Domov / Termokamery / Stavebníctvo
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

TERMOKAMERA FLIR E6-PRO PRE PRIEMYSEL A STAVEBNÍCTVO


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0448 Produktové číslo: 4743254006461 + Školenia zadarmo Premium partner FLIR Garancia najnižšej ceny
Senzor Flir E6 Pro s rozlíšením 240 x 180 px, teplotným rozsahom -25 °C až +550 °C, teplotnou citlivosťou <0,06 °C a uhlom pohľadu 33° je určený na základnú tepelnú analýzu v stavebníctve a priemysle.
Výrobca: Teledyne FLIRTeledyne FLIR
Záruka: 2 roky
Dostupnosť: SKLADOM
Zlacnené z 2.938 € s DPH (Naša normálna cena.)
teraz len
2.241 € bez DPH
2.712 € s DPH
 
TERMOKAMERA FLIR E6-PRO PRE PRIEMYSEL A STAVEBNÍCTVO

Termokamera pre stavebné a priemyselné aplikácie

FLIR E6 Pro je odolná termokamera typu "namier a foť", ktorá vám umožní vykonávať kontroly efektívnejšie ako kedykoľvek predtým. Rýchlo lokalizujte a diagnostikujte problémy vďaka termovíznemu rozlíšeniu 240 × 180 (43 200 pixelov) a výraznému termovíznemu zobrazovaniu, ktoré podporuje patentované vylepšenie MSX® (Multi-Spectral Dynamic Display) spoločnosti FLIR. 3,5-palcový dotykový displej s rozlíšením 640 × 480 pixelov modelu E6 Pro zjednodušuje vaše pracovné postupy. Môžete upravovať a organizovať fotografie, pridávať podrobné poznámky a odosielať súbory priamo z fotoaparátu do cloudu FLIR Ignite na jednoduchý prístup z akéhokoľvek zariadenia. Zdieľajte snímky s klientmi a vytvárajte rýchle správy priamo v aplikácii FLIR Ignite alebo vytvárajte pokročilé správy v aplikácii FLIR Thermal Studio.

EFEKTÍVNE VYKONÁVAŤ KONTROLY.

Upravujte a organizujte svoje fotografie, pridávajte podrobné poznámky a nahrávajte súbory z kamery do cloudu FLIR Ignite, aby ste k nim mali jednoduchý prístup z akéhokoľvek zariadenia.

RÝCHLO IDENTIFIKUJTE PROBLÉMY

Patentované vylepšenie MSX® (Multi-Spectral Dynamic Imaging) spoločnosti FLIR poskytuje vysoko detailné termálne snímky, ktoré vám pomôžu rýchlo identifikovať miesto problému.

BEZPROBLÉMOVÉ ZDIEĽANIE A VYTVÁRANIE SPRÁV

Okamžite zdieľajte snímky a vytvárajte rýchle správy v aplikácii FLIR Ignite alebo vytvárajte pokročilé správy pre klientov v aplikácii FLIR Ignite alebo FLIR Thermal Studio.

Vylepšenie obrazu pomocou MSX®

Všetky termokamery radu Ex sú vybavené jedinečnou technológiou Multi Spectral Dynamic Imaging (MSX) spoločnosti FLIR, ktorá v reálnom čase pridáva kľúčové detaily z integrovanej kamery s viditeľným svetlom do celkového infračerveného obrazu. Výsledkom je komplexný, neriedený tepelný obraz s prvkami viditeľného svetla, ktorý okamžite identifikuje, kde sa nachádza problematický tepelný vzor. MSX pracuje v reálnom čase, takže výsledky môžete okamžite vidieť na displeji LCD kamery.

Sme oficiálny dodávateľ FLIR pre ČR a SR.

Súčasťou dodávky termokamery FLIR je okrem štandardného príslušenstva rad bonusov:

  • Odborné školenia v Centre termografie s certifikátom
  • Predĺžená záruka na detektor kamery na 10 rokov
  • Servis a podpora spoločnosti W-Technika ako oficiálneho zastúpenia FLIR

Sme oficiálnym zastúpením najväčšieho svetového výrobcu termokamier a termovíznych systémov, t.j. švédsko-americkej spoločnosti FLIR Systems pre ČR a SR. V rámci mnohoročnej spolupráce a zákazníckeho servisu sme od roku 2015 držiteľmi certifikátu FLIR Platinum partner..

Spoločnosť W-Technika Group s.r.o. je tiež partnerskou spoločnosťou Centra termografie, ktoré je Asociáciou technických diagnostikov (ATD ČR) schváleným školiacim pracoviskom pre oblasť “Technik diagnostik termografie”. Preto ku všetkým termokamerám ponúkame zaškolenie v rámci kurzu „Základy práce s termokamerou" práve v Centre termografie. Zákaznícky servis i zaškolenie u nás vykonávajú držitelia certifikátu „Technik diagnostik termografie”.

