Domov / Drony / Gimbaly a kamery
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Gimbál Gremsy S1


Žiadne hodnotenie. Kód: ab1036
Profesionálny stabilizátor na priemyselné aplikácie. Zabudované HDMI a SMA. Plná podpora FLIR Duo Pro R.
Výrobca: GremsyGremsy
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Gimbál Gremsy S1

Ľahký a malý gimbál

Gremsy S1 je vôbec prvý malý gimbál na svete so zabudovanými portami HDMI a SMA. S1 možno pripojiť k rôznym platformám, vždy však poskytuje vysokú presnosť pre priemyselné potreby.

Multiplatformná podpora

Gremsy S1 je plne kompatibilný s kamerou Flir Duo Pro R, ďalej však tiež s celým radom ďalších platforiem, vrátane Workswell WIRIS a WIRIS Mini. Disponuje integrovaným HDMI a SMA portom. Ide o veľmi malý a ľahký gimbál.

Samostatné napájanie

Gremsy S1 využíva inovatívnu štruktúru, ktorá rozdeľuje napájanie na dve časti, jednu pre gimbál a druhú pre rozmanité príslušenstvo.

Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?