Domov / Osvetlenie
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Vysokorýchlostné svetlo MultiLED LT mini


Žiadne hodnotenie. Kód: ab1167
Vysokorýchlostné svetlo MultiLED LT mini disponuje svetelným tokom 3500 lm a bielou farbou osvetlenia. Režim svetla: kontinuálny
Výrobca: GS VitecGS Vitec
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Vysokorýchlostné svetlo MultiLED LT mini

Výrobky MultiLED sú vhodné pre všetky aplikácie vysokorýchlostných kamier, a tiež mnoho aplikácií strojového videnia. Monochromatické svetlo vám poskytne dostatok svetla po dobu mikrosekúnd pre úplné uzatvorenie clony v niektorých časoch expozície. Výrobky MultiLED boli navrhnuté na základe desaťročí skúseností a tisícov zákazníckych projektov a ponúkajú mimoriadne silné osvetlenie za dostupnú cenu.

Jednoducho malé riešenia

MultiLED LT Mini je variantom MultiLED LT, kedy je svetlo zmenšené približne na polovicu pôvodnej veľkosti a využíva 12 namiesto 24 LED. Ide o funkčné vysokorýchlostné svetlo v malom prevedení.

Špecifikácia
Váha 0.6 kg
Dĺžka 0.165 m
Šírka 0.058 m
Výška 0.05 m
Súbory

Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?