Domov / Vedecké a špeciálne kamery
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Raptorphotonics OWL 640 N vědecká SWIR kamera


Žiadne hodnotenie.
SWIR kamera s rozlišením 640x512 px, pro spektrální rozsah 0,6 až 1,7 mikrometru, nabízí velikost pixelu 15x15 mikrometru, vyčítací šum menší než 22 e, dynamický rozsah 62 dB a snímkovací frekvenci až 120 Hz.
Výrobca: Raptor PhotonicsRaptor Photonics
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Raptorphotonics OWL 640 N vědecká SWIR kamera

Vědecká SWIR kamera OWL 640 N

Tato swir kamera používá chlazený InGaAs detektor s rozlišením 640x512 px a dokáže měřit intenzitu záření ve spektrálním rozsahu 0,6 až 1,7 um. Velikost pixelu 15x15 um dovoluje snímání s největším rozlišením při vyčítacím šumu <22 e. Zároveň nabízí dynamický rozsah 62 dB, který dovoluje perfektně zobrazit i velmi kontrastní scény a snímkovací frekvenci až 120 Hz.

Další zajímavostí je automatické přepínání ziskovosti a inteligentní systém korekce NUC, který se provádí ve třech bodech.

Konektivita

Video výstup z kamery je realizován prostřednictvím 12 bit Camera Link. Kamera disponuje C-Mount bajonetem a je tak k dispozici celá řada objektivů.

Použití vědeckých SWIR kamer


SWIR kamery získavají použití při spektrální termografii a spektrální analýze. Lze je použít také pro noční vidění, analýzu kvality potravin, třídění výrobků z různých materiálů, při vyhodnocování obsahu vody v půdě apod. 

Súbory

Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?