Domov / Termokamery
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Termokamera FLIR T560 pre stavebníctvo a priemysel


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0035 Produktové číslo: 7332558026304 + Školenia zadarmo Premium partner FLIR
Termokamera vhodná pre rad aplikácií v priemysle i výskume. Rozlíšenie 640x480 px, teplotná citlivosť < 30 mK.
Výrobca: Teledyne FLIRTeledyne FLIR
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Termokamera FLIR T560 pre stavebníctvo a priemysel

Univerzálna výkonná termokamera

Termokamera FLIR T560 je vďaka svojim vlastnostiam vhodná pre mnoho aplikácií od stavebníctva a ťažký aj ľahký priemysel, až po vedecko-výskumné aplikácie s požiadavkami na analýzu rádiometrického videa. Štandardne dostupné objektívy sú 42°, 24° a 14°. S termokamerami je dodávaný softvér FLIR TOOLS.

Termokamera FLIR T560 je ideálnym pomocníkom pre riešenie problémov s hotspotmi, hľadanie skrytých chýb. Táto termovízna kamera s rozlíšením 640 x 480 pixelov má jasný 4 palcový LCD displej a točný objektív v rozsahu 180°. Vďaka otočnému objektívu je možné ľahko a pohodlne diagnostikovať elektrické alebo mechanické problémy aj v ťažko prístupných oblastiach. Kamera umožňuje veľmi presné meranie teploty.

Rýchle rozhodnutia

Automatické zaostrovanie s využitím pomocného laserového lúča zaručuje výborné zaostrenie presne tam, kde to požadujete. Vďaka tomu je meranie teploty presnejšie a rýchle rozhodnutia sú tak ľahšie vykonateľné.

Flexibilný a ergonomický dizajn

Objektív T560 možno otáčať až o 180°, takže možno scénu snímať v ľubovoľnom uhle – pohodlne a po celý deň.

Intuitívne ovládanie

Kapacitný dotykový displej s intuitívnym menu je ľahko ovládateľný. Navyše kamera obsahuje tiež dve programovateľné tlačidlá.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kľúčové funkcie

  • rozlíšenie 640x480 pixelov
  • automatické rozpoznanie objektívov (výmena objektívu bez nutnosti rekalibrácie termokamery),
  • zabudovaný mikrofón na hlasovú anotáciu urobených snímok,
  • súborový systém a možnosť triedenia snímok do jednotlivých zložiek veľmi urýchľuje následné spracovanie nameraných dát,
  • funkcia makro módu na detekciu veľmi malých detailov,
  • meranie vzdialenosti jednotlivých objektov a možnosť výpočtu plochy objektu pomocou presného laseru,
  • samozrejmosťou je podpora funkcií UltraMax, MSX, obraz v obraze, atď.

Sme oficiálny dodávateľ FLIR pre ČR a SR.

Súčasťou dodávky termokamery FLIR je okrem štandardného príslušenstva rad bonusov:

  • Odborné školenia v Centre termografie s certifikátom
  • Predĺžená záruka na detektor kamery na 10 rokov
  • Servis a podpora spoločnosti W-Technika ako oficiálneho zastúpenia FLIR

Sme oficiálnym zastúpením najväčšieho svetového výrobcu termokamier a termovíznych systémov, t.j. švédsko-americkej spoločnosti FLIR Systems pre ČR a SR. V rámci mnohoročnej spolupráce a zákazníckeho servisu sme od roku 2015 držiteľmi certifikátu FLIR Platinum partner..

Spoločnosť W-Technika Group s.r.o. je tiež partnerskou spoločnosťou Centra termografie, ktoré je Asociáciou technických diagnostikov (ATD ČR) schváleným školiacim pracoviskom pre oblasť “Technik diagnostik termografie”. Preto ku všetkým termokamerám ponúkame zaškolenie v rámci kurzu „Základy práce s termokamerou" práve v Centre termografie. Zákaznícky servis i zaškolenie u nás vykonávajú držitelia certifikátu „Technik diagnostik termografie”.

Spoločnosť W-Technika zaisťuje tiež technickú a odbornú podporu v priebehu procesu voľby a nákupu termokamier FLIR. Jej odborníci poskytujú zákazníkom poradenstvo v počiatočných fázach merania, vykonávajú testovacie merania a tiež sú schopní zostaviť metodiku termodiagnostického merania v podniku na mieru. V prípade záujmu o akúkoľvek z týchto služieb nás neváhajte kontaktovať.

Pozn.: Produktové snímky uvedené v galérii majú iba ilustračný charakter. V niektorých prípadoch ukazujú aj príslušenstvo, ktoré nie je zahrnuté v štandardnom balení, ale je možné ho ku kamere dokúpiť.

Špecifikácia
Rozlíšenie senzora 640 x 480 px
Teplotný rozsah -20°C až +1500°C
Teplotná citlivosť < 30 mK
Ostrenie Manuální i automatické
Digitálný Zoom 1-6x kontinuální
Bluetooth / WiFi Ano
MSX Funkce MSX pracuje na principu prolnutí termogramu a reálné fotografie tak, že ve fotografii jsou detekovány hrany a obrysy a ty jsou vloženy do termogramu. To vše při zachování teplotních (radiometrických) dat. Ano
Súbory Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?