Domov / Drony / Prevádzkové príručky a dokumentácia k LP
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Prevádzková príručka pre DJI M600 (PRO)


Žiadne hodnotenie. Kód: d0056
Prevádzková príručka je jedným z nevyhnutných dokumentov na získanie povolení na vykonávanie leteckých prác. Ide o hlavný dokument pre celú žiadosť, ktorý je spracovaný na mieru stroju DJI M600 (PRO) i žiadateľovi.
Dostupnosť: NA DOTAZ
170 € bez DPH
206 € s DPH
 
Prevádzková príručka pre DJI M600 (PRO)

Potrebná dokumentácia pre letecké práce

K žiadosti o povolenie na prevádzkovanie leteckých prác sa prikladá okrem ďalšej dokumentácie, ako je napr. schéma palubnej elektroniky, podnikateľský plán, denník uav a pilota tiež prevádzková príručka, ktorá musí byť upravená na mieru dronu a žiadateľovi.

Certifikovaná prevádzková príručka

Naša prevádzková príručka je navyše certifikovaná Úradom pre civilné letectvo. Nemôže sa teda stať, že by úrad žiadateľovi príručku vrátil z dôvodu nekompletného spracovania, chybne spracovaných častí a pod. Prevádzková príručka sa povinne skladá z nasledujúcich častí

A – všeobecné ustanovenia

B – prevádzka lietadiel

C – smernice pre jednotlivé druhy leteckých prác

D – požiadavky na výcvik a kvalifikáciu personálu organizácie

E – postupy pre údržbu

F – bezpečnostné postupy

Navyše od nás máte možnosť získať v prípade záujmu úplnú a kompletnú dokumentáciu na získanie povolenia na vykonávanie leteckých prác a zjednodušiť si tak formality spojené s ÚCL na maximum.

Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?