Domov / Drony / Gimbaly a kamery
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Zostava: CWSI kamera & DJI M600 Pro & DJI RONIN-MX


Žiadne hodnotenie. Kód: ab1042 Výroba byla ukončená
Balíček produktov obsahuje: termokameru CWSI, hexakoptéru DJI M600 Pro a profesionálny stabilizátor DJI Ronin-MX.
Výrobca: WorkswellWorkswell
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Zostava: CWSI kamera & DJI M600 Pro & DJI RONIN-MX

Balíček produktov spoločností Workswell a DJI na snímanie termovíznych snímok v spojení s prostriedkami bezpilotného letectva.

Obsah balíčka

ermokamera CWSI, hexakoptéra DJI M600 Pro a profesionálny stabilizátor DJI Ronin-MX.

✅ CWSI kamera

CWSI (termo)kamera je patentovaným systémom od spoločnosti Workswell, vyvinutým špeciálne pre hodnotenie indexu vodného stresu rastlín (crop water stress index). Jej veľkou prednosťou je možnosť pripevnenia na dron. Kameru možno využiť predovšetkým v oblasti precízneho hospodárstva a je prvým zariadením svojho druhu, ktoré bolo navrhnuté na mapovanie na veľkých plochách. Termokamera disponuje rozlíšením 640 x 512 pixelov.

dkaz na stránky termokamery CWSI

✅ DJI M600 Pro

DJI M600 PRO je profesionálna hexakoptéra riadená trojnásobne redundantnou jednotkou A3Pro a je kompatibilná so širokým množstvom (termo)kamier.

oodkaz na stránky produktu DJI M600 Pro

✅ DJI Ronin-MX

DJI Ronin-MX je profesionálny stabilizátor na využitie napr. aj vo filmovom priemysle. Je špeciálne navrhnutý pre čo najširšie spektrum kamier.

oodkaz na stránky produktu DJI Ronin-MX

Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?