Spoločnosť W-Technika zaisťuje tiež technickú a odbornú podporu v priebehu procesu voľby a nákupu termokamier FLIR. Jej odborníci poskytujú zákazníkom poradenstvo v počiatočných fázach merania, vykonávajú testovacie merania a tiež sú schopní zostaviť metodiku termodiagnostického merania v podniku na mieru. V prípade záujmu o akúkoľvek z týchto služieb nás neváhajte kontaktovať.

Pozn.: Produktové snímky uvedené v galérii majú iba ilustračný charakter. V niektorých prípadoch ukazujú aj príslušenstvo, ktoré nie je zahrnuté v štandardnom balení, ale je možné ho ku kamere dokúpiť.

Špecifikácia
Rozlíšenie senzora 240 x 180 px
Teplotný rozsah -20°C až +550°C
Teplotná citlivosť < 60 mK
Zorné pole 45° x 34°
Fotoaparát Ano
Wi-Fi Ano
Izotermy Tato funkce umožňuje nastavit na přístroji tzv. kritickou minimální teplotu (např. 30.8°C). Termokamera tak zobrazí pouze spoty kde teplota vyšší než nastavená hodnota. Stejně tak lze nastavit i kritickou maximální teplotu, kdy pak termokamera zobrazuje pouze spoty, kde je teplota nižší než nastavená teplota. Rychlá detekce kritických hodnot POD nebo NAD definovanou úrovní. Ano
MSX Funkce MSX pracuje na principu prolnutí termogramu a reálné fotografie tak, že ve fotografii jsou detekovány hrany a obrysy a ty jsou vloženy do termogramu. To vše při zachování teplotních (radiometrických) dat. Ano
Obrazové módy Termogram, Reálný snímek, MSX, Teplotní prolnutí, Galerie
Meracie funkcie 1 bod / Max, Min
Obraz v obraze Tato funkce zobrazí termogram na středu reálného snímku. Zjednodušuje tak orietaci při diagnostice. Umožňuje přehlednější orientaci a lokalizaci na snímku, funkce také uživateli umožní jednoduše se ve snímku zorientovat díky zobrazení jak termogramu tak snímku z digitální kamery Ano
Blending Pomocí této funkce nastavíte prolnutí viditelného a infračerveného snímku. Viditelný snímek se tak prokresluje skrz infračervený se všemi svými detaily. To usnadňuje detekci místa poruchy a orientaci na snímku Ano
Vnútorná pamäť Ano, minimálně 500 snímků
Doba provozu 4 hod hod
Pádová odolnosť 2 m
Hmotnosť zariadenia 575 g
Rozmery 244 x 95 x 140 mm mm
Súbory Štítky
Doplnky a súvisiace
Náhradná batéria pre FLIR Ex termokamery Náhradná batéria pre FLIR Ex termokamery Kód: ab0451
NA DOTAZ
Náhradná batéria k termokamerám FLIR radu Ex a Ex-xt
103 € bez DPH
Detail
Nabíjací dok pre FLIR Ex termokamery Nabíjací dok pre FLIR Ex termokamery Kód: ab04571
NA DOTAZ
Externý nabíjací dok ku termokamerám FLIR radu Exx-2017.
205 € bez DPH
Detail
Textilné puzdro pre FLIR Ex a Exx termokamery Textilné puzdro pre FLIR Ex a Exx termokamery Kód: ab0454
NA DOTAZ
Textilné puzdro k termokamerám FLIR radu Exx-2017.
110 € bez DPH
Detail
Stojí za pozornosť
Termokamera FLIR E5xt pre priemysel a stavebníctvo Termokamera FLIR E5xt pre priemysel a stavebníctvo Kód: ab0450 + Školenia zadarmo Premium partner FLIR Garancia najnižšej ceny
NA DOTAZ
Termokamera Flir E5xt je určená pre jednoduchšie všeobecné použitie, najpoužívanejšia je však v stavebníctve a priemysle. Disponuje rozlíšením 160 x 120 px a teplotnou citlivosťou < 0,10 °C.
Zlacnené z 1.833 € s DPH (Naša normálna cena.)
teraz len
1.140 € bez DPH
Detail
Termokamera FLIR E8xt pro průmysl a stavebnictví Termokamera FLIR E8xt pro průmysl a stavebnictví Kód: ab0151 + Školenia zadarmo Premium partner FLIR Garancia najnižšej ceny
NA DOTAZ
Termokamera Flir E8xt je nejvyšší model řady Ex a je určena pro všeobecné použití, zejména ve stavebnictví a průmyslu. Disponuje rozlišením 320 x 240 px, teplotní citlivostí < 0,06 °C …
Zlacnené z 4.223 € s DPH (Naša normálna cena.)
teraz len
2.956 € bez DPH
Detail
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?