Domov / Priemyselné kamery
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Kamera Line Scan MV-CL082-70CM


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0100
Pre snímanie dlhých, spojitých objektov, pohybujúcich sa pri konštantných rýchlostiach sa používajú riadkové snímače (Line Scan).
Výrobca: HikvisionHikvision
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Kamera Line Scan MV-CL082-70CM

Popis produktu Kamera Line Scan MV-CL082-70CM

Produkty Hikvision podporujú širokú škálu priemyselne prijateľných rozhraní, ako sú GigE a USB 3.0. To zaisťuje najväčšiu prispôsobivosť pre rôzne parametre infraštruktúry, ako je vzdialenosť, kabeláž a požiadavky na šírku pásma. Konštruktérovi systému to umožňuje využiť širokú škálu softvérových a automatizačných komponentov tretích strán, ktoré najlepšie vyhovujú špecifickým potrebám.

Plošné alebo riadkové kamery?

V situáciách, kedy sú robené kompletné snímky v rýchlom slede, sa častejšie používajú snímače pre plošné skenovanie (Area San); pre snímanie dlhých, spojitých objektov, pohybujúcich sa pri konštantných rýchlostiach sa používajú snímače riadkové (Line Scan).

  • Podpora automatického alebo manuálneho nastavenia času zosilnenia, expozície, atď.
  • Podpora úpravy ROI
  • Podpora rôznych externých spúšťacích režimov – synchronizácia s externým spúšťacím signálom alebo režim freerunning
  • Kompatibilná s protokolom GigE Vision a štandardom GenICam a možno ich bez problémov pripojiť k softvérovej platforme iným používateľov
  • Certifikácia CE, FCC, RoHS
Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?