Domov /
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Termokamera FLIR T440 pre priemysel


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0020 Premium partner FLIR Výroba byla ukončená
VÝROBA ZASTAVENÁ: Termokamera FLIR T440 je termokamera vyššej strednej triedy určená pre diagnostiku elektrických rozvádzačov, výrobných strojov, motorov, fotovoltaických panelov a pod. Ponúka rozlíšenie 320 x 240 px a má teplotnú citlivosť 0,040 °C.
Kategória: Čierne telesá
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Termokamera FLIR T440 pre priemysel

Najcitlivejšie termokamery na trhu

Vedľa unikátnej teplotnej citlivosti ponúka tento rad termokamier ďalšie pokročilé parametre a funkcie, ktoré sú zhrnuté v tabuľke a uvedené ďalej. Patria medzi ne: ergonomicky naklopiteľný objektív s detektorom, autofokus, motorizované ostrenie, teplotný rozsah až do 1500 °C (T460), možnosť ukladania rádiometrického videa priamo na SD kartu (T460) atď.

Meracie funkcie

Analýzu snímok počas merania uľahčujú tzv. meracie funkcie, t.j. meracia funkcia bod, oblasť (s lokalizáciou minima a maxima), izotermy a prípadne aj teplotný profil (termokamery T440 a T460). Všetky termokamery tohto radu sú plne kompatibilné so softvérom FLIR TOOLS a FLIR TOOLS+ s možnosťou profesionálnej analýzy jednotlivých snímok a tvorby jednoduchých i rozsiahlych protokolov (výstup v PDF). Samozrejmosťou je zabudovaný digitálny fotoaparát, ktorý umožňuje urobenie fotografie vždy s termogramom (t.j. “termovíznou snímkou”). Táto funkcia termokamier je dnes už nevyhnutná, nakoľko umožňuje rozpoznať a presne identifikovať miesto merania i meraný objekt. Na tento účel sú k dispozícii aj tzv. obrazové funkcie (viď tabuľka s technickými parametrami nižšie).

Plná softvérová podpora

Termokamera FLIR T460 ponúka záznam rádiometrického videa na SD karte a nevyžaduje tak pripojenie k PC. Zaznamenané rádiometrické video je editovateľné v software FLIR TOOLS+ a to vrátane zmeny parametrov merania, zmeny teplotných rozsahov a pod.

Komplementárny rad termokamier FLIR T4x0bx určený pre stavebníctvo ponúka meracie funkcie určené špeciálne pre stavebníctvo, t.j. alarm izolácie a alarm vlhkosti.

Ďalšie možnosti

V prípade, že aplikácia vyžaduje vyššie rozlíšenie 640 × 480, napr. z dôvodu merania na väčšie vzdialenosti, je možné ponúknuť termokamery FLIR radu T6x0. Pre menej náročné aplikácie je v ponuke nižší rad termokamier FLIR Ex s menším teplotným rozsahom (možnosť merania teploty do 250 °C), menšou teplotnou citlivosťou a v prípade niektorých modelov i s nižším rozlíšením.

Sme oficiálny dodávateľ FLIR pre ČR a SR.

Súčasťou dodávky termokamery FLIR je okrem štandardného príslušenstva rad bonusov:

  • Odborné školenia v Centre termografie s certifikátom
  • Predĺžená záruka na detektor kamery na 10 rokov
  • Servis a podpora spoločnosti W-Technika ako oficiálneho zastúpenia FLIR

Sme oficiálnym zastúpením najväčšieho svetového výrobcu termokamier a termovíznych systémov, t.j. švédsko-americkej spoločnosti FLIR Systems pre ČR a SR. V rámci mnohoročnej spolupráce a zákazníckeho servisu sme od roku 2015 držiteľmi certifikátu FLIR Platinum partner..

Spoločnosť W-Technika Group s.r.o. je tiež partnerskou spoločnosťou Centra termografie, ktoré je Asociáciou technických diagnostikov (ATD ČR) schváleným školiacim pracoviskom pre oblasť “Technik diagnostik termografie”. Preto ku všetkým termokamerám ponúkame zaškolenie v rámci kurzu „Základy práce s termokamerou" práve v Centre termografie. Zákaznícky servis i zaškolenie u nás vykonávajú držitelia certifikátu „Technik diagnostik termografie”.

Spoločnosť W-Technika zaisťuje tiež technickú a odbornú podporu v priebehu procesu voľby a nákupu termokamier FLIR. Jej odborníci poskytujú zákazníkom poradenstvo v počiatočných fázach merania, vykonávajú testovacie merania a tiež sú schopní zostaviť metodiku termodiagnostického merania v podniku na mieru. V prípade záujmu o akúkoľvek z týchto služieb nás neváhajte kontaktovať.

Pozn.: Produktové snímky uvedené v galérii majú iba ilustračný charakter. V niektorých prípadoch ukazujú aj príslušenstvo, ktoré nie je zahrnuté v štandardnom balení, ale je možné ho ku kamere dokúpiť.

Súbory


Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?