Domov / Priemyselné kamery
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Priemyselná kamera Flir-PointGrey Grasshopper3 1.4 MP Color/ Mono USB3 Vision


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0351
Rad kamier PointGrey Grasshopper®3 predstavuje kombináciu vysokého výkonu, vysokej zobrazovacej kvality vychádzajúcej z Point Grey skúseností a najnovších CCD a CMOS technológií.
Výrobca: Teledyne FLIRTeledyne FLIR
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Priemyselná kamera Flir-PointGrey Grasshopper3 1.4 MP Color/ Mono USB3 Vision

Rad kamier PointGrey Grasshopper®3 predstavuje kombináciu vysokého výkonu, vysokej zobrazovacej kvality vychádzajúcej z Point Grey skúseností a najnovších CCD a CMOS technológií. Rad Grasshopper3 má senzory Sony EXview HAD CCD II ™, Sony Pregius ™ CMOS global shutter, dosahuje veľmi nízky šum a jej zobrazovacie režimy sú vhodné i pre vedecké aplikácie. Komunikujú cez rozhranie USB 3.0 a GigE s Power over Ethernet. Tieto kamery sú ideálne pre širokú škálu náročných aplikácií, vrátane plošných inšpekcií, 3D merania, oftalmológie, prietokovej cytometrie, skenovania a fluorescenčného zobrazovania.

 • Rozlíšenie: 1384 x 1036 px, 1,4 Mpx
 • Senzor: CCD, výrobca: Sony
 • Veľkosť senzora: 2/3", pixel 6,45 μm
 • Snímková frekvencia: max. 30 fps
 • Global shutter
 • Farebná kamera 400 nm až 950 nm
 • C-mount
 • Rozhranie: USB 3.0 Vision

Sme oficiálny dodávateľ FLIR pre ČR a SR.

Súčasťou dodávky termokamery FLIR je okrem štandardného príslušenstva rad bonusov:

 • Odborné školenia v Centre termografie s certifikátom
 • Predĺžená záruka na detektor kamery na 10 rokov
 • Servis a podpora spoločnosti W-Technika ako oficiálneho zastúpenia FLIR

Sme oficiálnym zastúpením najväčšieho svetového výrobcu termokamier a termovíznych systémov, t.j. švédsko-americkej spoločnosti FLIR Systems pre ČR a SR. V rámci mnohoročnej spolupráce a zákazníckeho servisu sme od roku 2015 držiteľmi certifikátu FLIR Platinum partner..

Spoločnosť W-Technika Group s.r.o. je tiež partnerskou spoločnosťou Centra termografie, ktoré je Asociáciou technických diagnostikov (ATD ČR) schváleným školiacim pracoviskom pre oblasť “Technik diagnostik termografie”. Preto ku všetkým termokamerám ponúkame zaškolenie v rámci kurzu „Základy práce s termokamerou" práve v Centre termografie. Zákaznícky servis i zaškolenie u nás vykonávajú držitelia certifikátu „Technik diagnostik termografie”.

Spoločnosť W-Technika zaisťuje tiež technickú a odbornú podporu v priebehu procesu voľby a nákupu termokamier FLIR. Jej odborníci poskytujú zákazníkom poradenstvo v počiatočných fázach merania, vykonávajú testovacie merania a tiež sú schopní zostaviť metodiku termodiagnostického merania v podniku na mieru. V prípade záujmu o akúkoľvek z týchto služieb nás neváhajte kontaktovať.

Pozn.: Produktové snímky uvedené v galérii majú iba ilustračný charakter. V niektorých prípadoch ukazujú aj príslušenstvo, ktoré nie je zahrnuté v štandardnom balení, ale je možné ho ku kamere dokúpiť.

Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?