Domov / Termokamery / Veda a výskum
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Termokamera FLIR X8400sc MWIR pre vedu a vývoj


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0382 Premium partner FLIR Výroba byla ukončená
Termokamera FLIR X8400sc je vhodná na aplikácie vo vede a výskume. Kamera ponúka vysoké rozlíšenie 1280 x 1024 pixelov a spektrálny rozsah 1,5 – 5,1 µm./
Výrobca: Teledyne FLIRTeledyne FLIR
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Termokamera FLIR X8400sc MWIR pre vedu a vývoj

Pokročilá termokamera na vedu a výskum

FLIR X8400sc MWIR je chladená infračervená kamera od renomovaného výrobcu FLIR. Ide o kameru, ktorá je súčasťou najvýkonnejšieho radu prístrojov určených pre využitie vo vede a výskume.

Vynikajúca kvalita obrazu

Táto termokamera využíva chladený InSb fotónový detektor v pásme MWIR (1.5 – 5.1 μm). Tento detektor využíva veľmi moderné Stirlingovo chladenie, čo mu umožňuje pracovať s výbornou teplotnou citlivosťou <25 mK (typicky až 18 mK).

FLIR X8400sc umožňuje snímať scénu v rozlíšení až 1280 x 1024 px využitím vysokej obnovovacej frekvencie. Vďaka špeciálnemu subwindowing režimu, možno nakonfigurovať detektor tiež na nižšie rozlíšenie, a ešte tak zvýšiť snímkovaciu frekvenciu. Integračné časy sú plne nastaviteľné od hodnoty 500 ns.

Široké možnosti komunikačných rozhraní

Kamera disponuje celým radom komunikačných rozhraní, ktoré používateľ môže využívať podľa vlastnej potreby: Gigabit Ethernet, Camera Link, detachable LCD display, WiFi. Voliteľne možno do kamery zabudovať presný IRIG-B časový modul.

Kamera vlastní dotykový LCD displej, pomocou ktorého je ľahko konfigurovateľná aj bez využitia externého softvéru.

Pre zákazníkov, ktorí vyžadujú spektrálne zobrazovanie so špeciálnymi filtrami (meranie cez sklo, zobrazovanie plynov či meranie tenkostenných plastov) je v kamere možné zaintegrovať presný pozičný filtračný mechanizmus so 4 slotmi.

Sme oficiálny dodávateľ FLIR pre ČR a SR.

Súčasťou dodávky termokamery FLIR je okrem štandardného príslušenstva rad bonusov:

  • Odborné školenia v Centre termografie s certifikátom
  • Predĺžená záruka na detektor kamery na 10 rokov
  • Servis a podpora spoločnosti W-Technika ako oficiálneho zastúpenia FLIR

Sme oficiálnym zastúpením najväčšieho svetového výrobcu termokamier a termovíznych systémov, t.j. švédsko-americkej spoločnosti FLIR Systems pre ČR a SR. V rámci mnohoročnej spolupráce a zákazníckeho servisu sme od roku 2015 držiteľmi certifikátu FLIR Platinum partner..

Spoločnosť W-Technika Group s.r.o. je tiež partnerskou spoločnosťou Centra termografie, ktoré je Asociáciou technických diagnostikov (ATD ČR) schváleným školiacim pracoviskom pre oblasť “Technik diagnostik termografie”. Preto ku všetkým termokamerám ponúkame zaškolenie v rámci kurzu „Základy práce s termokamerou" práve v Centre termografie. Zákaznícky servis i zaškolenie u nás vykonávajú držitelia certifikátu „Technik diagnostik termografie”.

Spoločnosť W-Technika zaisťuje tiež technickú a odbornú podporu v priebehu procesu voľby a nákupu termokamier FLIR. Jej odborníci poskytujú zákazníkom poradenstvo v počiatočných fázach merania, vykonávajú testovacie merania a tiež sú schopní zostaviť metodiku termodiagnostického merania v podniku na mieru. V prípade záujmu o akúkoľvek z týchto služieb nás neváhajte kontaktovať.

Pozn.: Produktové snímky uvedené v galérii majú iba ilustračný charakter. V niektorých prípadoch ukazujú aj príslušenstvo, ktoré nie je zahrnuté v štandardnom balení, ale je možné ho ku kamere dokúpiť.

Súbory

Štítky
Stojí za pozornosť
Vysokorýchlostná termokamera FLIR X8500sc MWIR pre vedu a vývoj Vysokorýchlostná termokamera FLIR X8500sc MW… Kód: ab0393 Premium partner FLIR
NA DOTAZ
Termokamera FLIR X8500sc je vhodná pre aplikácie vo vede a výskume. Kamera ponúka vysoké rozlíšenie 1280 x 1024 pixelov a spektrálny rozsah 3,0 – 5,0 µm alebo 1,5 – 5,0 µm.
 
Detail
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?