Domov / Termokamery
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Termokamera FLIR GF77 pre detekciu únikov plynov


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0370 Produktové číslo: 7332558023112
FLIR GF77 je nechladená infračervená kamera vhodná pre vizualizáciu emisií metánu v reálnom čase. Kamera disponuje rozlíšením 320 x 240 pixelov a obrazovou frekvenciou 30 Hz, ďalej tiež funkciou “gas sensitivity” (t.j. NECL) <100ppm.
Výrobca: Teledyne FLIRTeledyne FLIR
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Termokamera FLIR GF77 pre detekciu únikov plynov

Termokamera FLIR GF77 patrí medzi nechladené kamery, je však vhodnou alternatívou k termokamerám s chladeným detektorom určených na detekciu úniku metánu. Je vhodná pre využitie v oblasti obnoviteľných zdrojov energie, na miestach rozvodov plynovodov a alebo tiež v elektrárňach využívajúcich zemný plyn. FLIR GF77 môže ponúknuť rozlíšenie 320 x 240 px a obrazy sníma s frekvenciou až 30 Hz.

Ako funguje zobrazenie metánu

FLIR GF77 pre zobrazenie plynov (– predovšetkým metánu, ale tiež ďalších podobných plynov) v reálnom čase využíva spektrálne filtrovanie. Tento princíp detekcie je výhodný tiež z dôvodu, že sú tak znižované falošne pozitívne detekcie.

Ergonomický dizajn

Táto termokamera je špeciálne navrhnutá pre celodennú pohodlnú prácu s ňou, čomu je prispôsobený jej dizajn. Disponuje 180° otočným objektívom a hľadáčikom okulára, takže sa obsluha pri jej ovládaní nemusí tak namáhať. K dispozícii sú tiež funkcie rýchleho prehľadu, ktoré uľahčujú organizáciu vašich výsledkov.

Citlivá detekcia plynu

Teplotný rozsah termokamery FLIR GF77 je od –20 do +70 °C. Zvlášť pre termokameru určenú na aplikácie detekcií plynu je výhodná možnosť ručného nastavenia kontrastu medzi oblakom plynu a pozadím. Zároveň možno využiť okamžité zvýšenie kontrastu pomocou funkcie 1-Touch Level/Span auto-adjustment.

Špecifikácia
Rozlíšenie senzora 320 x 240px
Teplotný rozsah -20°C až 500°C
Teplotná citlivosť < 25 mK
Zorné pole 25° x 19°
Ostrenie Manuálné i automatické
Fotoaparát 5Mpx
Bluetooth / WiFi Ano
Pádová odolnosť 2 m
Hmotnosť zariadenia 1.4 g
Súbory Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?