Domov / Termokamery
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Termokamera FLIR D-series vhodná na bezpečnostné aplikácie


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0274 Premium partner FLIR
Termokamery FLIR D-Series s rozlíšením až 640 x 480 px a s rozsahom meraných teplôt –25 °C až 70 °C nám poskytujú možnosť nepretržitej kontroly sledovaného objektu (24/7).
Výrobca: Teledyne FLIRTeledyne FLIR
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Termokamera FLIR D-series vhodná na bezpečnostné aplikácie

Vyššia dimenzia stráženia a kontroly


Kategória termokamier FLIR D-series umožňuje kontrolu objektu či oblasti 24 hodín denne a 7 dní v týždni. Kamera poskytuje detekciu "útočníkov" alebo narušiteľov objektu v podmienkach, za ktorých by ľudským okom neboli registrovateľné, najmä v tme, ale aj v hmle, prachu či dyme. Termokameru možno konfigurovať pomocou aplikácie, ktorá sa s kamerou spojí cez bluetooth, či pomocou FLIR Sensors Manageru, alebo obyčajne skrz webový prehliadač.

Široký pozorovací rozsah

D-series je konštruovaná tak, že umožňuje otáčanie v rozsahu 360° s možnosťou náklonu +20° až –90°, to znamená, že kamere nič neutečie. Navyše je ovládanie veľmi presné a ešte umožňuje nastaviť trajektóriu záberu kamery a ďalej funkciu sledovania záberom kamery vozidiel a osôb. Pre lepšiu identifikáciu možnej hrozby či narušenia je k dispozícii zoom. Ďalej sú všetky modely z radu FLIR D-series vybavené kamerou vo viditeľnom spektre so CCD snímačom, tieto kamery poskytujú 36x optický zoom. Ďalej je k termokamerám široké spektrum možného príslušenstva, a to najmä objektívov s ohniskovými vzdialenosťami 9 – 35 mm a uhlom záberu 13° až 48°.

Sme oficiálny dodávateľ FLIR pre ČR a SR.

Súčasťou dodávky termokamery FLIR je okrem štandardného príslušenstva rad bonusov:

  • Odborné školenia v Centre termografie s certifikátom
  • Predĺžená záruka na detektor kamery na 10 rokov
  • Servis a podpora spoločnosti W-Technika ako oficiálneho zastúpenia FLIR

Sme oficiálnym zastúpením najväčšieho svetového výrobcu termokamier a termovíznych systémov, t.j. švédsko-americkej spoločnosti FLIR Systems pre ČR a SR. V rámci mnohoročnej spolupráce a zákazníckeho servisu sme od roku 2015 držiteľmi certifikátu FLIR Platinum partner..

Spoločnosť W-Technika Group s.r.o. je tiež partnerskou spoločnosťou Centra termografie, ktoré je Asociáciou technických diagnostikov (ATD ČR) schváleným školiacim pracoviskom pre oblasť “Technik diagnostik termografie”. Preto ku všetkým termokamerám ponúkame zaškolenie v rámci kurzu „Základy práce s termokamerou" práve v Centre termografie. Zákaznícky servis i zaškolenie u nás vykonávajú držitelia certifikátu „Technik diagnostik termografie”.

Spoločnosť W-Technika zaisťuje tiež technickú a odbornú podporu v priebehu procesu voľby a nákupu termokamier FLIR. Jej odborníci poskytujú zákazníkom poradenstvo v počiatočných fázach merania, vykonávajú testovacie merania a tiež sú schopní zostaviť metodiku termodiagnostického merania v podniku na mieru. V prípade záujmu o akúkoľvek z týchto služieb nás neváhajte kontaktovať.

Pozn.: Produktové snímky uvedené v galérii majú iba ilustračný charakter. V niektorých prípadoch ukazujú aj príslušenstvo, ktoré nie je zahrnuté v štandardnom balení, ale je možné ho ku kamere dokúpiť.

Špecifikácia
Váha 8.3 kg
Súbory


Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?