Domov /
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Termokamera FLIR T600 pre stavebníctvo a priemysel


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0011 Premium partner FLIR Výroba byla ukončená
VÝROBA ZASTAVENÁ: Termokamery FLIR radu T6x0, sú najvyššou triedou ručných prístrojov od spoločnosti FLIR. Model T600 ponúka rozlíšenie detektora 480 x 360 px, teplotnú citlivosť < 0,04 °C a rozsah meraných teplôt –40 °C až +650 °C.
Kategória: Čierne telesá
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Termokamera FLIR T600 pre stavebníctvo a priemysel

Vysoká možnosť prispôsobenia

Termokamery ponúkajú všetky mysliteľné meracie funkcie od stanovenia teploty v bode a meraciu funkciu oblasť po funkciu teplotný profil. Urobené snímky (termogramy) je možné následne spracovať v softvéri FLIR Tools a FLIR Tools+ s možnosťou profesionálnej analýzy jednotlivých snímok a tvorby jednoduchých i rozsiahlych protokolov (výstup v PDF).

RGB fotoaparát

Samozrejmosťou je zabudovaný digitálny fotoaparát, ktorý umožňuje urobenie fotografie vždy s termogramom (t.j. “termovíznou snímkou”). Táto funkcia termokamier je dnes už nevyhnutná, nakoľko umožňuje rozpoznať a presne identifikovať miesto merania i meraný objekt. Na tento účel sú k dispozícii aj tzv. obrazové funkcie (viď tabuľka s technickými parametrami nižšie). Samozrejmosť je aj obstaranie rádiometrického videa.

Široké uplatnenie

Tento rad termokamier je určený pre najnáročnejšie aplikácie v priemysle s meraním teploty až do +2000 °C (voliteľne do +3000 °C), ale vzhľadom na svoje parametre nachádzajú široké uplatnenie i na univerzitách a vo výskumných organizáciách, a to vrátane lekárskeho (onkológia, športová a rehabilitačná medicína) a biologického výskumu. Termokamera FLIR T660 ponúka patentovanú funkciu UltraMax, ktorá digitálnym spracovaním urobeného termogramu zvyšuje jeho rozlíšenie (až 4x väčší počet pixelov) a znižuje šum.

Komplementárny k tomuto radu termokamer je rad T6x0bx, t.j. FLIR T620bx a FLIR

Súbory


Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?