Domov / Vysokorychlostné kamery
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Vysokorýchlostná kamera Mega Speed HHC-X8 PRO


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0247
Kamera disponuje rozlíšením 1280 x 800 px a maximálnou snímkovacou frekvenciou až 100 000 fps. Kamera má vysokorýchlostnú pamäť RAM s veľkosťou 16 GB. Komunikačnými rozhraniami kamery sú: 2x USB, GigE (Ethernet), HDMI a TRIGGER IN.
Výrobca: Mega SpeedMega Speed
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Vysokorýchlostná kamera Mega Speed HHC-X8 PRO

Vysokorýchlostná kamera Mega Speed X8 je vysokovýkonný typ vysokorýchlostnej kamery z radu HHC. Kamera využíva najvýkonnejšie vysokorýchlostné senzory s rozlíšením 1280 x 800 pixelov pri 4000 snímkach za sekundu. Vďaka 7 mikrónovej technológii a 10 bitovom HD prevode má mimoriadne krištáľovo čistý obraz. Zákazník si môže vybrať z čiernobieleho či farebného variantu. Kamera umožňuje zvýšiť prenosovú rýchlosť až na neuveriteľných 100 000 snímok za sekundu pri redukovanom rozlíšení.

Konštrukcia kamery bola navrhovaná predovšetkým tak, aby bola minimálna váha zariadenia pri minimálnom ohreve celého puzdra. To je dosahované predovšetkým pomocou interného chladiaceho aktívneho systému, ktorý minimalizuje teplotné straty vo vnútri vysokorýchlostnej kamery. Vďaka rýchlemu a efektívnemu odvodu stratového tepla z vnútornej elektroniky je možné kameru používať v širokom rozsahu operačných teplôt. Skladovacie podmienky sú potom od –40 do 50 stupňov Celzia.

Kamera má na zadnej strane integrovaný veľký dotykový displej pre rýchle a prehľadné nastavenie všetkých parametrov ako je čas záznamu, rozlíšenie, prenosová rýchlosť, doba uzávierky, synchronizácia a spúšťanie z externých zariadení. Zákazník si môže vybrať z nepreberného množstva pamäťových úložísk, od štandardného USB flash disku cez SDHC pamäťový slot až veľkokapacitný vysokorýchlostný SSD disk. Model X8 PRO obsahuje špeciálnu FPGA technológiu pre kontinuálny vysokorýchlostný záznam priamo na SSD disk, vďaka tomu môže používateľ nahrávať relatívne dlhé vysokorýchlostné sekvencie bez výrazného časového obmedzenia.

Základná konfigurácia modelu X8 Pro obsahuje HD obrazový senzor 1280 x 800 pixelov pri 4000 snímkach za sekundu s možnosťou redukcie rozlíšenia a navýšenia prenosovej rýchlosti až na 100 000 snímok za sekundu. Vo vnútri kamery je integrovaná vysokorýchlostná 16 GB SDRAM pamäť, 640 GB SSD disk pre kontinuálny záznam, digitálne komunikačné rozhranie s Gigabitovým Ethernetom pre ľahké pripojenie a vyčítanie snímok z kamery do obslužného PC. Kompletný balík záznamového, analyzačného a vyhodnocovacieho softvéru, ochranný kufor, kompletná kabeláž, FLASH SDHC karta, USB FLASH disk, napájací adaptér a používateľský manuál. Výmenu SSD diskov je možné urobiť priamo v mieste merania bez akéhokoľvek špeciálneho nástroja (zásuvný slot pre rýchlu výmenu SSD diskov).

Možnosť rozšírenia:

  • F-mount závit objektívu
  • 1 TB SSD disk
Špecifikácia
Váha 1.55 kg
Dĺžka 0.078 m
Šírka 0.228 m
Výška 0.125 m
Súbory

Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?