Domov / Termokamery
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Termokamera FLIR A615 pre priemysel, vedu i výskum


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0017 Premium partner FLIR Výroba byla ukončená
Profesionálna stacionárna termokamera FLIR A615 umožňuje záznam, analýzu a streamovanie rádiometrického videa v reálnom čase. Termokamera je vhodná na použitie v priemysle aj vo vede a výskume (R&D).
Výrobca: Teledyne FLIRTeledyne FLIR
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Termokamera FLIR A615 pre priemysel, vedu i výskum

Termokamera sa môže pochváliť vysokým rozlíšením 640 x 480 pixelov a vysokou teplotnou citlivosťou 50 mK. To umožňuje ako zreteľnejšie zobrazenie meraného objektu, tak väčšiu presnosť merania. Kamera FLIR A615 je teda vhodná aj na meranie teploty objektov z väčšej vzdialenosti alebo detailného merania veľkých objektov (to môže byť napr. WasteBunker, čo je systém kontroly pred vznikom prípadného požiaru). Streamovanie obrazu kamery do PC je možné pomocou rozhrania GigE, tento systém umožňuje rýchly prenos obrazu i pomocou obyčajného ethernetového kábla. Prepojiť kameru s PC možno tiež pomocou obyčajného USB.

Technický náskok

Termokameru FLIR A615 môžeme pomocou digitálnych portov prepojiť napr. na PLC jednotku. 
Vďaka vysokej snímkovej frekvencii 50 Hz je kamera schopná spracovať veľmi rýchle výrobné procesy, snímkovaciu frekvenciu možno navýšiť pomocou zníženia vertikálneho rozlíšenia a to na polovicu, prípadne až na štvrtinu, snímkovacia frekvencia sa tak zvýši na 100 Hz resp. na 200 Hz, vďaka tomu možno merať aj veľmi rýchle javy. Presnosť merania je zaručená vysokou teplotnou citlivosťou snímača 0,05 °C a rozsah meraných teplôt až do +2000 °C (napr. na meranie teploty kúpeľa roztaveného materiálu pri zváraní kovov). Termokamera je dodávaná so zabudovaným 25° objektívom, ktorý je možné ostriť motoricky s funkciou autozoom alebo manuálne.  K dispozícii sú aj ďalšie objektívy so širokým spektrom uhla záberu. 

Pridaná hodnota

Termokameru A615 výrobcu FLIR je možné ovládať a používať pomocou utility programu Workswell Thermoinspector, ktorého hlavnou činnosťou je monitoring, analýza a vyhodnotenie najmä zvárania plastov a kovov, vstupné a výstupné kontroly, termálne, akostné a ďalšie testovanie počas celého výrobného procesu.
Termokameru je samozrejme možné prepojiť so softvérom FLIR TOOLS+ dodávaným ku kamere.

Sme oficiálny dodávateľ FLIR pre ČR a SR.

Súčasťou dodávky termokamery FLIR je okrem štandardného príslušenstva rad bonusov:

  • Odborné školenia v Centre termografie s certifikátom
  • Predĺžená záruka na detektor kamery na 10 rokov
  • Servis a podpora spoločnosti W-Technika ako oficiálneho zastúpenia FLIR

Sme oficiálnym zastúpením najväčšieho svetového výrobcu termokamier a termovíznych systémov, t.j. švédsko-americkej spoločnosti FLIR Systems pre ČR a SR. V rámci mnohoročnej spolupráce a zákazníckeho servisu sme od roku 2015 držiteľmi certifikátu FLIR Platinum partner..

Spoločnosť W-Technika Group s.r.o. je tiež partnerskou spoločnosťou Centra termografie, ktoré je Asociáciou technických diagnostikov (ATD ČR) schváleným školiacim pracoviskom pre oblasť “Technik diagnostik termografie”. Preto ku všetkým termokamerám ponúkame zaškolenie v rámci kurzu „Základy práce s termokamerou" práve v Centre termografie. Zákaznícky servis i zaškolenie u nás vykonávajú držitelia certifikátu „Technik diagnostik termografie”.

Spoločnosť W-Technika zaisťuje tiež technickú a odbornú podporu v priebehu procesu voľby a nákupu termokamier FLIR. Jej odborníci poskytujú zákazníkom poradenstvo v počiatočných fázach merania, vykonávajú testovacie merania a tiež sú schopní zostaviť metodiku termodiagnostického merania v podniku na mieru. V prípade záujmu o akúkoľvek z týchto služieb nás neváhajte kontaktovať.

Pozn.: Produktové snímky uvedené v galérii majú iba ilustračný charakter. V niektorých prípadoch ukazujú aj príslušenstvo, ktoré nie je zahrnuté v štandardnom balení, ale je možné ho ku kamere dokúpiť.

Špecifikácia
Rozlíšenie senzora 640 x 480px
Teplotný rozsah -40°C až +2000°C
Teplotná citlivosť < 50 mK
Software Ano, Flir ResearchIR
Rozmery 216 x 73 x 75 mm
Súbory Štítky
Stojí za pozornosť
Termokamera FLIR A700 pre vedecké aplikácie Termokamera FLIR A700 pre vedecké aplikácie Kód: ab0035c Premium partner FLIR
NA DOTAZ
Profesionálna stacionárna termokamera FLIR A700 s rozlíšením 640 x 480 px umožňujúca v reálnom čase nahrávať, analyzovať a prenášať dáta s frekvenciou obrazu až 30 Hz, s teplotnou citl…
 
Detail
Termokamera FLIR A400 pre vedecké aplikácie Termokamera FLIR A400 pre vedecké aplikácie Kód: ab0035b Premium partner FLIR
NA DOTAZ
Profesionálna stacionárna termokamera FLIR A400 s rozlíšením 320 x 240 px umožňujúca v reálnom čase nahrávať, analyzovať a prenášať dáta s frekvenciou obrazu až 30 Hz, s teplotnou citl…
 
Detail
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?