Domov / Termokamery / Veda a výskum
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Termokamera FLIR A6700sc MWIR pre vedu a vývoj


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0375 Premium partner FLIR
Termokamera FLIR A6700sc MWIR disponuje chlazeným detektorem a je vhodná pro aplikace výzkumu a vědy. Termokamera nabízí rozlišení 640 x 512 pixelů. Obrazová frekvence je nastavitelná v rozsahu 0,0015Hz až 60Hz.
Výrobca: Teledyne FLIRTeledyne FLIR
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Termokamera FLIR A6700sc MWIR pre vedu a vývoj

Stacionárna MWIR termokamera s chladeným detektorom a vysokou citlivosťou

FLIR A6700sc MWIR je súčasťou radu termokamier pre najnáročnejšie vedecké aplikácie s uplatnením napríklad v elektronike, medicíne, pri nedeštruktívnom testovaní a pod. Chladený detektor termokamery zaisťuje veľmi vysokú citlivosť i rýchlejšie snímanie scény.

Vo windowing móde možno u tejto termokamery s InSb detektorom dosiahnuť obrazovú frekvenciu až 480 Hz. K dispozícii je navyše tiež široká ponuka objektívov, vrátane mikroskopických.

Základné vlastnosti

  • Vysoké rozlíšenie – 640 × 512 pixelov.
  • Skvelá teplotná citlivosť (NETD): <20 mK.
  • Vysoká rýchlosť záznamu až 480 Hz (v móde windowing).
  • Široká ponuka objektívov a ďalšieho optického príslušenstva.
  • Veľmi nízky šum, t. j. vysoká teplotná citlivosť – vďaka použitiu chladeného InSb (Indium Antimonide) detektora so spektrálnym rozsahom 3 – 5 μm alebo 1 – 5 μm.

Sme oficiálny dodávateľ FLIR pre ČR a SR.

Súčasťou dodávky termokamery FLIR je okrem štandardného príslušenstva rad bonusov:

  • Odborné školenia v Centre termografie s certifikátom
  • Predĺžená záruka na detektor kamery na 10 rokov
  • Servis a podpora spoločnosti W-Technika ako oficiálneho zastúpenia FLIR

Sme oficiálnym zastúpením najväčšieho svetového výrobcu termokamier a termovíznych systémov, t.j. švédsko-americkej spoločnosti FLIR Systems pre ČR a SR. V rámci mnohoročnej spolupráce a zákazníckeho servisu sme od roku 2015 držiteľmi certifikátu FLIR Platinum partner..

Spoločnosť W-Technika Group s.r.o. je tiež partnerskou spoločnosťou Centra termografie, ktoré je Asociáciou technických diagnostikov (ATD ČR) schváleným školiacim pracoviskom pre oblasť “Technik diagnostik termografie”. Preto ku všetkým termokamerám ponúkame zaškolenie v rámci kurzu „Základy práce s termokamerou" práve v Centre termografie. Zákaznícky servis i zaškolenie u nás vykonávajú držitelia certifikátu „Technik diagnostik termografie”.

Spoločnosť W-Technika zaisťuje tiež technickú a odbornú podporu v priebehu procesu voľby a nákupu termokamier FLIR. Jej odborníci poskytujú zákazníkom poradenstvo v počiatočných fázach merania, vykonávajú testovacie merania a tiež sú schopní zostaviť metodiku termodiagnostického merania v podniku na mieru. V prípade záujmu o akúkoľvek z týchto služieb nás neváhajte kontaktovať.

Pozn.: Produktové snímky uvedené v galérii majú iba ilustračný charakter. V niektorých prípadoch ukazujú aj príslušenstvo, ktoré nie je zahrnuté v štandardnom balení, ale je možné ho ku kamere dokúpiť.

Špecifikácia
Rozlíšenie senzora 640 × 512px
Teplotný rozsah -20°C to 300°C
Presnosť ±2°C or ±2%
Typ detektora Strained Layer Superlattice (SLS)
Teplotná citlivosť ≤25 mK
Spektrálny rozsah 7.5 – 10.5 μm
Ostrenie Manuálný
Obrazová frekvencia 125 Hz
Rozhranie GigE Vision 2.0 (@ Min Window)
Súbory Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?