Domov / Priemyselné kamery
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Priemyselná kamera Flir-PointGrey Grasshopper3 1.4 MP Color/ Mono USB3 Vision


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0351
Rad kamier PointGrey Grasshopper®3 predstavuje kombináciu vysokého výkonu, vysokej zobrazovacej kvality vychádzajúcej z Point Grey skúseností a najnovších CCD a CMOS technológií.
Výrobca: Teledyne FLIRTeledyne FLIR
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Priemyselná kamera Flir-PointGrey Grasshopper3 1.4 MP Color/ Mono USB3 Vision

Rad kamier PointGrey Grasshopper®3 predstavuje kombináciu vysokého výkonu, vysokej zobrazovacej kvality vychádzajúcej z Point Grey skúseností a najnovších CCD a CMOS technológií. Rad Grasshopper3 má senzory Sony EXview HAD CCD II ™, Sony Pregius ™ CMOS global shutter, dosahuje veľmi nízky šum a jej zobrazovacie režimy sú vhodné i pre vedecké aplikácie. Komunikujú cez rozhranie USB 3.0 a GigE s Power over Ethernet. Tieto kamery sú ideálne pre širokú škálu náročných aplikácií, vrátane plošných inšpekcií, 3D merania, oftalmológie, prietokovej cytometrie, skenovania a fluorescenčného zobrazovania.

  • Rozlíšenie: 1384 x 1036 px, 1,4 Mpx
  • Senzor: CCD, výrobca: Sony
  • Veľkosť senzora: 2/3", pixel 6,45 μm
  • Snímková frekvencia: max. 30 fps
  • Global shutter
  • Farebná kamera 400 nm až 950 nm
  • C-mount
  • Rozhranie: USB 3.0 Vision
Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?