Domov / Osvetlenie
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Smart Vision Lights ODLW300 & LW300


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0183
L300 rad, do ktorého patria i vodoodolné ODLW300 a LW300, využíva 12 LED s vysokou intenzitou a je najdlhším svetlom v Connect-a-Light sérii. Produkt je určený do prostredia s veľkou vlhkosťou, predovšetkým do potravinárskeho priemyslu.
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Smart Vision Lights ODLW300 & LW300

Smart Vision Lights ODLW300 & LW300

Výrobca SmartVisionLight produkuje rad vodoodolných osvetľovačov, ktoré sú určené do prostredia s veľkou vlhkosťou, predovšetkým do potravinárskeho priemyslu, kde umožňujú spĺňať veľmi prísne hygienické predpisy. Modely majú krytie IP 68, sú pripravené pre montáž na ľubovoľné konštrukcie. Ako príslušenstvo je možné zakúpiť i PanTilt mechanizmus, ktorý pomôže zacieliť svetlo na potrebnú časť výroby.

L300 rad, do ktorého patria i vodoodolné ODLW300 a LW300, využíva 12 LED s vysokou intenzitou a je najdlhším svetlom v Connect-a-Light sérii. Je vybavený integrovaným prúdovým ovládačom zabudovaným do svetla. Zabudovaná technológia ovládača bola presadzovaná pri inteligentných kamerových svetlách už od počiatkov spoločnosti. Eliminuje sa tým potreba akýchkoľvek externých komponentov v systéme osvetlenia. Connect-a-Light lineárny osvetľovač využíva napájanie 24 V DC a môže pracovať v nepretržitom alebo stroboskopickom režime. NPN alebo PNP stroboskopické spúšte môžu byť použité na riadenie pulzov svetla. Intenzitu svetla je možné ovládať pomocou vzdialeného 0 – 10 analógového signálu alebo ručným potenciometrom. K dispozícii vo všetkých štandardných a niektorých voliteľných vlnových dĺžkach.

  • Spĺňa IP 68 normu
  • Spĺňa požiadavky FDA
  • Nehrdzavejúca oceľ 316
  • Špeciálne konštruované pre prevádzku v potravinárskom priemysle
  • Odolnosť proti korózii
  • Rozmer: 306 x 60 x 33 mm, hmotnosť: 370 g
  • Zabudované SMART ovládače
  • Ľahké zapojenie
  • Verzia s OverDrive™ má vysokovýkonné strobo
Špecifikácia
Váha 0.37 kg
Súbory

Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?