Domov / Nočné videnie / Termovízia pre nočné videnie
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Termovízia FLIR ARMASIGHT PREDATOR 336 2-8X25 60 HZ puškohľad


Žiadne hodnotenie. Kód: ab1243
Kompaktný termovízny puškohľad FLIR ARMASIGHT Predator
Výrobca: ArmasightArmasight
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Termovízia FLIR ARMASIGHT PREDATOR 336 2-8X25 60 HZ puškohľad

Kompaktný termovízny puškohľad FLIR Predator, na denné i nočné videnie, ponúka spoľahlivé termovízne zobrazovanie. Predator, so zabudovaným termálnym jadrom TauTM2 od firmy FLIR, dokáže detegovať ciele v úplnej tme a skrz najrôznejšie atmosférické prekážky ako je sneh, prach, dym alebo hmla. Puškohľad je ľahký a intuitívny a ponúka niekoľko používateľom nastaviteľných paliet a mieridiel na lepšiu viditeľnosť cieľa a vyššiu presnosť streľby.

Spoľahlivá termovízia v ľahkom a výkonnom puškohľade

 

Spoľahlivá tepelná detekcia za denného svetla i v úplnej tme, zabudovaná v jednom z najľahších a najkompaktnejších zameriavačov vo svojej triede, zaisťuje rýchle a nepretržité vyhľadávanie cieľov v úplnej tme a za zhoršených svetelných podmienok. Presnosť streľby zvyšuje niekoľko používateľom ovládaných mieridiel a 25 mm šošovka. Ľahké odpojenie z koľajnice Picatinna a doba spustenia do troch sekúnd umožňuje rýchle a intuitívne ovládanie, ktoré je navyše prepojené s diaľkovým ovládaním.

Termovízny puškohľad FLIR Predator

Vyrába sa v troch variantoch

PREDATOR 336 1-8X25

PREDATOR 336 2-8X25 (30 HZ)

PREDATOR 336 2-8X25 (60 HZ)

Dodávané príslušenstvo

Mäkké transportné puzdro, kazeta na batérie, škatuľa balenia, návod na použitie so záručným listom, dve lítiové batérie CR123A, AWReC (pokročilé bezdrôtové diaľkové ovládanie) # 94 a adaptér Picatinny pre AWReC, videokábel, tkanina na čistenie šošovky

Ponúkame i test kamery v reálnych podmienkach v sprievode odborníka – v tme v krásnom prostredí Divokej Šárky alebo zvernice Hvězda.

Sme oficiálny dodávateľ FLIR pre ČR a SR.

Súčasťou dodávky termokamery FLIR je okrem štandardného príslušenstva rad bonusov:

  • Odborné školenia v Centre termografie s certifikátom
  • Predĺžená záruka na detektor kamery na 10 rokov
  • Servis a podpora spoločnosti W-Technika ako oficiálneho zastúpenia FLIR

Sme oficiálnym zastúpením najväčšieho svetového výrobcu termokamier a termovíznych systémov, t.j. švédsko-americkej spoločnosti FLIR Systems pre ČR a SR. V rámci mnohoročnej spolupráce a zákazníckeho servisu sme od roku 2015 držiteľmi certifikátu FLIR Platinum partner..

Spoločnosť W-Technika Group s.r.o. je tiež partnerskou spoločnosťou Centra termografie, ktoré je Asociáciou technických diagnostikov (ATD ČR) schváleným školiacim pracoviskom pre oblasť “Technik diagnostik termografie”. Preto ku všetkým termokamerám ponúkame zaškolenie v rámci kurzu „Základy práce s termokamerou" práve v Centre termografie. Zákaznícky servis i zaškolenie u nás vykonávajú držitelia certifikátu „Technik diagnostik termografie”.

Spoločnosť W-Technika zaisťuje tiež technickú a odbornú podporu v priebehu procesu voľby a nákupu termokamier FLIR. Jej odborníci poskytujú zákazníkom poradenstvo v počiatočných fázach merania, vykonávajú testovacie merania a tiež sú schopní zostaviť metodiku termodiagnostického merania v podniku na mieru. V prípade záujmu o akúkoľvek z týchto služieb nás neváhajte kontaktovať.

Pozn.: Produktové snímky uvedené v galérii majú iba ilustračný charakter. V niektorých prípadoch ukazujú aj príslušenstvo, ktoré nie je zahrnuté v štandardnom balení, ale je možné ho ku kamere dokúpiť.

SúboryŠtítky
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?