Domov / Termokamery
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Termokamera FLIR A615 pre priemysel, vedu i výskum


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0017
Profesionálna stacionárna termokamera FLIR A615 umožňuje záznam, analýzu a streamovanie rádiometrického videa v reálnom čase. Termokamera je vhodná na použitie v priemysle aj vo vede a výskume (R&D).
Výrobca: Teledyne FLIRTeledyne FLIR
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Termokamera FLIR A615 pre priemysel, vedu i výskum

Termokamera sa môže pochváliť vysokým rozlíšením 640 x 480 pixelov a vysokou teplotnou citlivosťou 50 mK. To umožňuje ako zreteľnejšie zobrazenie meraného objektu, tak väčšiu presnosť merania. Kamera FLIR A615 je teda vhodná aj na meranie teploty objektov z väčšej vzdialenosti alebo detailného merania veľkých objektov (to môže byť napr. WasteBunker, čo je systém kontroly pred vznikom prípadného požiaru). Streamovanie obrazu kamery do PC je možné pomocou rozhrania GigE, tento systém umožňuje rýchly prenos obrazu i pomocou obyčajného ethernetového kábla. Prepojiť kameru s PC možno tiež pomocou obyčajného USB.

Technický náskok

Termokameru FLIR A615 môžeme pomocou digitálnych portov prepojiť napr. na PLC jednotku. 
Vďaka vysokej snímkovej frekvencii 50 Hz je kamera schopná spracovať veľmi rýchle výrobné procesy, snímkovaciu frekvenciu možno navýšiť pomocou zníženia vertikálneho rozlíšenia a to na polovicu, prípadne až na štvrtinu, snímkovacia frekvencia sa tak zvýši na 100 Hz resp. na 200 Hz, vďaka tomu možno merať aj veľmi rýchle javy. Presnosť merania je zaručená vysokou teplotnou citlivosťou snímača 0,05 °C a rozsah meraných teplôt až do +2000 °C (napr. na meranie teploty kúpeľa roztaveného materiálu pri zváraní kovov). Termokamera je dodávaná so zabudovaným 25° objektívom, ktorý je možné ostriť motoricky s funkciou autozoom alebo manuálne.  K dispozícii sú aj ďalšie objektívy so širokým spektrom uhla záberu. 

Pridaná hodnota

Termokameru A615 výrobcu FLIR je možné ovládať a používať pomocou utility programu Workswell Thermoinspector, ktorého hlavnou činnosťou je monitoring, analýza a vyhodnotenie najmä zvárania plastov a kovov, vstupné a výstupné kontroly, termálne, akostné a ďalšie testovanie počas celého výrobného procesu.
Termokameru je samozrejme možné prepojiť so softvérom FLIR TOOLS+ dodávaným ku kamere.
 

Špecifikácia
Rozlíšenie senzora 640 x 480px
Teplotný rozsah -40°C až +2000°C
Teplotná citlivosť < 50 mK
Software Ano, Flir ResearchIR
Rozmery 216 x 73 x 75 mm
Súbory Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?