavebníctvo

Vedľa unikátnej teplotnej citlivosti ponúka tento rad termokamier ďalšie pokročilé parametre a funkcie, ktoré sú zhrnuté v tabuľke a uvedené ďalej. Patria medzi ne: ergonomicky naklopiteľný objektív s detektorom, autofokus, motorizované ostrenie, meracie funkcie určené pre stavebníctvo (alarm vlhkosti a alarm izolácie).

Analýzu snímok počas merania uľahčujú tzv. meracie funkcie, t.j. meracia funkcia bod, oblasť (s lokalizáciou minima a maxima), izotermy a prípadne aj teplotný profil. Všetky termokamery tohto radu sú plne kompatibilné so softvérom FLIR TOOLS a FLIR TOOLS+ s možnosťou profesionálnej analýzy jednotlivých snímok a tvorby jednoduchých aj rozsiahlych protokolov (výstup v PDF). Samozrejmosťou je zabudovaný digitálny fotoaparát, ktorý umožňuje urobenie fotografie vždy s termogramom (t.j. “termovíznou snímkou”). Táto funkcia termokamier je dnes už nevyhnutná, lebo umožňuje rozpoznať a presne identifikovať meraný stavebný detail. Na tento účel sú k dispozícii aj tzv. obrazové funkcie (viď tabuľka s technickými parametrami nižšie).

V prípade, že aplikácia vyžaduje vyššie rozlíšenie 640 × 480 px, napr. z dôvodu merania na väčšie vzdialenosti, je možné ponúknuť termokamery FLIR radu T6x0bx. Pre menej náročné aplikácie je v ponuke nižší rad termokamier FLIR Exxbx s menším rozlíšením a menšou teplotnou citlivosťou

Súbory


Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?