Domov / Optika
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

IR OKIENKO Z FLUORIDU VÁPENATÉHO (CAF2) PRE TERMOGRAFIU


Žiadne hodnotenie. Kód: ab1055
Materiál kombinujúci široké pásmo priepustnosti od UV po IR: 0,18 až 8 μm a nízku chromatickú aberáciu.
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
IR OKIENKO Z FLUORIDU VÁPENATÉHO (CAF2) PRE TERMOGRAFIU

Základné vlastnosti

● Priepustnosť v pásme UV až IR, CaF2 teda prepúšťa vlnové dĺžky od 0,18 do 8 μm.

● Materiál vhodný pre bezpečnostné aplikácie.

Vďaka pomerne vysokej priepustnosti a nízkej chromatickej aberácii je fluorid vápenatý (CaF2), v porovnaní s inými materiálmi IR vynikajúcou voľbou pre spektroskopické aplikácie v širokom pásme vlnových dĺžok od UV až k blízkemu infračervenému pásmu (konkrétne 180 nm – 8 µm).

Pre svoje dobré prenosové vlastnosti v rozsahu LWIR sú okienka z fluoridu vápenatého (CaF2) často využívané pre bezpečnostné aplikácie na báze tepelného zobrazovania napríklad v energetike a ropnom priemysle. Z dôvodu lepších delikvenčných vlastností je povrch okienok potiahnutý ochranným povlakom.

 

Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?