Domov / Termokamery / Veda a výskum
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Termokamera FLIR X8400sc MWIR pre vedu a vývoj


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0382
Termokamera FLIR X8400sc je vhodná na aplikácie vo vede a výskume. Kamera ponúka vysoké rozlíšenie 1280 x 1024 pixelov a spektrálny rozsah 1,5 – 5,1 µm./
Výrobca: Teledyne FLIRTeledyne FLIR
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Termokamera FLIR X8400sc MWIR pre vedu a vývoj

Pokročilá termokamera na vedu a výskum

FLIR X8400sc MWIR je chladená infračervená kamera od renomovaného výrobcu FLIR. Ide o kameru, ktorá je súčasťou najvýkonnejšieho radu prístrojov určených pre využitie vo vede a výskume.

Vynikajúca kvalita obrazu

Táto termokamera využíva chladený InSb fotónový detektor v pásme MWIR (1.5 – 5.1 μm). Tento detektor využíva veľmi moderné Stirlingovo chladenie, čo mu umožňuje pracovať s výbornou teplotnou citlivosťou <25 mK (typicky až 18 mK).

FLIR X8400sc umožňuje snímať scénu v rozlíšení až 1280 x 1024 px využitím vysokej obnovovacej frekvencie. Vďaka špeciálnemu subwindowing režimu, možno nakonfigurovať detektor tiež na nižšie rozlíšenie, a ešte tak zvýšiť snímkovaciu frekvenciu. Integračné časy sú plne nastaviteľné od hodnoty 500 ns.

Široké možnosti komunikačných rozhraní

Kamera disponuje celým radom komunikačných rozhraní, ktoré používateľ môže využívať podľa vlastnej potreby: Gigabit Ethernet, Camera Link, detachable LCD display, WiFi. Voliteľne možno do kamery zabudovať presný IRIG-B časový modul.

Kamera vlastní dotykový LCD displej, pomocou ktorého je ľahko konfigurovateľná aj bez využitia externého softvéru.

Pre zákazníkov, ktorí vyžadujú spektrálne zobrazovanie so špeciálnymi filtrami (meranie cez sklo, zobrazovanie plynov či meranie tenkostenných plastov) je v kamere možné zaintegrovať presný pozičný filtračný mechanizmus so 4 slotmi.

Súbory

Štítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?