Domov / Termokamery
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Termokamera FLIR A310 pre priemyselné aplikácie


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0012 Produktové číslo: 7332558003350 Premium partner FLIR
Profesionálna stacionárna termokamera FLIR A310 s rozlíšením 320 x 240 pixelov, teplotnou citlivosťou 0,05 °C a s rozsahom teplôt –20 °C až +350 °C umožňuje analýzu, streamovanie i záznam rádiometrického videa v reálnom čase s frekvenciou obrazu až 8 Hz.
Výrobca: Teledyne FLIRTeledyne FLIR
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Termokamera FLIR A310 pre priemyselné aplikácie

Ľahká, napriek tomu detailná kontrola

Termokamery FLIR radu Axxx patria medzi profesionálne stacionárne termokamery umožňujúce detailnú analýzu, ľahkú komunikáciu cez Ethernet, rýchly prenos obrazu, a široký rozsah meraných teplôt od –20 °C až po +350 °C. Termokameru možno integrovať do existujúceho systému a zdokonaliť tak výstupnú kontrolu a kontrolu procesov vedúcich ku konečnej kvalite výrobkov. Kameru je možné prepojiť pomocou digitálnych portov napr. na PLC jednotku.

Možnosti kamery

Model A310 prináša možnosť spracovania videa a základnej analýzy priamo v kamere podľa zvoleného programu. Kamera disponuje tiež funkciou tzv. teplotných alarmov, ktoré reagujú na udalosti, keď dôjde k prekročeniu maximálnej alebo minimálnej teploty vo vyznačenej oblasti v zornom poli kamery alebo na zadanej krivke. Na základe teplotných dát z teplotných alarmov môžu byť udalosti, resp. výstrahy na ne automaticky zaslané e-mailom.

Spôsoby použitia

  • testovanie materiálov,
  • výskumné projekty,
  • pri vstupnej kontrole akosti,
  • pri výstupnej kontrole akosti,
  • systém požiarnej bezpečnosti,
  • monitorovanie procesov,
  • ako súčasť spätnej väzby riadiacich systémov,
  • strojové videnie.
Špecifikácia
Rozlíšenie senzora 320 x 240px
Teplotný rozsah -20°C až +350°C
Teplotná citlivosť < 50 mK
Zorné pole 25° x 25°
Rozmery 170 × 70 × 70 mm
Súbory Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?