Domov / Robotický pes
Kategórie
Výrobcovia
Voliteľný boxík #1
ĽUDIA, objednávajte!

Väčšina produktov, ktoré na týchto stránkach ponúkame, sú tzv. na objednávku. To však neznamená, že by išlo o nedostupné, alebo okrajové produkty. Opak je pravdou! Ide ale zvyčajne o drahé meracie prístroje alebo prístrojovú techniku, ktorú nie je možné držať skladom. Je však bežne dostupná na objednávku.

Teda  nebojte sa opýtať! Sme tu k dispozícii pre vás, na druhej strane týchto stránok, pripravení vám poskytnúť cenovú ponuku a zaistiť dodanie potrebného vybavenia.

DOPYTOVAŤ

 

Unitree Go2 Pro


Žiadne hodnotenie. Kód: ab0999
Tento malý, cenovo dostupný robot posúva hranice inovácií v oblasti štvornohých robotických psov. Uvedením robota Go2 spoločnosť Unitree predstavila výrazne lepšieho, rýchlejšieho a obratnejšieho robota.
Dostupnosť: NA DOTAZ
 
Unitree Go2 Pro

Unitree Go2 Pro

Spoločnosť Unitree predstavila štvornohého robota Go1 a odvtedy mal Go1 obrovský vplyv na trh malých výskumných štvornohých robotov vďaka svojej jedinečnej kombinácii výkonu, dostupnosti a výhodnej ceny.

Ďalším krokom spoločnosti Unitree bolo uvedenie novej verzie Go2, ktorá je v mnohých parametroch výrazne lepšia a zároveň rýchlejšia a obratnejšia. Tento model robotického psa dokonca obsahuje lidarový mapovací senzor.

Základný model Go2 obsahuje 360 x 90-stupňový hemisférický lidar s minimálnym dosahom snímania 0,05 metra na inteligentnú navigáciu v teréne a vyhýbanie sa prekážkam. Model Go2 sa dokáže pohybovať rýchlosťou 2,5 metra za sekundu so 7-kilogramovým užitočným zaťažením a s batériou s kapacitou 8 000 miliampérhodín (mAh) dokáže pracovať až 2 hodiny. K dispozícii je dokonca grafické programovacie rozhranie na veľmi jednoduché pokročilé možnosti ovládania.

Rovnako ako jeho predchodca, aj Go2 je k dispozícii v niekoľkých rôznych modeloch. Model Go2 Pro, ktorý má navyše 1 kilogram nosnosti, rýchlosť 1 meter za sekundu, operačný počítačový systém a bezdrôtové pripojenie 4G. Je tiež vybavený funkciou bočného sledovania, vďaka ktorej je robot schopný bežať vedľa vás. A ak potrebujete ešte viac, je tu model Go2 Edu, ktorý sa môže pochváliť maximálnou rýchlosťou neuveriteľných 5 m/s, má na nohách senzory sily a je vybavený batériou s kapacitou 15 000 mAh, ktorá vydrží až 4 hodiny.

Go2 je nový bionický robot spoločnosti Unitree, ktorý integruje umelú inteligenciu, aby lepšie porozumel prostrediu, komunikoval s ním a reagoval naň pomocou pokročilejšieho rozhodovania. Tento štvornohý spotrebiteľský robot má vynikajúce lokomočné a kĺbové schopnosti, ktoré mu umožňujú skákať, naťahovať sa alebo sedieť a pružne sa postaviť.

Go2 obsahuje na mieru vyvinutý senzor LIDAR 4D, ktorý poskytuje pozoruhodný výkon z hľadiska systému rozpoznávania a detekcie prekážok, zavádza aj vylepšenú vymeniteľnú batériu pre väčšiu autonómiu, výkon a odolnosť.

Jeho hlavné funkcie sú:

Rozpoznávací systém: senzor 4D LIDAR L1

Maximálna rýchlosť pohybu: Max. 5 m/s (testované v laboratóriu)

Maximálny krútiaci moment kĺbov: Približne 45 N.m.

Bezdrôtový modul a prenos: Wi-Fi6/Bluetooth/4G

Veľmi dlhá výdrž batérie: Približne 2 h - 4 h (dlhá výdrž batérie meraná v reálnej prevádzke)

Inteligentný systém bočného sledovania: ISS 2.0

Go2 bol prelomový a vývojári odladili takmer každý mechanický komponent a dosku s obvodmi. Neustálym vylepšovaním konštrukcie tvrdo pracovali na zlepšení jej výkonu a kvality, a tak dosiahli skvelé výsledky, pokiaľ ide o pohyby robota.

Špecifikácia
Protinárazové senzory ANO
Maximálna výška stúpania 16 cm
Maximální úhel sklonu stoupání 40 °
Podpora sekundárneho rozvoja ANO
Kapacita batérie 8000 mAh
Diaľkové ovládanie Remote control ANO
Bluetooth / WiFi ANO
Hmotnosť 15 kg
Súbory


Stojí za pozornosť
Unitree Go2 Edu Unitree Go2 Edu Kód: ab0998
NA DOTAZ
Tento malý, cenovo dostupný robot posúva hranice inovácií v oblasti štvornohých robotických psov. Uvedením robota Go2 spoločnosť Unitree predstavila výrazne lepšieho, rýchlejšieho a ob…
 
Detail
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.

obálka

Chcete byť informovaní o novinkách v našom sortimente?