Domov / Termokamery
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Termokamera FLIR Duo R pre drony


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0008
FLIR DUO R predstavuje základnú a veľmi ľahkú termokameru s možnosťou rádiometrického záznamu. Ďalej termokamera ponúka kameru vo viditeľnom spektre a kombináciu, prelínanie týchto kamier do jedného obrazu. Rozlíšenie je 160x120px a rozmery 41x59x30mm
Výrobca: Teledyne FLIRTeledyne FLIR
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Termokamera FLIR Duo R pre drony

Základná termokamera pre drony

FLIR DUO R je kompaktná a ľahká kamera, ponúka rad pokročilých funkcií a to najmä záznam rádiometrického videa, alebo tiež ovládanie on-line pomocou už známych PWM vstupov. Kamera disponuje tiež režimom MSX, ktorý dokáže prelínať termogram a fotku vo viditeľnom spektre, výsledný efekt je väčšia zreteľnosť takto spraveného finálneho termogramu. Kamera ponúka HDMI i klasický analógový výstup.


Kompaktná veľkosť


FLIR DUO R disponuje dvomi kamerami, a to ako v IR spektre, teda termokamerou, tak klasickou kamerou vo viditeľnom spektre a to s rozlíšením 1080 px s HDMI i analógovým výstupom. FLIR DUO R je rádiometrická a dodáva sa vrátane softvéru na analýzu snímok FLIR TOOLS. Rozlíšenie termografického senzora je 160 x 120 px a veľkosť kamery 41 x 59 x 30 mm.

Softvér na analýzu snímok v cene

FLIR DUO R umožňuje nahrávať namerané resp. spravené obrazové dáta na SD kartu. Tieto obrazové dáta možno v prípade rádiometrickej verzie FLIR DUO R spracovať v softvéri FLIR TOOLS, ktorý je dodávaný zadarmo ku kamere.

Ľahké ovládanie pomocou PWM vstupov

FLIR DUO je možné ovládať ako pomocou PWM vstupov tak pomocou jednoduchej aplikácie a to skrz Bluetooth. Aplikácia je jednoduchá a dostupná zadarmo. Vďaka PWM vstupom možno termokameru ovládať aj počas letu.

Cenovo dostupná termokamera

Termokamera FLIR DUO R je navrhnutá s veľkým dôrazom na malé kompaktné rozmery a nízku cenu.

Jednoduchá inštalácia

Napájať možno termokameru v rozsahu 5 – 24 V DC. Video výstup je potom buď HDMI alebo analógový.

Obsah balenia

FLIR DUO R
Kabeláž
Softvér FLIR TOOLS
Záručná karta

Súbory


Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?